Start 75 Hedef ***55***

Nuce

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2015
15
7
31
Bunu okuyacak herkesin durumumu ve psikolojimi az çok anlayacağından eminim.
Yazlar kabus, Alışveriş büyük bir zulüm.
Fit sevgili yanında ezilip büzülmeler.
E bi de kilo ver lafları duyuldukça ...

Çok denedim ama ben de hırs yok. Kim ne derse dersin, alınırım, ağlarım, ya bu sefer kesin kararlıyım derim sonra diyeti yine bozarım. Azim hırs denen şey ben de hiç yok anlaşılan.

Ne yapmalıyım diye çok düşündüm sonunda buraya üye olup sizlerin de yardımlarıyla zayıflamaya karar verdim.

P.tesi ilk diyet günüm olacak. Konuyu bugünden açmak istedim caymamak için.

Her hafta farklı bir diyet programı uygulamak istiyorum böylece bünye standarda alışıp kilo kaybını azaltmaz ya da durdurmaz. Tabi sadece diyet de değil günde 25x2 set mekik ve 45 dakika yürüyüş.

İlk hafta ıspanak diyeti.

Ispanak kendi suyunda haşlanacak ve yağsız tuzsuz şekilde light yoğurt ile yenilecek. Başka gıdalar yasak. Kafein ve siyah çay yok. Yeşil çay ve taze sıkma meyve suları var yalnızca. Şeker ve ekmek yok. Çok istenilirse günde maks 2 dilim tam buğday. Sabah ilk iş 2 koca bardak su içilmeli ve günde en az 2lt su tüketilmeli.

1. hafta sonunda ulaşılan net kilo 73.200

Yola devam ..

(ikinci hafta serbest diyet programı)

Ve maceramız başladı hadi bakalım :)

Sizlerin de 1 haftalık maks 10 günlük bildiğiniz diyetler var ise paylaşmanızı isterim :)

Son düzenleme:
İnşallah istediğimiz sonuçları elde ederiz. Sen de paylaşırsan burada gelişmeleri çok memnun olurum. Yalnız kuşhan diyetini de hiç duymamıştım bugün araştırıcam

Ve pazartesi. 2 koca bardak su içip dün akşamdan hazırladığım ıspanak ve yoğurdu karıştırıp 1 kase yedim. Düşündüğüm kadar kötü değilmiş hatta güzel bile denilebilir. İstikrarımı bozmamak için ıspanağımı bir kaba koyup yanıma aldım. Ne de olsa 1 hafta boyunca en yakın dostum olacak.

Hadi bakalımm :)

Zaman geçmek bilmiyor sanki her yer yemek :110: bu diyet psikolojisi ne kadar zor arkadaşlar yaaa :KK34: ama başarıcam En Büyük KK

Ve sonunda ilk gün bitti. 45 dakika yürüyüş ve 2 set 25 mekik okeydir. sadece ıspanak ve yoğurt yedim. Zorlanırım sandım açıkçası pek zorlanmadım. Valla inşallah en zor günüm bugün olur. heyecanla tartıya çıktım 74.5 kilo olmuşum. 500 gr. da bişey en azından motive oluyorum :KK54:

Yarın yeni bir gün. Hadi bakalım...:KK15:

2. günümüzü de bitirdik. yoğun bir terleme yaşıyorum yürüyüş yaparken doktora gitmiştim bugün ona anlattım diyeti sakıncası var mı diye sordum hayır, keşke herkes sebze yese dedi :) tartıya hafta sonunda bakmayı planlıyorum. bakalım neler olacak :KK15:

ve 3. gün. dayanamadım tartıldım, 1 kilo vermişim :) böyle sonuçları gördükçe mutlu oluyorum daha da hırs geliyor. İnşallah böyle devam eder. 3 günde 1 kilooo :KK24:

Yarın yılbaşı, diyetim biraz bozulacak (maalesef) yine de elimden geleni yapıcam. Öncellikle alkol olarak kesinlikle şarap içmeyi planlıyorum ama maks. 2 kadeh. Hem sağlıklı kırmızı şarap. Abur cubur yok ama 1 avuç fındık olabilir.

Şans dileyin inşallah kendimi kaybetmem :KK15:

2 gündür yazamadım, yılbaşı gecesi, sonrası ayılma evreleri derken uzak kaldım. eveeet 2 gün diyetime ara verdim ama abartmadım tabi. bugün kaldığımız yerden devam. ıspanak diyetinin son günleri :)

Biraz geç de olsa .. Hepinize bol sağlıklı, bol kazançlı, huzurlu, mutlu ve fit olacağınız bir yıl dilerim.İnşallah her şey gönlünüzce olur :KK15:

ve evet. 1 haftanın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Gramlardan bahsedecek olursa başlangıçta 75.450 kg kiloya sahiptim. An itibariyle 73.200 olmuş bulunmaktayım :KK73:

Yarından itibaren özel bir diyet programı yerine az ve kalorisi düşük olan yiyecekleri yiyerek diyet yapcam. Bunun sebebi salı günü şehir dışına çıkıcam 1 haftalığına.

Döndükten sonra 4 günlük patates diyetine başlayacağım. Bu bir hafta içerisinde paylaşım yapamayabilirim. ancak spora devam.

X