Spirali hissettim sanırım dedi.

ANA VANGA

Ağlayacaksanız oynamayalım. 😏
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2023
2.721
5.629
Kızlar merhaba, yaklaşık 3 buçuk ay önce tekrar gebelik istemediğim için spiral taktırdım. Geçen gece seksten sonra eşim hissettim falan dedi. Açıkcası benimde o esnadayken kasıklarım böyle bir tuhaf oldu kramp gibi. Sabah kan pıhtısı gibi birşey vardı. Ama rengi kahverengi gibiydi klozette gördüm. Yani sizce kaymış mıdır. Yarın sabah kadın doğum doktoruna gidicem. Ya kaydıysa ya korunmasız ilişki sonrası hamile kalırsam diye aşırı endişeliyim. Yani kanama gibi belirtiler de olabildiği gibi hiçbir şekilde belli olmama durumu da varmış spiral kaymasının.

Ay bir şey olmamıştır inşallah

Desene freya hamile kalmazsın desene, saçmalama öyle pattadanak olur muymuş
saçma sapan konuşma la desene içime su serp biraz

Mucize gibi bir şey olur yani ihtimal 0.1 bence ya kaydığında kanama felan olmuyor mu normal şartlarda?

Geri çekilme yöntemiyle ikizlere hamile kaldım eğer bir mucizeyse o kesin ben olurum aslında kanama oluyormuş ama olmayabilirmiş de. Bir de ilişki esnasında partner hisseder diyen doktorlar da var. Batarmış falan. Adama akşam deneyelim bi batıyor mu bakalım dedim ama uyuya kalmışım. ay o kadar korkuyorum ki.
Eşim rahat oldukça ben onun yerine de geriliyorum sinirlerim çok bozuk hayatım

Beni bile gerdin iki saniyede öyle senaryolar yazma Allah aşkına hiç spiral kaydığında kanama olmayanı duymadım vallahi

İnşallah, randevusuz gidicem bakalım devlete, spiral yerinde mi bir bakın diyecem. İnşallah hemen yarın olur

Hissettiyse kaymıştır , aksi halde hissetmesi normal değil taa rahme yerlestiriliyor. İlk ay kontrolüne gitmismiydiniz ?

Kontrole gidinceye kadar prezervatif kullanın, riske atmayın.
Bir de spiralin ipini bazen uzun bırakıyorlar onu da hissetmiş olabilir eşiniz.
Acilde bakılmaz , aile planlaması polikliniğine başvurmanız gerekir.

Kontrole gidinceye kadar prezervatif kullanın, riske atmayın.
Bir de spiralin ipini bazen uzun bırakıyorlar onu da hissetmiş olabilir eşiniz.
Acilde bakılmaz , aile planlaması polikliniğine başvurmanız gerekir.

Yani pozisyondan kaynaklı sanırım. Benimde böyle iç gıcıklanması mı desem batma mı desem öyle birşey hissettim. Sonraki gün psikolojik mi bilmiyorum ama devamlı kasıklarda çok hafif bir ağrı hissettim.

Geri cekilme bir korunma yontemi degildir. Dolayisiyla o bir mucize degil,korunmasiz seksin sonucu sadece.

Spiral kaymasi sonucu lekelenme olduysa muhtemelen kaymistir. Yumurtlama zamaniniz yakınsa hamile kalma ihtimaliniz yuksek

Öyle çok kolay kaymaz , adet döneminde filan daha kolay kayıyor ama en iyisi muayene ve ultrason ile kontrol edilmesi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…