Su gibi akıntı amniyon sıvısı mı !!

Cell-inn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2016
60
57
31
Kızlar 13+4 günlük hamileyim gecen hafta çamaşırımda 1 lira büyüklüğünde bi ıslaklık oldu doktorumu aradım gel bakalım Dedi ultrasonda bebeğin suyu gayet iyi Dedi idrar testi yaptı iltihapta çıkmadı ama devam ediyor bu sıvı bugün yine geldi 1 yemek kaşığı su dökülmüş gibi cok acık sarı kokusuz dupduru bi sıvı nette araştırdım kesede ufak bi delik varsa sızıntı yaparmış ama doktorlar anlamazmış Al sense diye bi test var amniyon sıvısı olup olmadığını anlamak için onu arıyorum heryerde yarın eczane getirecek inşallah eğer bebeğin sıvısı değilse bu su ne başına böyle bişey gelen oldumu

Cnm o petten bulursan lutfen ozelden yaz bana ben hic bir yerde buladim. Bide idrar kaciriyor olabilirmisin mantar enfeksiyonun varmi?

kırtasiyeden turnosol kağıdı alın ..
çişinizide kaçırıyor olabilirsiniz farkında olmadan genelde oluyor ..

Tamam yarın eczane getircem Dedi eğer getirmiş olursa mutlaka yazarım mantar cok önceden vardı hamile kalmadan 1 ay önce vajinal muayene olmuştum doktoruma zaten bişey demedi mantar falan ama benimde aklıma geldi allahım inşallah öyle birşeydir razıyım şuan ona

kırtasiyeden turnosol kağıdı alın ..
çişinizide kaçırıyor olabilirsiniz farkında olmadan genelde oluyor ..
Evet aynı şey turnusol kağıdı aslında bulamazsak onu denicem ileri gebelik haftalarında cok oluyormuş idrar kaçırma ama bu idrarım yokken geliyor birden yani sürekli gelmiyor hergünde gelmiyor

22 gun oldu ben dogum yapalı
hamıle kaldıgım ılk gunden son gune kadar hep altıma kacırmısım gıbı ıslaklık olurdu :KK70:
o akıntı normal dedı doktor hıc bı aorun yasamadım korkma bence
suyun gelmıs olsa emın ol anlarsın faşır faşır akar :KK70:

22 gun oldu ben dogum yapalı
hamıle kaldıgım ılk gunden son gune kadar hep altıma kacırmısım gıbı ıslaklık olurdu :KK70:
o akıntı normal dedı doktor hıc bı aorun yasamadım korkma bence
suyun gelmıs olsa emın ol anlarsın faşır faşır akar :KK70:
Ya gerçekten mi şuan o kadar Mutlu oldum ki böyle şeyler duymaya ihtiyacım var eşimde beni sakinleştirmek için dalga geciyor altına kaçırıyorsun bahane uyduruyorsun diye :21:

Evet cnm bendede ara ara oluyor malesef dr a gidiyorum bebegin sivisi normal diyor bi anlam veremiyirum
Cok sinir bozucu bişey demi bide anlamadığım neden bu test hiç bi yerde yok nette satılıyormuş heryerde tükenmiş Bursa'da o kadar eczaneye sordurdum bazıları bilmiyor bazıları yok diyor medikal malzeme satan yerlerde yok ilçede oturuyorum ben eşim sordu bugün varmış bitmiş yarın gelicek demiş eğer gerçekten o testse bi tanede sana yollarım alıp merak etme hiç

Cok sinir bozucu bişey demi bide anlamadığım neden bu test hiç bi yerde yok nette satılıyormuş heryerde tükenmiş Bursa'da o kadar eczaneye sordurdum bazıları bilmiyor bazıları yok diyor medikal malzeme satan yerlerde yok ilçede oturuyorum ben eşim sordu bugün varmış bitmiş yarın gelicek demiş eğer gerçekten o testse bi tanede sana yollarım alıp merak etme hiç
Sagol cnm bende ilcede oturuyorum sormadigim yer kalmadı cogu bilmiyo bile haberleselim cnm

Tamam yarın eczane getircem Dedi eğer getirmiş olursa mutlaka yazarım mantar cok önceden vardı hamile kalmadan 1 ay önce vajinal muayene olmuştum doktoruma zaten bişey demedi mantar falan ama benimde aklıma geldi allahım inşallah öyle birşeydir razıyım şuan ona
İçini rahat tut
Sabah olmasına bir kaç saat kaldı
Anlattığın şey vajinal akıntı gibi geldi bana
Netten okuduklarini çok ciddiye alma

İçini rahat tut
Sabah olmasına bir kaç saat kaldı
Anlattığın şey vajinal akıntı gibi geldi bana
Netten okuduklarini çok ciddiye alma
İnşallah Can'ım aslında okumak istemiyorum biliyorum ama insan kendini rahatlatmak istiyor vajinal akıntı olmasını diliyorum bende teşekkür ederim :KK15:

İnşallah Can'ım aslında okumak istemiyorum biliyorum ama insan kendini rahatlatmak istiyor vajinal akıntı olmasını diliyorum bende teşekkür ederim :KK15:
Haber ver buraya yaz olur mu sabah
Dua edelim biz de
Mutlaka aramizdan birinin kalbi temizdir kabul olur

X