SPERM TESTİ SONUCU ACİL BAKIN NOLUR

BEly34

Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2024
107
83
23
ACİL SPERM TESTİ
arkadaşlar eşim sperm testi vermişti doktor sorun yok demiş ama ileri hareketlisi 15 az mı? 1 senedir çocuk olmuyor

hayır doktor sorun yok demişti. ama ben şüpheleniyorum. Kocama söyledim doktor sorun yok diyor ama benim içime doğuyor. hızı düşük. bu ne demek? Sperm yumurtayı dölleyemiyor mu demek

Değil mi! O zaman neden doktor sorun yok dedi! Bu hız NASIL yükselir?
Keçiboynuzu pekmezi yesin bir yemek kaşığı sabah akşam ve l argıne bitkisel hap var İbrahim Saraçoğlu öneriyor onu kullansın günde 2 defa 500 mg lik protein gibi biseymis benim eşim kullanıyor

yarın eşimle konuşacağım Doğru söylüyorsunuz. İnat edip tekrar gidicek hızı düşük ondan olmuyor

Ben 2.3 ay keçi boynuzu yedirdim 1 klomen 1 çatlatma oldum gene olmadı
Pekmezini deneyin bence bide , varikosel olabilir esinizde çoğu erkekte bu var benim eşim de dahil ameliyat olcak bu yüzden ileri hareketlilik düşük diye %20 bizim de

yarın eşimle konuşacağım Doğru söylüyorsunuz. İnat edip tekrar gidicek hızı düşük ondan olmuyor
3-4 gün cinsel perhiz olmasın başka doktora gidip bir tezt daha versin benxe ve gene düşük gelirse renkli dublöre girmek istesib varikosel olsbilie

Bende de ileri hareketlilik azdı üroloji doktoru varikosel amaliyata gerek yok dedi benim için
3 ay boyunca pregros plus ilacı kullandım
İleri hareketlilik 26 dan 57ye çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…