Spiral takmak

Eylul0465

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2022
36
26
30
Merhaba kızlar spiral takmak istiyorum ama korkuyorum biraz daha önce alttan muayene dahi olmadım. Taktıranlar bilgisi olanlar yorumunuzu yazar mısınız

bende aynı şekilde düşünüyorum. kimse de yazmamış
Merhaba kızlar spiral takmak istiyorum ama korkuyorum biraz daha önce alttan muayene dahi olmadım. Taktıranlar bilgisi olanlar yorumunuzu yazar mısınız
Kızlar ben yeni taktırdım 2 ay olacak ama taktırırken dirayetli bir insan dahi olsanız aşırı ağrılı bir işlem ben çok dayanıklı bir insanım ve çok zor dayandım

Kızlar ben yeni taktırdım 2 ay olacak ama taktırırken dirayetli bir insan dahi olsanız aşırı ağrılı bir işlem ben çok dayanıklı bir insanım ve çok zor dayandım
Ayrıca taktırdıktan sonra akıntı çok fazlalaştı zamanla azalmazsa çıkarttırmayı düşünüyorum ilişki esnasında asla olmayan kokular olmaya başladı

Birde asla içeri kabul etmediği için boşalma sonrası temizlenseniz de ayağa kalktığınızda yine bi şeyler geliyor

Neden okadar korkutuyosunuz okadar çok acìlı birşey deil 2 kere takıldım. Saniyelik bir sancı oluyo sonrasında hafiften karın ağrısı oluyo okadar

Ben iki kez taktırdım öyle çok acılı birşey deil normal seviyede acısı. Gayet memmunum ama bana yan etki yaptı mantar oldum o yüzden birdaki ay doktorum çıkarcak insallah

Neden okadar korkutuyosunuz okadar çok acìlı birşey deil 2 kere takıldım. Saniyelik bir sancı oluyo sonrasında hafiften karın ağrısı oluyo okadar
Size ağrısız gelmiş olabilir benim için dayanılmayacak gibiydi. Farkındaysanız kendi görüşümü belirtmişim orda

Ben yazdığım için zaten bana göre olanı yazıyorum ya hani.
Ebatları var spiralin sanırım size uygunnolmayan takılmış olabilir banada ilk taktığı takarken ağrı yapıyordu bu uygun olmadı deyip cıkardı başka takınca küçüğünü aldı muhtemelen hiç ağrı yapmadan takıldı.

Ben de iki gün önce taktırdım. Hala afedersiniz idrar sıkışması gibi bir his var. Gidiyorum geliyorum lavaboya geçmiyor. Böyle bir şey yaşadınız mı?

Benim iki gün önce takıldı ve çok acı hissettim. Peki takılma sonrası günlerde kramp vs yaşadınız mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…