Stresliyim.

mahinev1

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2017
74
21
Adetim gecikti çok stresliyim stresten de gelmeme olasılığı var mı? Soğan kürü iyi gelir mi? Soğan kurunu zararı var mı?

Evet stresten olabilir.over kistim vardı soğan suyunu ilk içtiğim gün adetim başladı.gebelik kesin yoksa bence içilebilir soğan suyu

korunmuyorsanız gebelik olabilir
değilse stres etken olabilir evet

Evet stresten olabilir.over kistim vardı soğan suyunu ilk içtiğim gün adetim başladı.gebelik kesin yoksa bence içilebilir soğan suyu
Ya gebe oluncak bir sekilde birsey yasamadim stresten oldugunu düşünmüyorum

Düzenli cinsel hayatınız varsa ihtimal her zaman vardır. Bebek varsa yapacağınız şeyler zarar verebilir.
Eczaneden bir test alın en azından.
yok yani hala bakireyim oyle bir ilişkin degil yani

Benim 2-3 ay bile geciktiği olur, her seferinde ihmal etmeden doktora giderim. Benim gecikme sebebi stres ve mevsimsel.. Sen de bir görün ultrasonla bakılsın mutlaka.

Benim 2-3 ay bile geciktiği olur, her seferinde ihmal etmeden doktora giderim. Benim gecikme sebebi stres ve mevsimsel.. Sen de bir görün ultrasonla bakılsın mutlaka.[/
Benim ilk defa boyle oldu yanı son zamanlarda birseye kafayı çok taktim delircem dusunmekten erkek arkadasim strestendir falan dedi bende oyle düşünüyorum iki uc gün daha bekleyip gorunecegim

Cinsel hayatım yok deseniz daha açıklayıcı. Öyle yok falan diyince kimse birşey anlamıyor.
Ozaman strestendir biraz daha bekleyin.
cinsel hayatim yok kusura bakmayin yaptığım sekillerde de hamilelik riski az olduğu için o durumdan suphem yok yani

Galiba yine sürtünme durumları. Bir doktora görünün adet söktürücü hap verir. Sıkıntınız çözülür. Soğan suyu da aynı etkiyi yapar. Sabah akşam aç karnına. Tadı pek güzel değil. Bir yudumda içmeye çalışın. :KK66:

Stresten erken ya da gec adet olabilirsiniz.
Bakireyseniz ne riski olabilir ?

Hamilelik riski az demek ihtimal yok demek değildir onu söylüyorum zaten bende :)
Kist, yumurta çatlamaması gibi durumlar olabilir siz yine de doktora gidin.
o kadar cabaya ragmen millet hamile kalmiyor ben o sekilde jalirsan rekorlar kitabina girerim

Galiba yine sürtünme durumları. Bir doktora görünün adet söktürücü hap verir. Sıkıntınız çözülür. Soğan suyu da aynı etkiyi yapar. Sabah akşam aç karnına. Tadı pek güzel değil. Bir yudumda içmeye çalışın. :KK66:
yani evet oyle birwey sabahları icemem de aksam icsen olur degil mi? Adetim gecikince stres oldum

X