Sperm sonucu değerlendirme

Bana bakabilir misin rica etsem eşimin testi bu şekilde 2 senedir olmuyor
Merhaba, eşinizin sperm testinden anladığım kadarıyla toplam sperm sayısı 47 milyon, sayı iyi görünüyor. Hareketlilik düşük biraz, artıracak şeyler tüketebilirsiniz. Sanırım morfoloji 4 çıkmış. 4 ve üzerini normal kabul ediyorlar. Viskozitenin yanında + yazıyor. Viskozite var demek galiba var demişler miydi? Kötü görünmüyor sperm testi aslında. Siz kontrollerinizi yaptırmış mıydınız?

evet bende tsh 5.36 çıktı onu indirdik ilaçla diğer değerlerim normal bide amh 4.83 çıktı iyi mi bu değer sizce

doktor baktı bişey yok dedi ama yaşlı bir beydi üstünkörü baktı çok ilgilendiğini düşünmüyorum tsh düzelt olur dedi gönderdi
İnşallah en kısa zamanda olur. Yaşınız da genç ise doğal yollarla deneyebilirsiniz. Eşiniz ve siz vitamin kullanarak. Eşiniz için sperm hızı vs artırıcı, sizin için de eksik vitaminleri tamamlamak gibi. Ama 2 yıldır olmadığına göre bir aksaklık var aslında. Normalini 1 yıl kabul ederler.

Amin teşekkür ederim canım benim Rabbim isteyen ve gerçekten iyi anne baba olabilecek herkese nasip etsin aklıma takılan tiroitten dolayı olmamış olabilir mi yani etkiler mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…