ßeßi$Lerimiz Ne Zaman CanLanıyor =))

SeADeniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2008
566
3
ArkadasLar benım ıkıncı hamılelıgım Ilk hamılelıgımde Bebegımın ne zaman canlandıgını hıc hatırlamıyorum Canlandıgı gunu cok ıyı hatırlıyorum ama :) Suan 11+6 haftalıgım Canlanmısmıdır acaba bebısım cunku bazen ıcımde gezdıgını hıssedıyorum Yoksa bu Bır Psıkolojık Olaymıdır :):icecream:

o haftalarda bende öle sanmıştım dr sordum mümkün değil o gazdır dedi o zaman ama artık hissediyorum bu mümkün değil gaz olamaz 18 + 4

Canım ben hissedeli 2 hafta oldu bu haftalardada çok net hissediyorum artık...Dönüyor oynuyor bacağını dayıyor çok net hissediyorum ben üstelik ilk gebeliğim:)

Ben ılk Bebegımın Kolunu bıle Gormustum :) Sekıl Gıbı Karnımda Cıktı ama ne heyecanlı Ilk Tekmelerı Takla Atmaları O gunlerı Tkrr yasayacagım ıcın Cok mutluyum =)) Pıtırcıgımla Oynarımmmmmm :)Ablasıda Kıskanır Artık bızı napalım

canım ben çok erken hissettim 15. haftda bi kere hissettim sonra bi hafta falan hiç hissetmedim
:))))
18 den sonra net hissediliyo artık 20 de benimki tekme atıyodu
şimdi hissetmen mümkün değil canım en erken 15 te olurmuş

canlanmak falan değince şaşırdım onlar zaten ilk andan itibaren canlı da.hareketlerini hissetmekten bahsediliyosa 19. haftada hisstetim ben.

canlanmak falan değince şaşırdım onlar zaten ilk andan itibaren canlı da.hareketlerini hissetmekten bahsediliyosa 19. haftada hisstetim ben.

:) evet Hareketlerını kastetmıstım Canlıdan kastım :) ne Zaman kıpır kıpır olacakllar :) Halk Dılınde bız buna canlanma dıyoruz ıste :icecream:

X