Su faturanız ne kadar geliyor

100 150 tl arası gelir apartmanda en yüksek bize geliyor yandaki komşum 30 40 tl gelirde üzülür gülsemmi aglasam bilemem 5 kisıyiz herkes nerdeyse günlük duş alır camaşır makinesi günlük nerdeyse bazen 2 3 defa çalısır bulaşık makinesi günlük calisir balkonu 2 günde 1 yikarım nerdeyse

2 günde bir niye balkon yıkıyorsunuz kışın kullanmiyomusunuz ki

Yagmur yagınca ayrı 1 gün yagmur yagsa 3 4 gün güneşli geciyor zaten balkonada cok girip çıkarlar o yüzden yıkamak zorunda kalıyoruz cadde üzerinde oturuyoz bide sürekli toz oluyor
Anladım bizde kış boynuca balkona çıkılmadiği için ben hiç ihtiyaç duymuyorum yıkamaya bahara doğru yıkarım

99 lira gelmis su faturasi

Saka gibi
Mümkün degil ya. Her zamanki gibi kullandim suyu. 43 liradan 100 liraya nasil cikar bir fatura aklim almiyor

Merhaba arkadaşlar merak ettiğim aylık su faturanız ne kadar geliyor bana bu ay 80 tl geldi
Her hafta ben çamaşır makinamı mutlaka çalıştırırım, bulaşıklarımı elimde yıkarım ve mutlak 2 günde bi banyo yapılır 2 kişiyiz eşimle 30 tlden yukarı çıkmaz banada elektrik çok gelir her ay 80 yada 90 ama çok fırın kullanırım

Kartlı sayaç bizimki 100 tl lik su Yaklaşık 4 5 ay yetiyor
Kızlar bu kartlı sayaç yada kontörlü sayaçlardan nasıl faydalanıyorsunuz herhangi şartları varmı? herkes kullananiliyormu? nasıl başvuru yapılır? benide bilgilendirirseniz çok sevinirim

Kızlar bu kartlı sayaç yada kontörlü sayaçlardan nasıl faydalanıyorsunuz herhangi şartları varmı? herkes kullananiliyormu? nasıl başvuru yapılır? benide bilgilendirirseniz çok sevinirim
Yeni kartlı sayaca geçmek istediğini söylüyorsun belediyeye

Her ay düzenli olarak 30 tl geliyor. Her gün duş alıyoruz iki küçük bebe var çamaşır bulaşık günlük çalışıyor. Oğlan son bir kaç haftadir suyla oynamaya çok merak saldı her gün aşağı yukari 45 dkk suyu akıtır oynar önünde bu ay 37 tl geldi. 6 sene once istanbuldayken iki kişiydik fazla şu harcamazdık ona rağmen 60 tlden aşağı gelmezdi. Ile göre degisiyor.

Su 50 civarı gelir ama elektrik 190 civarı, sizin elektrik inanın çok az geliyomuş.

Su 50 civarı gelir ama elektrik 190 civarı, sizin elektrik inanın çok az geliyomuş.
Aaa ciddimisin bende diyom bana fazla geliyor burda yazılanları göründe gerçektende az geliyormuş sizlere doğalgaz ne kadar geliyo benim 3 aydır 30 tlnin üstüne çıkmadı dahA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…