Spiral taktıramadım, korunma yöntemleri

O kadar gerçekten. Hatta uzun sürdüğünde keyfi çıkarıp yenisini takıyoruz. Gerçekten hoş, ekstra farklı şeyler hissettiriyor. Prezervatif bende sevmem normalde. zaten diğerlerinden hiçbir çeşidini de kullanmıyoruz. Bunu şans eseri keşfettik
Deneyelim o zaman. Bari güzelini kullanalım 😅

Kızlar ilk gittim spiral istediğimi söyledim doktor denedi, rahim ağzım kapalıymış olmadı. 4. Gün adetimde gittim yeterli olmadı yumuşaklık. İlaç verdi aşırı bi kanamam oldu yine de rahim ağzı açılmadı. Çok canım yandı yine takılamadı. Şimdi meselem şu. Hormonlu bi doğum kontrol yöntemi istemiyorum. Hap denedim 1 hafta içinde mahvoldum. Bıraktım. Bu yüzden hormonlu yöntemlerin iyi gelmediğini düşünüyorum. İğne falan bu sebeple hiç girişmedim. Prezervatif kullanıyoruz ama hem anı bozuyor biraz biliyorsunuz takmak için bölüyor falan hem hissiyatı azalttığını hissediyorum. Kısaca zevk açısından baltalıyor. Eşimde memnun değil aslında ama çocuk sahibi olmayı istemiyoruz mecburuz. Başka bi yöntem de bilmiyorum. Bu noktada prezervatife mecbur muyum yani başka bi alternatifim kalmadı dimi? Spirali anesteziyle falan takmaktan bahsetti doktor nasıl olduğu hakkında bi fikriniz varsa duymak isterim.
En garantisi prezervatif..Zamanla alışıyorsunuz...:KK69:

X