subfasyal meme büyütme-7.ay ve hala hissizlik...

ciarasisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2014
3.155
2.520
kızlar uzun bir aradan sonra merhaba ... amelıyat oldugumdan beri devam eden hep aynı bolgede dekoltenın olan bolumden asagı kısma dogru o bombede tek goguste hıssızlık var..doktorumda şaşırmıs durumda ilk bunu yasayan hastasıymısım..hayır amelıyat basarılı gecti falan fılanlar... ama 7. ay hala sıcak soguk bıle hıssetmıyorum..dıger gogsumdede var mesela eskısı kadar hassas degıl yanı hıssetme acısından neden boyle bılmıyoum ya doktorum dıyor sınıre bıle dokunmadım bası yapıyor hala diye 1 sene kadar normal dıye ama 7 ayda duzelmeyen son 5 ayda mı duzelecek valla moralim bozuk zaten kasutu ve zayf oldugum ıcın dalgalanmalar var bakınca ha onları takmıyorumda his olayı artık sıktı..yaşayan var mı aranızda? doktorum esteworld..bülent tekerekoğlu

Merhaba, bende bülent beye ameliyat oldum, bugün 5.günüm ve sol göğsümde dekoltenin yan kısmnda bende de hissizlik var, bana zamanla geçeceğini söylediler, umarım sizinki kadar kalıcı olmaz

Merhaba, bende bülent beye ameliyat oldum, bugün 5.günüm ve sol göğsümde dekoltenin yan kısmnda bende de hissizlik var, bana zamanla geçeceğini söylediler, umarım sizinki kadar kalıcı olmaz
canım normalde ıllk zamanlar normal...ama bende neden boyle oldu bılemedik..doktorumla kaynaklı oldugunu dusunmek ıstemıyorum bulent beyı sevıyorum ama işte durum ortada..inşallah sende his gelır buarada gecmıs olsun

Teşekkür ederim, umarım sizinde zamanla hissiniz gelir, kaç cc takılmıştı?

Oncelikle gecmis olsun.. Alakasi varmi bilmiyorum ama kesi yeri nereden yapildi.. Ben de arastiriyorumda meme ucu ve gogus altinda his kaybi yasanir koltuk altindan yapilan kesi de his kaybi olmuyor diye okudum da ? Sormak istedim..
İnsallah gecer bi sıkıntı olmaz canim...

inşallah canım tesekkur ederim..meme altı kesisi en guvenılır olanlardan..koltuk altından gırıldıgınde dönme olabılıyo sılıkonda..ki cok etrcıh edılmedıgını bıliyorum..senınde hakkında hayırlısı olsn canm

9 ay oldu bende de var canım ama öyle rahatsız edecek ölçüde değil. Aklıma dahi gelmiyor açıkçası..

Canım benim doktorum da his kaybı olduğu zaman düzelmesinin 1 seneyi bulabileceğini,hatta bazen 3 sene bile sürebileceğini söylemişti.benimki koltuk altı yapıldı.benim his kaybı değil de,sağ koltuk altımdan göğüse ve kola doğru elektrikenme gibi bir his var.bu da düzeldiğini gösteriyormuş.

evet benım doktorumda dıyor enınde sonunda gelecek his diye yanı adam sınırlere dokunmadıgını soyluyorsa onu suclayamam ki..dusunmemeye calıssam daha iyi sanki tesekkurler tatlım

Canım önceden de konuştuk seninle şimdiye kadar düzelmeyen malesef düzelmez kas üstü olması da belki baskıyı artırıyordur bilmiyorum ki

Bir de hala meme ucu olursa hissizlik yapar falan yorumları yapmayın lütfen bu hissizlik olayını yaşayan çoğu kişi meme altı kesisi sonucu bunu yaşıyor meme ucu oldum ilk zamandan beri hissim var

Canım,mesela iğne ucu dokundurdugunda damı his yok? Şöyle yapmanı tavsiye ederim. Sen gözlerini kapat,başka bir kişi iğne ucu ile göğsünün bazı yerlerine dokunsun. Sende nereye iğne ucunu değdirdigini tespit etmeye çalış.Eğer değdirdigi yere tepki bile vermezsen durum kötü.. Farklı yere tepki verirsende kötü.. Ama hepsini hissedersen iyi. fakat az dokundurdugunda hissetmezsen belki his geri gelebilir..
Bu testi yaptıktan sonra sonucu yaz tatlım. Umarım geçici bir durumdur ..

Koltukaltı kesisinde göğüsten kola giden kaslar,lifler zarar görüyor. Bunu biliyormusunuz peki? Ayrıca sadece kas altı yöntemi kullanılabiliyor koltukaltı kesisinde.. Asimetri problemi olma riski yüksek,büyük protez kullanılamaz.. Bunları biliyormusunuz?

Hmm dogrudur..bazi doktorlarin sitelerine girip okuyorum orda gormustum..pek bisey bilmiyorum soruyorum sizlere.. herkese de tesekkur ederim baya biseler ogrendim :))

Hmm dogrudur..bazi doktorlarin sitelerine girip okuyorum orda gormustum..pek bisey bilmiyorum soruyorum sizlere.. herkese de tesekkur ederim baya biseler ogrendim :))
Rica ederim Zaten araştırma yaptıysanız ne güzel bilgilisiniz Ben yinede bildiklerimi yazıp uyarmak istedim,yardımcı olmak fikir vermek in buradayız .
Bakınız meme ucu ile ilgili özellikle hissizlik yaşanabileceği söyleniyor ama forumda hissizlik yaşayan %80 kişi meme altı kesisi.. Meme ucu kesisi olan kişiler amelşyattan sonra daha fazla his oldugunu yazıyor,his kaybı ilk günden beri olmuyor .. Sadece önemli olan başarılı,bu keside uzman bir cerraha amelşyat olmak.. Şans işide var tabi,temennim kimsenin bu sorunu yaşamaması tabi,his önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…