Spermiogram

üroloji dr %30-40 iyi dedi normal gebe kalman zor dedi sayı ve hareketlilik çok iyi bende aşılama düşünüyorum ama tam karar veremedim

Çok acil yorumlarmısınız arkadaşlar....
Teşekkür ederim.

Motilite(100 Spermatozoa)
%A (hızlı Hareketli) 33
%B (yavaş harekleti) 22
%C (yerinde hareketli) 6
%D (Hareketsiz) 39
Konsantrasyon (mil/ml) 90

Yıkama Sonrası
%A (hızlı Hareketli) 50
%B (yavaş harekleti) 50
%C (yerinde hareketli) 0
%D (Hareketsiz) 0
Yıkama sonrası konsantr. 50

Hacim 7ml
pH 7,2
Görünüş Normal
Viskozite Normal
Likefaksiyon Normal

Morfoloji 1
Lökosit 1,000,0000
Aglutinasyon Yok

Son düzenleme:
Ilknuraycim sonuçlarin yikamadan önce çok iyi +4 : %20 den büyük olmali seninki çok iyi.ama yikamadan sonrakinide aynisini yazmişsin eminmisin.yikama sonrasi hareketsiz sperm çok çok az olmali %1 falan.morfolojide 1 demişsin onu anlayamadim.

ilknuraycım normal morfolojimi % 1 .eğer öyleyse pek iyi değil.benim eşiminde morfoloji % 1.biz bunu öğrendiğimizden beri uyuyamıyoruz öyle diyim sana.doktor normal yolla olmaz dedi.

ilknuraycım normal morfolojimi % 1 .eğer öyleyse pek iyi değil.benim eşiminde morfoloji % 1.biz bunu öğrendiğimizden beri uyuyamıyoruz öyle diyim sana.doktor normal yolla olmaz dedi.

Hayırlısı olsun canım.
ne olur üzülmeyelim, tıp çok ilerledi herşeyin bir çaresi mutlaka oluyor.

tabi canım ona sığınıyoruz zaten.ama eşim biraz karamsar olmaz hiç uğraşmayalım diyor.kendini eksik hissettiğini söylüyor.psikolojisi çok bozuk anlayacağın

Canim çok iyi inşallah aşilaman tutar.yumurtalarin gelişimide önemli tabi.morfoloji önemli %4alt sinir.

canım dr size ne dedi bizde de aynı sorun var malesef.morfolojı 1 ve üstüne üstlük ileri hareketli 0. bu durumda drlar dierk tüp bebek falan mı diyorlar. sence aşılama da şans ne kadardır.

kızlar ben bu sonuçları doktorum ile tel. de görüştüm.
doktor almıştı sonuçları, tel de normal herşey demişti.
bakalım.
belki de o morfoloji noktasına dikkat etmedi.
ben bugün progesteron tahlili için kan vereceğim.
adetim haftaya haftaya da diğer tahlilerimi yapıp, gideceğim doktora.

kızlar biz 13aydır istiyoruz olmuyor, jinekolojik muayene iyi,problem yok.
bakalım kısmet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…