SU DİYETİ YAPMAYA BAŞLAYACAĞIM!

son bir yıl içinde 55 kilodan 70 e çıktım ve aldığım bu kilolardan kurtulmak için su diyetine başlamak istiyorum.
başlamadan once gün içersinde tükettiğim gıda miktarını oldukça azaltıp kendimi su diyetine hazırladım ve şimdi ise su diyetine başlamak istiyorum umarım bir sorun oluşmaz, diyete yarın başlayacağım ve bir hafta sonra size sonuçları bildireceğim.
kendimce bazı araştırmalar yaptım lakin yine de bunun ne kadar sağlıklı olduğunu size de sormak isterim, henüz 18 yaşımdayım ve kilo aldığım için çok mutsuzum, umarım fazla kilolarımdan kurtulabilirim...

şu anki kilom 70
hedef kilom 50
😿😿😿🎀
başlama tarihi: Çarşamba, 7 Ağustos, 2024
bitiş tarihi: Çarşamba, 14 Ağustos, 2024
(eğer zorlanmazsam uzatabilirim süreyi)

⋆𐙚₊˚⊹♡

Neredeyse 20 kilo almışsın. İç hastalıklarına gidip kan testi ver. Özellikle tiroid değerlerine baksınlar. Bu kadar kısa sürede çok kilo alındığında hormonlar genellikle etkileniyor, eğer bir değerde sıkıntı varsa kilo vermen böyle diyetle zor olabilir.

Kabak detoksu yap. Paran varsa g5 masajı yaptır.

son bir yıl içinde 55 kilodan 70 e çıktım ve aldığım bu kilolardan kurtulmak için su diyetine başlamak istiyorum.
başlamadan once gün içersinde tükettiğim gıda miktarını oldukça azaltıp kendimi su diyetine hazırladım ve şimdi ise su diyetine başlamak istiyorum umarım bir sorun oluşmaz, diyete yarın başlayacağım ve bir hafta sonra size sonuçları bildireceğim.
kendimce bazı araştırmalar yaptım lakin yine de bunun ne kadar sağlıklı olduğunu size de sormak isterim, henüz 18 yaşımdayım ve kilo aldığım için çok mutsuzum, umarım fazla kilolarımdan kurtulabilirim...

şu anki kilom 70
hedef kilom 50
😿😿😿🎀
başlama tarihi: Çarşamba, 7 Ağustos, 2024
bitiş tarihi: Çarşamba, 14 Ağustos, 2024
(eğer zorlanmazsam uzatabilirim süreyi)

⋆𐙚₊˚⊹♡
Yap ben arkandayım 🤣 kilo vermekse konu her yolu denerim 🤣

X