Sperm morfoloji bozukluğu yardım lütfen

İnşallah rabbim en kısa zamanda nasip etsin . Varikosele baktırın birkaç yerde belki ondandır bizde hafif düzeyde var

İnşallah rabbim en kısa zamanda nasip etsin . Varikosele baktırın birkaç yerde belki ondandır bizde hafif düzeyde var
benim esimde de var. ama doktor ameliyat önermedi kücük olduğu için. ve varikosel ameliyatları sonucu daha kötü de yapabiliyormus. o yüzden doktorumuz da en azından bir süre ameliyatsız takviyelerle ilerleyin dedi. inşallah güzel sonuc alırız. esimin dediğine göre etkisi olmus ama bilemiyoruz

Dediğiniz etkiyi bizde gördük tabi takviyelerle inşallah bakalım . Kaç zamandır uğraşıyorsunuz benim bir kimyasal bir dış gebelik geçmişim var

Bırakma kendini rabbim kolaylık versin inşallah . Siz 13 aylık süreçte hiç takviye kullanmadınız mı kaç aydır kullanıyorsunuz . Keçi boynuzu kürü kullanın mutlaka
doktorun söylediği her seyi kullanıyoruz valla. benim esime bal+polen kullan dedi ama esimin midesini kötü yapıyor o da. yine de kullanıyor. keçiboynuzu pekmezi de yiyor ama çok düzenli değil, 2-3 günde bir. bu kadar yükleme yapıp adama da kalp krizi gecirtmek istemiyorum zaten kullandığı vitamin bayağı etkili. araştırdığımda ilacın bayağı ödüller falan aldığını öğrendim. bakalım valla inşallah güzel sonucları olur. tamamen saldım su an i, olacağı varsa olur kafasındayım

Takmayınca daha kolay atlatılır bu imtihan gerçekten ilacı eczaneden mi alıyorsunuz bende araştırayım bari . Şase toz şeklinde mi günde kaç kere kullanılıyor acaba

Takmayınca daha kolay atlatılır bu imtihan gerçekten ilacı eczaneden mi alıyorsunuz bende araştırayım bari . Şase toz şeklinde mi günde kaç kere kullanılıyor acaba
hap şeklinde. şöyle bir şey. biz eczaneden alıyoruz. ama internet siteleri de var ben de yeni keşfettim sabah aksam 1 tane içiyor.

Eklentiler

• image.jpg
    144,3 KB · Görüntüleme: 26
  • image.jpg
    123 KB · Görüntüleme: 29
Maşallah hayırlı olsun şuan hatırlayamadım sizin morfoloji ve sayınız kaçtı neler kullandınız
tüm değerleri normaldi. sadece morfoloji %1di. esim genovita tb, keciboynuzu pekmezi kullandı sadece. bir de hacamat yaptırmıştı o ay. onun etkisi var mı bilemiyorum ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…