Spiral nerede taktirilir

caniminici12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2018
81
27
Merhaba ben İzmirde oturuyorum bu sabah şehir Hastanesi'ne gittim reglimin 2. Günü doktora spiral taktırmak istediğimi söyledim doktor da burada ücretsiz takılmıyor dedi. İzmirde oturup da başka hastanede ücretsiz taktıran oldu mu iki çocuğum var onları sürekli evde bırakıp gidemem eşim pek idare edemiyor tek seferde gidip halletmem gerekiyor.

Bir spiral devlet hastanesinde ne kadar pahalı olabilir ki keşke taktırsaydın orada
Aile sağlığı merkezlerini bir ara sor bence orada takabilirler belki

O parayı bir kere veriyorsun kurtuluyorsun bebek daha zahmetli veya kürtaj daha pahallı. Sağlık ocağında veya devlet hastanesinde taktır eğer ücret isterlerse zaten çok az bir miktar ödersin. Ben fahiş pahallı kıbrıs’ta bile dün ücretsiz taktırdım devlet hastanesinde. Aslında ocak ayında özelde taktırmıştım 6000 tl’ye ama kaymıştı. Dün tekrar taktırdım

Tabi ki haklısınız ama şöyle bir durum var önce aile sağlığı merkezi hastanelerde takılıyor diyor ama koskoca İzmirde bakır sprial sadece buca devlet hastanesi takıyor o da ücretsiz dediğim sadece takması ücretsiz ben yine spriali alacağım parasıyla. Şimdi ben yeni sistemle bugün bu hastaneye gittim bir dahaki randevuyu 20 gün sonra alabiliyorum

Ketem de takılıyor , toplum sağlığı merkezi diye aratın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…