subfasyal meme büyütme-7.ay ve hala hissizlik...

Bnmde ilk gunden beri sol meme ucumu acayip hissediorum kiyafetim degse hissediodum ama sag meme ucumu hissrtmiodm halada ayni 2 ay oldu ama sanki duzelmicek gbi geliyo anlamadm :KK43:

hissizlik illaki oluyor azda olsa yani Allahın emri yapcak birşey yok umarım geçer olan herkesin benimde dekolte bölgemde vardı uyusukluk yalan olmasın ya 1 yada 2. ayda geçti benim çok şukur bu yönden skıkntım olmadı hiç olan arkadaslarına geçer insallah en kısa zamanda

hissizlik illaki oluyor azda olsa yani Allahın emri yapcak birşey yok umarım geçer olan herkesin benimde dekolte bölgemde vardı uyusukluk yalan olmasın ya 1 yada 2. ayda geçti benim çok şukur bu yönden skıkntım olmadı hiç olan arkadaslarına geçer insallah en kısa zamanda
bnm sol meme silikon öncesnden dahada hisli ama sağ meme ucundaki his cok az sanırım pek gecmiyor doktorda mem ucuna bsy yapmadık ki diyor nolcak bakalım :KK70:

arkadaşlar ameliyat olmak isteyenlerdenim henüz olmadım ama bir sağlıkçı olarak yazıyorum genelde herhangi bir ameliyattan sonra 1 yılda tam sonuç alınır yani 1 yıl sonra nasılsa öyle kalır iyi yada kötü o yüzden bence zamanla his olayı düzelecektir ben burun ameliyatı olmuştum burnumun altındaki hissizlik çok uzun zaman devam etti

Ya bende temmuz agustos diye dusunmustum ama enfeksiyon riski vs yazmislar yazin sicakta vs. Her yazilani her okudugumu dikkate alip dusunuyorum.. Belli de olmaz tabi bi doktorlarla goruseyimde :KK66:
Benim Dr um, estetiğin mevsimi yoktur dedi.sadece yazın memeyi kamufle etmek zor olur dedi. Kışın kalın şallar veya kıyafetlerle daha rahat saklarsın dedi.ben Temmuz'da olacağım inşallah, bi de koltukaltı kesisi ile :KK66: banyo yapana kadar ekşi peynir gibi kokmam inşallah :KK70:

Benim Dr um, estetiğin mevsimi yoktur dedi.sadece yazın memeyi kamufle etmek zor olur dedi. Kışın kalın şallar veya kıyafetlerle daha rahat saklarsın dedi.ben Temmuz'da olacağım inşallah, bi de koltukaltı kesisi ile :KK66: banyo yapana kadar ekşi peynir gibi kokmam inşallah :KK70:
Ben koktum valla, ıslak mendil kolonya ne bulduysam onlarla idare etmeye çalıştım :p Kamufle olayına gelirsek zaten kapalı olduğum için zor olmadı :)

Ben koktum valla, ıslak mendil kolonya ne bulduysam onlarla idare etmeye çalıştım :p Kamufle olayına gelirsek zaten kapalı olduğum için zor olmadı :)
Ben kapalı değilim ama çok muhafazakar giyinirim. Salaş gömlekler , hırkalar , sadece baş örtüm eksik:KK70:O yüzden saklamak zor olmiiicak. Tikkabillacığım, yazın sıkıntı yaşamaman ve bu ameliyatı yazın olman beni motive etti zaten.sağol arkadaşım :KK70:Yazın sadece deniZde , tatilde dekolte giyerim. Kimse anlamaz inşallah.

Ben kapalı değilim ama çok muhafazakar giyinirim. Salaş gömlekler , hırkalar , sadece baş örtüm eksik:KK70:O yüzden saklamak zor olmiiicak. Tikkabillacığım, yazın sıkıntı yaşamaman ve bu ameliyatı yazın olman beni motive etti zaten.sağol arkadaşım :KK70:Yazın sadece deniZde , tatilde dekolte giyerim. Kimse anlamaz inşallah.

Benim hastaneden çıkarken yanıma aldığım gömleğin düğmeleri zor kapanmıştı :KK70:Şal ile kamufle etmiştim arabaya binene kadar.. Ödemler indikce rahatlıyorsun zaten.. Kimse göğüslerin büyümüş demedi. Zaten öncesinde de dolgulu takıyordum o yüzden olabilir.

X