Sperm Testi Sonucu

Katılıyorum, er ya da geç olabilme ihtimali olduğu için stres bende de azaldı nedense. :)
Aynen aynen. Baktım ki yok yaa artık her şeyin yolu var. Sonuçta değerlerim normal vs. Eşimin durumu çok şükür belli. Bugün olmazsa yarın dedim ne yapayım:) benim için en önemli şey doktor. Bunu hep derim. Allah ehline denk getirsin.

özel sağlık sigortaları genellikle spermiyogram ve tanıya “infertile” eklerse karşılamıyor. Aman diyim. Dikkat edin.
Doktora mümkünse muayenede infertile yerine başka bir tanı eklenebilir mi diye sorun derim. :)
Özel sağlık sigortasının bu teste indirim yaptığı hastaneler de var. Arayın önce mutlaka hastaneyi.

Eşim sorar:))) devletteki raporu duruyor. Sadece vitamin kullanıyorum sonuç ne olmuş diye baktiracagim dese bile kafi:)) bilgi için teşekkürler. Amaan olsun devlet. Biz de başka devlette yaptırırız. Farkı görürüz.

İnşaallah siz de güzel haber alırsınız. Peki tüp bebek tedavisi için aklınızda Dr ya da hastane var mı ?
Yani kısmetse Acıbadem Ataşehirde Prof.Dr Cem Demirel’ i düşünüyorum.
Kendisine muayene olma fırsatım oldu, yumurtalık rezervimi iyi buldu. Eşimin sperm testini de gördü. Beni de çok rahatlattı. Hayırlısı bakalım.

Morfoloji 3 hızlı hareketli sperm sayısı sıkıntılı

Aşılama oldunuz mu hiç ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…