Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Spor Yapmak göğüs büyümesini etkiler mi?

Lathego

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2011
223
1
Henüz lise çağlarımdayım. Acaba bu yaşlarda vücudumu esnetsem, spor falan yapsam, ileride gelişimim olur mu? Devam eder mi? Büyürler mi? Eskiden spor yapan arkadaşlarım iyi durumdalar. Ben yapmamıştım ilkokuldayken falan. Acaba şimdi yapsam geç kalmış olur muyum? :KK43:

Spor öneririm canım zaten spor = sağlıktır. Bir takım egzersizler gelişime katkı sağlıyor :)

benim bildiğim kadarıyla çok fazla spor yapmak haftada 4-5 kere gibi göğsü küçültüyo ama haftada 2-3 gün spor yapıldığında göğüs büyütmeye yardımcı oluyo. sen bir araştır. spor yapınca büyür diye tam tersi olmasın. dikkat edersen bazı erkekler göğüs kaslarını çalıştırır ve benden iri göğüsleri vardır:) bazı yüzücü kadınların göğüsleri bizimki gibi hiç yoktur...

Mesela benim iki voleybolcu arkadaşım var, baya uzun süre kursa gitmişler. İkisinin de kilosu ve fiziği ve göğüsleri :KK43: çok güzel. Ben geç kalmış sayılır mıyım :/ Forumda bi arkadaşımız 17 yaşında olduğunu ve büyüyüp büyüyemeyeceğini sormuş. Arkadaşlar, büyür daha erken demişler. Onlardan ilham alarak sordum biraz da :KK16: Belki bu yaşta spor yaparsam, 20'li yaşlarda fiziğim düzelir? :44::KK16:

Bende 18 yasındayım haftada 3 gün spor yapıyorum büyüyor merak etme :)

Şu an ağladım ağlıcam, o haldeyim :KK43: Neler yapıyosun? Ne kadarlık büyüme oldu peki tatlım? :nazar:

Üzülme canım :KK43: Ben haftada 2 gün plates yapıyorum 1 günde spor salonuna gidiyorum. Suan 86 beden. Benim bildigimim gögüsleri kötü etkileyen sadece düzenli yüzme kücük kalmasını saglıyormus . Yani spor yapmanın gögüsleri kötü etkileyecegini sanmıyorum. Hic moralini bozma daha yasımız genc :)

Mesela benim iki voleybolcu arkadaşım var, baya uzun süre kursa gitmişler. İkisinin de kilosu ve fiziği ve göğüsleri :KK43: çok güzel. Ben geç kalmış sayılır mıyım :/ Forumda bi arkadaşımız 17 yaşında olduğunu ve büyüyüp büyüyemeyeceğini sormuş. Arkadaşlar, büyür daha erken demişler. Onlardan ilham alarak sordum biraz da :KK16: Belki bu yaşta spor yaparsam, 20'li yaşlarda fiziğim düzelir? :44::KK16:

Bende uzun zaman voleybol oynadım onun etkisi varmıs mı bilmiyordum hic

Üzülme canım :KK43: Ben haftada 2 gün plates yapıyorum 1 günde spor salonuna gidiyorum. Suan 86 beden. Benim bildigimim gögüsleri kötü etkileyen sadece düzenli yüzme kücük kalmasını saglıyormus . Yani spor yapmanın gögüsleri kötü etkileyecegini sanmıyorum. Hic moralini bozma daha yasımız genc :)

İyi ya bak ne güzel büyümüş ♥ Ben tibetin 5 hareketine başladım olur mu acaba? :44: Kaç bedenden 86'ya çıktın canım?

Bende uzun zaman voleybol oynadım onun etkisi varmıs mı bilmiyordum hic

Vallahi bilemiyorum tatlım vücut gelişimini etkiliyor belli ki. Göğüs büyüklüğü pek zayıflığa da bakmıyor. Benden daha zayıf ve uzun olan bi arkadaşın da göğüsleri iyi durumda ve o da voleybol oynuyor yani :KK5:

İyi ya bak ne güzel büyümüş ♥ Ben tibetin 5 hareketine başladım olur mu acaba? :44: Kaç bedenden 86'ya çıktın canım?

Vallahi bilemiyorum tatlım vücut gelişimini etkiliyor belli ki. Göğüs büyüklüğü pek zayıflığa da bakmıyor. Benden daha zayıf ve uzun olan bi arkadaşın da göğüsleri iyi durumda ve o da voleybol oynuyor yani :KK5:
Bencede zayıflıkla alakası yok canım. 80 bedendi.

Kızlar eger yaptıgınız spora uzun zaman devam etmezseniz fayda göremezsiniz :S

Kızlar eger yaptıgınız spora uzun zaman devam etmezseniz fayda göremezsiniz :S

Aslında aynen öyle düşünüyorum. Düzenli yapıp da faydasını göremeyen pek olmamalı. 'Faydasını göremedim' diyenler düzenli yapmış olabilirler yani? :26:

Aslında aynen öyle düşünüyorum. Düzenli yapıp da faydasını göremeyen pek olmamalı. 'Faydasını göremedim' diyenler düzenli yapmış olabilirler yani? :26:

Canım bence sen düzenli olarak spor yapmaya basla fayda görecegine eminim sonucta spor yapmanın bir zararı yok .

canım ben de 18 yaşındayım, 1 aydır jillian'ın 30day shredini yapıyorum,ondan mı bilmiyorum ama 86'dan 89'a çıktım :21:

X