şubat 2009 anneleri haydi göbekler buraya

derinzlm

canım kızım iyiki varsın
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
3.641
0
:nazar:Doğum yapalı neredeyse 1 ay oldu birçoğumuz 2.ayını bitirdi kilolar gitmeye başladı .Giden kilolar ve göbekler haydi buraya
picture.php

özlem maşallah çatlamamıssın hemde göbüş kalmamıs galiba :nazar: ben de koyarım ama makina bozuk telefonda fazla ei cekmiyo

hiç çatlak yok Selma cım 41 kere maşallah diyeyimde genetik sanırım bekliyoruz canım göbişi seninde

MaŞallah kıs gÖbek kalmamıŞ..bende de kalmadı gÖbek hemde sezeryan oldum bu sezeryanla gÖbek kalır kım demıŞ...sadece yumuŞaklık var oda mekıkle gıdecek artık....ınŞallah herkes ıstedıĞı kıloya dÖner...benım 6 kılo fazlam kaldı

ya nasıl göbek kalmadı canım ya benim hala var ilk günkü gibi deil ama deil genede var yaw

valla bende de göbek var..bir kat halinde duruyor dikiş yerinin üzerinde..ayrıca etrafı biraz çatladı..süt olsun diye öyle abuk subuk şeyler yiyorum ki..daha doğum öncesi kiloma dönmeme 8 kg var..allah yardımcım olsun:))

özlemcimmmm massallah cnm göbüsüne bende koyucam göbüsü makinamda sarj yok simdi :KK43:(
doldurup hemen koyarim fotomu

fotograf makinam in saji dolmadi bende camden cekmek istedim
elim mausa yetisemedigi icin maus bana geldi ortaya bu görüntü cikti oglumun alt alma dolabinin üstüne koydum mausu :eek: kaydirigubbakcemile3

Son düzenleyen: Moderatör:
cimcime canım bugün hep cimcime şu göbüşünün resmini koysa diye bekledim şükür sonunda koydun:)
benimde o kadar hatta daha fazla yanlarda bişi yok ama dansöz göbeği ortada göbek var bende
47 kiloyla hamile kaldım şimdi 56 kiloyum ama fazla bana boyum kısa çünkü
hiçbişeyim olmuyor dışarı çıkamıyorum yanımda kimse yok çıldırıcam
birde şu kilolar
bende göbeğimi koymak istiyom ama kocam kızar :) kavga etmeyelim şimdi yok yere
ben komple resmimi koyarım inşallah
birde korse giyen varmı faydası varmı acaba

Canan kızzzzz 5 aylık hamiş gibisin dermişim delikafaduldenmaşallah kuzuzm gtimiş seninde hahayt genç kız gibiyiz valla maşallah kalmamış birşey :nazar:hadi selma koy bacım sende resmi benim de eşim görmedi valla bu sayfayı açmıyorum o evdeyken:eek:

Canan kızzzzz 5 aylık hamiş gibisin dermişim delikafaduldenmaşallah kuzuzm gtimiş seninde hahayt genç kız gibiyiz valla maşallah kalmamış birşey :nazar:hadi selma koy bacım sende resmi benim de eşim görmedi valla bu sayfayı açmıyorum o evdeyken:eek:

bende 5 aylik hamileyim dermisim delikafadulden
eski pantalonum oluyor artik ama yanlardan cikiyor biraz su belden ve göbüsten zayiflasam süper olucak en son baktigimda 15 kilo fazlam vardi 66 kiloydum kafamçokkarıştı

cimcime canım bugün hep cimcime şu göbüşünün resmini koysa diye bekledim şükür sonunda koydun:)
benimde o kadar hatta daha fazla yanlarda bişi yok ama dansöz göbeği ortada göbek var bende
47 kiloyla hamile kaldım şimdi 56 kiloyum ama fazla bana boyum kısa çünkü
hiçbişeyim olmuyor dışarı çıkamıyorum yanımda kimse yok çıldırıcam
birde şu kilolar
bende göbeğimi koymak istiyom ama kocam kızar :) kavga etmeyelim şimdi yok yere
ben komple resmimi koyarım inşallah
birde korse giyen varmı faydası varmı acaba

cnm mrb nerelerdesin
cok zayif hamis kalmissin sende bende hamile kalmaya karar vermeden önce 48 kiloydum ...hafif göbegin olsa bile 56 kiloyla gayet iyi görünüyorsundur
sen simdi göbek göbek diyorsun kesin senin hic göbsün yoktur kaydirigubbakcemile
boyun kac cnm ?? bende cok uzun boylu degilim 161 boyum en son 15 kilo fazlam vardi simdi kac kiloyum bilmiyorum ama fazlam oldugu kesin kaydirigubbakcemile
kilonu takma kafana veririz kiolari hem emzirdigimiz icin daha iyi kilo veriyoruz :içelim:

kizlar aradaki farki anlamak icin bi dogum öncesi bide dogum sonrasi fotograflari ekliyelim nedersiniz ??
en üstteki benim dogum yaptigim gün
ikinciside dogumdan bi kac gün sonra 15 kilo fazlam vardi burda
ücüncüsüde bugün yani bir ay bir günlükken
böylecelikle eski göbüslerle yenilerini karsilastirip koca göbüslerimizi anariz

Son düzenleyen: Moderatör:
ay canan şaka gibi valla kocamnmış kız göbişler ay allah herkesi kurtarsın içim bir tuhaf oldu valla bakarken

X