Erkek İnfertilitesi Sperm Sonucu

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Aysel2727

Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2020
78
11
34
Arkadaşlar eşimin sperm sonuçları bu şekilde doktor bize Zeucit diye bir ilaç yazdı bu ilacı kullanıp faydasını gören var mı degerler nasıl sizce daha 5 aylık evliyim
Hormonları da ve testislerinde sıkıntı yok herşey normal değerler düşük sadece

Eklentiler

• IMG_20201127_175448.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 974
Eşiniz sigara veya alkol kullanıyor mu? Mesleği nedir?

Hangi değer düşük dedi doktor, ben normal gibi gördüm bu attığınıza bakarak.

Merhaba inşallah hamile olursunuz sizde, hayırlı zamanda doktorlar ne dedi size sonucunuzu görünce

Merhaba inşallah hamile olursunuz sizde, hayırlı zamanda doktorlar ne dedi size sonucunuzu görünce
Aslında kötü birşey demedi beklediğimizden düşük ilaç tedavisine Bir bakalım dedi zeucit diye bir ilaç önerdi ve kullansın dedi 3 ay sonraya gün verdi şimdi ilacı kullanıyor 1 ay oldu
İnşallah dediginiz gibi hamile kalırım

Merhaba morfoloji değerine özellikle bakılıyor ben burda fark edemedim o değerini kaç acaba bizimde değerler bu şekilde dusuk ama bizde varikosel var denildi eğer morfoloji ye bakılmadiysa o değerede baktırın

Merhaba morfoloji değerine özellikle bakılıyor ben burda fark edemedim o değerini kaç acaba bizimde değerler bu şekilde dusuk ama bizde varikosel var denildi eğer morfoloji ye bakılmadiysa o değerede baktırın
Morfoloji için ayrı test mı yapiliyor acaba herkes onu soruyor çünkü bizim testte de o yok

Hayır normalde bu testi verirken onada bakıyorlar diye biliyorum bizde çünkü iki testte de öyle oldu çıktı morfoloji de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…