Sperm testi hamilelik

Kesinlikle öyle iyi araştırmak gerekiyor bu süreçte ne gerekiyorsa ne yapılması ya da yapılmaması gerekiyorsa iyice araştırmak lazım..
2 milyon çıkmıştı sperm sayısı %88hareketsiz

Kesinlikle öyle iyi araştırmak gerekiyor bu süreçte ne gerekiyorsa ne yapılması ya da yapılmaması gerekiyorsa iyice araştırmak lazım..
2 milyon çıkmıştı sperm sayısı %88hareketsiz
Size doktorunuz başka bi açıklama yapmadı mı?

Sayı çok az ve hız sorunlu fakat moral bozmayın olmaz olmaz diye bisey yok…

Siz doktorunuzun yönlendirmesine göre hareket edin, sperm dna hasarında sorun çıkmaz ise sperm i imsi ile seçtirin en hızlısını seçil yumurta ile döllüyorlar.

Olmaz diye asla bi konu yok neler var bu platformda ne mucizeler ne olmaz denilenler oluyor…
Bi mucize de neden size olmasın

Hareketli olanlar arasından da düzgün sperm yoktu çoğunda şekil bozukluğu çıkmışyı ve kalitesizdi.. İnşalalh DNA hasarında bir sorun çıkmaz
Neden olmasın bir mucize dediğiniz gibi bi çok kişi nin hikayelerini okuduk Allah'tan ümit kesilmez
Çok teşekkür ederim bu arada içimi rahatlattınız

Kızlar bilgisi olan bakabilir mi bu değerler nasıl üroloji doktoru oturmuyor bir türlü bu yüzden soramadik sonuç nasıl diye 6 aydır eşimle bebek istiyoruz 10 aylık evliyiz bu değerler normal mi yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• Screenshot_2023-05-21-00-31-36-100_com.miui.gallery.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 45
Canım sayısı ve ileri hareketinde sıkıntı var. Bizimde öyle şuan keçiboynuzu ve doktorun verdiği bir vitamini kullanıyor. Eğer hormonlarda bir sıkıntı yoksa eşinin keçiboynuzu kürünü kesinlikle yap. Benim bu ay reglim 4 gün gecikti heyecanla bekliyorum belkide onların vesilesi ile hamile kaldım

Eşim şuan keçiboynuzu kürünu içiyor bide bal ceviz fındık fıstık badem tüketiyor doktor bı ilaç verdi deoxymen adında pahalı biraz devlet ve sigorta karşılamadığı için onu suan alamadık benim bugün regl döngümun 42nci günü yani uygulamaya göre 11 günluk gecikmem var ama iki aydır döngüm 45 lere uzuyor bu yüzden test te yapmadim açıkçası varmı yokmu diye

Bende henüz test yapmadım 4 gün gecikme var normal olabildiği için ama umarım ikimiz içinde hayırlısı olur :) ama bence keçiboynuzunun çok faydası var doktor zaten kendi de önerdi bizede infertpro verdi biz 2 aydır onu kullanıyoruz

Ben regl oldum canım bugün bitti reglim eşim tekrar tahlilverdi ama pek düzenli içmediği için sadece 1 milyon artış olmuştu ikisinde de anca 3 gün içti doktor siperrox diye bir ilaç verdi toz onu kullanıyor bakalim artık nasip

Docdrmfk yaz instagrama iletişime geçmeye çalış, hayatımda onun kadar mükemmel bir doktor görmedim. Takviyelerini kullanıp sperm sayısını arttıran yüzlerce hastası var

Kızlar benim 3 kaybım oldu kendiliğinden hamile kalabiliyorum ama sperm kaliteside önemliymiş eşimede yaptirmak istiyorum
İlişkiden 3 gün sonra yapılıyor mus tam saat var mi

Merhaba canım naptın sen

Hadi hayırlısı canım İNŞALLAH güzel bir müjdeye gelirsin benimde eşim siperrox diye bir ilaç var onu kullanıyor bir aydır daha test vermedi tekrar bu ay sultan Şeyhmus diye bir yer var Mardin'de onun incirini kullanacam dün persembeydi bir taneyi yuttum bakalım bu ay nasıl olcak doktor bu sefer gittiğimde yumurtalıkların iyi dedi bana bidahaki regl oluşunda eşinle gel dedi
Canım bizde salı günü test verdik eşimin 3 milyon artış olmuş ama benim amh 3 ay içinde 1.07 olmuş yarı yarıya düşmüş şimdi randevum var gidicem

Bende rahim filmi çekildim şükür tüpler de sıkıntı yok önümüzdeki ay acil tüp bebeğe başlıcaz çok korkuyorum süreçten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…