şubat anneleri göbekleriniz sertleşmeye başladımı acep?

valla canım onu bilmiyorum hiç kayarken elimle hissetmedim. ama ne taraftaysa o taraf daha bi sert oluyo onu hissettim. mesela uzanırken bakıyorum solda, sonra bi süre sonra bakıyorum sanki sağda.. keşke öyle kayarken de hissedebilsem. eşim de rahatsız etmesene çocuğu diyoo öyle sıkıştırmıycakmışım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

aynen tatlım benimki de bastırma sakın göbeğini ezcen çocuğu diyip duruyor. :CüvCüv:
hadi hayırlısı bakalım inş.sağlıkla büyürler

benim göbeğim hiç yok ya14 haftalık arkadaşlarım sen nasıl hamilesin eskiden olan göbeğinde gitmiş diyolar mide bulantım ve kusmalarım devam ediyor ondan mı ki ???????

of offfff 16+4 üm hala çıkmadı bende bişey delircemm hissetmiyorumdaa ne yapcam bilmiyorum. zaten ultrasonda bebeği görmesem hamişim demicem

kızlar 17-18. haftalara gelince birdenbire çıkmaya başlıyor göbişler
panik yapmayın

17 haftada almadığım kiloların hepsini birden mi alacağım anlamadım bu arada
göbeğin çıkmasıyla birlikte 2 kilo birden aldım son hafta içinde
tartıya inanamayıp durmadan kontrol ediyorum :S

kızlar 17-18. haftalara gelince birdenbire çıkmaya başlıyor göbişler
panik yapmayın

17 haftada almadığım kiloların hepsini birden mi alacağım anlamadım bu arada
göbeğin çıkmasıyla birlikte 2 kilo birden aldım son hafta içinde
tartıya inanamayıp durmadan kontrol ediyorum :S

:roflol::roflol::roflol::roflol: kız tartı yalanmı söyliyecek:smiley-cool:

benim göbiş artık belli hamile kalmadan öncede göbekvardı ama bu hamiş göbeği belli ve sert yemek yedikten sonra daha çok belli oluyor

:roflol::roflol::roflol::roflol: kız tartı yalanmı söyliyecek:smiley-cool:

ya ne yapayım ama yaa -tatlicadiarzu-

-önceden akşam tartılırdım kilo almış gibi olurdum sabah baktığımda hepsi giderdi normal kilomu görürdüm
şu son 1 haftadır neredeyse hiç değişmiyor :1shok:

göbek zaten yakında 1 metre önde gitmeye başlayacakmış gibi hele de akşamları :CüvCüv:

benim de 2 gündür sanki daha bi göbek seviyesine yükseldi
önceden daha aşağıda hissederdim gerek sertliği gerek hareketleri fakat şimdi göbek deliğimin birkaç santim altında sanki

benimde göbek önden gitmeye başladı özellikle akşam olunca daha bi şişiyor sanki gebelikten önce göbek nedir bilmezdim şimdi hem önden şişiyorum hem arkadan ooooffff of Çok üzgünüm çoook kilolara bir dur demek lazım yasakkelime yasakkelime yasakkelime yasakkelime yasakkelime

arkadaşlar beninde göbegim sertleşti ve azıcık buyüdü ama bu göbegi babamız ve benden başka kimse görmüyo hihoyyytben göbegimi gösterdigim zaman arkadaşlara benimle dalga geçiyolar hani göbek diye ama bana göre kocaman göbüşüm vaaarkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlar 3 gün önce konsuma iftara gittik orda ilk defa tanıstıgım biri vardı ve beni görür görmez hamilemisin dedi.ayy nasıl sevindim evet belli mi oluyor dedim.evet belli dedi.karsıdan anlasılmak da güzel oluyor artık :):))

benimde göbişimm çıktııı.özellikle akşamları baya belli oluyor.sabahlarıda ufak bi top yutmuşum gibi duruyor....ama çok güzel oluyorr.

banada artık otobüste yer veriyorlar
kocaman bir göbeğim war
hiç bir yerde kuyrukta da beklemiyorum:KK70:
buyrun siz önden gebesiniz diıyorlar:KK70:

benim göbekte son 3 gündür inanılmaz fark attı, bir şiş bir şiş sormayın, çok hoşuma gidiyor yaaaawww, bana daha yer veren olmadı amaaa, 1 ay sonra vermesinler de göreyimmm, ama beni yeni görenler hamile misin diye sormuyor, kesin ne kadar şişko diye düşünüyorlardır,,, ama şişkoluğun zevkini çıkarıyorum, hamile kalmadan önce göbeğim çıkmasın diye saklayıcı kıyafetler giyerdim, vee oturup kalkarken çok dikkat ederdim,, ooooohhh şimdi saldım çayıraaaa mevlam kayıraa, bir rahat ettim sormayın, istediğimi istediğm gibi giyiiyorummm

benim göbekte son 3 gündür inanılmaz fark attı, bir şiş bir şiş sormayın, çok hoşuma gidiyor yaaaawww, bana daha yer veren olmadı amaaa, 1 ay sonra vermesinler de göreyimmm, ama beni yeni görenler hamile misin diye sormuyor, kesin ne kadar şişko diye düşünüyorlardır,,, ama şişkoluğun zevkini çıkarıyorum, hamile kalmadan önce göbeğim çıkmasın diye saklayıcı kıyafetler giyerdim, vee oturup kalkarken çok dikkat ederdim,, ooooohhh şimdi saldım çayıraaaa mevlam kayıraa, bir rahat ettim sormayın, istediğimi istediğm gibi giyiiyorummm

kız bi alemsiniz ya göbeni neden saklıyodun.derler ya bir kilo et bin dirhem ayıp örter kaydirigubbakcemile5 yanlış hatırlamıyosam öyleydi heralde kaydirigubbakcemile3

kız bi alemsiniz ya göbeni neden saklıyodun.derler ya bir kilo et bin dirhem ayıp örter kaydirigubbakcemile5 yanlış hatırlamıyosam öyleydi heralde kaydirigubbakcemile3

yaa insan rahatsız oluyor be, bende çok göbek yoktu, ama yine de vardı, hele oturunca daha net belli oluyordu, benim de alışkanlığım haline gelmişti, oturma pozisyonuna dikkat ediyordum yani, ama şimdiii oooohhhh, yayıla yayıla oturuyorum, doğuma kadar da öle devam edecek ne güzzell:lepi::lepi:

X