Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
gayet iyi ben de %10 hızlı hareketliyle hamile kaldım

toplam hareketten daha ziyade önemli olan hızlı ileri hareketli sperm sayısı ee tabi bide morfolojisi önemli testin fotoğrafını atarsan daha iyi yardımcı olabilirim...raabim daha fazla aratmadan versin bebeğinizi inşallah

Amin inşallah.morfolji si yazmiyo teste sayısı 20milyon ileri hareket 5milyon.15gündür eşim ilac kullandı ama suan adet olcakmisim gibi ağrım var hayırlısı

Kızlar bu testi de yorumlayabilir misiniz?

Eklentiler

• Screenshot_20161021-123150.png
    73,5 KB · Görüntüleme: 80
C anım biz aşılama yaptırdık spermler yıkanınca 11milyon %82hareketli bana enjekte edildi doktorum umutlym sansımız yarı yarı dedi yani bende umutlym tabi ama her sonuca hazırlklym

Canım sayı biraz düşük ama cogaltabilirsiniz.
Hareketli oranı cok düşuk.kürler var canım onları denediniz mi

merhaba canım eşi cumartesi tekrar doktora gıttı klomen yazmıi birde takviye bir ılac daha yazdı bugun alıp kullanmaya başlıycaz bakalım

Kızlar merhabalar bugün ilk defa aşılama denedik ama eşimin sonuçlarında sıkıntılar var sanırım sonucun fotosunu yüklüyorum yardımcı olur musunuz lütfen ?

Eklentiler

• image.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 117
Kızlar merhabalar bugün ilk defa aşılama denedik ama eşimin sonuçlarında sıkıntılar var sanırım sonucun fotosunu yüklüyorum yardımcı olur musunuz lütfen ?
Canım bende cuma gün aşılama oldum bizim sperm sayısı yıkandıktan snra canlı 11milyondu hareket %82ydi doktorm umutlym dedi ama sizinki daha iyi gbi neden sıkıntı var gibi geldi anlayamadm

Canım bende cuma gün aşılama oldum bizim sperm sayısı yıkandıktan snra canlı 11milyondu hareket %82ydi doktorm umutlym dedi ama sizinki daha iyi gbi neden sıkıntı var gibi geldi anlayamadm
Canım morfoloji %1 çıktı ya morfoloji bozukluğu var dedi doktor o canımı sıktı herhalde aşılama boşa yapıldı falan gibi hissettim :/ hayırlısı olsun bakalım hepimiz için canım

Canım morfoloji %1 çıktı ya morfoloji bozukluğu var dedi doktor o canımı sıktı herhalde aşılama boşa yapıldı falan gibi hissettim :/ hayırlısı olsun bakalım hepimiz için canım
Yani doktor sonuclarmz cok iyi dıyemem ama yetrlı dedi morfljiye hc dkkt etmedm ama onemlı olan sayı ve hatekt dıolr hep mesela bna 1cc enjekte edildi

Merhaba canim seni başka topikten tanıyorum.sayı normal hareket cok iyi.morfolojiye takılma canım.yüz spermi anca izliyor bir laborant ve onun gözleriyle verilen rakam bu.

Merhaba canim seni başka topikten tanıyorum.sayı normal hareket cok iyi.morfolojiye takılma canım.yüz spermi anca izliyor bir laborant ve onun gözleriyle verilen rakam bu.
Sağol canım ya içimi rahatlattın eve geldim duramadım iş yerinde oturdum ağladım evde çok canım sıkıldı ama ağlamak rahat geldi artık bakalım 8kasımda gebelik testi yaptırırsın adet olmazsan dedi doktor sonrasına bakacağız . Siz de durumlar Nasıl ?

Yani doktor sonuclarmz cok iyi dıyemem ama yetrlı dedi morfljiye hc dkkt etmedm ama onemlı olan sayı ve hatekt dıolr hep mesela bna 1cc enjekte edildi
Canım hepimizin Allah gönlüne göre versin inşallah :) bugüne kadar hep prolaktin yüksekliğim üzerine gidiliyordu bugün ben de böyle bir sonuçla karşılaşınca şok oldum bir anda Bebişlerimiz daha fazla bekletmesin bizi inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…