Spirali hissettim sanırım dedi.

Evet annemin ahretliğinin kız kardeşi de spirale rağmen 2 defa hamile kalmış ve aldırmış.
Ya tehlikeli aslında o şekilde gebelik, benim daha lisedeyken ilk gördüğüm olay şeydi, arkadaşımın annesi hamile kaldı spirali alamadılar, 8. Ayında spiral bebeği boğdu ölü doğum yaptı.

Ya tehlikeli aslında o şekilde gebelik, benim daha lisedeyken ilk gördüğüm olay şeydi, arkadaşımın annesi hamile kaldı spirali alamadılar, 8. Ayında spiral bebeği boğdu ölü doğum yaptı.

Hamile kalmak ayrı dert bunlar ayrı dert Allah'ım sınav diye yazmasın ne zor hayatlar

Hissettiyse kaymıştır , aksi halde hissetmesi normal değil taa rahme yerlestiriliyor. İlk ay kontrolüne gitmismiydiniz ?
Kızlar merhaba, yaklaşık 3 buçuk ay önce tekrar gebelik istemediğim için spiral taktırdım. Geçen gece seksten sonra eşim hissettim falan dedi. Açıkcası benimde o esnadayken kasıklarım böyle bir tuhaf oldu kramp gibi. Sabah kan pıhtısı gibi birşey vardı. Ama rengi kahverengi gibiydi klozette gördüm. Yani sizce kaymış mıdır. Yarın sabah kadın doğum doktoruna gidicem. Ya kaydıysa ya korunmasız ilişki sonrası hamile kalırsam diye aşırı endişeliyim. Yani kanama gibi belirtiler de olabildiği gibi hiçbir şekilde belli olmama durumu da varmış spiral kaymasının.
Aynı şekilde benimde oldu bir kaç gün önce lekelenmem oldu kahverengi sonra bu sabah yine oldu yani ağrilarim da oluyo bağzen merak etim gitinmi dokturaa falan bende endişeliyim biraz kayma olmasın ?

Aynı şekilde benimde oldu bir kaç gün önce lekelenmem oldu kahverengi sonra bu sabah yine oldu yani ağrilarim da oluyo bağzen merak etim gitinmi dokturaa falan bende endişeliyim biraz kayma olmasın ?

Doktor spirali hissedebileceği bir pozisyon ya da durum yok dedi. Ben spiral var diye korunmasız ilişki yaşadığımı söyledim. Baktı kontrol etti spiralde kayma ya da gebelik oluşumu vs yok dedi. Hatta smear vermiştim bugün sonuç için gittiğimde tekrar baktırdım yerli yerinde duruyor dedi. Lakin o oluşan akıntı için de fitil vermişti 15 taneydi sanırım iki kutuydu.

X