Sperm morfoloji bozukluğu yardım lütfen

bizim ileri hız, sperm sayısı hepsi çok iyi fakat morfoloji %1 maalesef. normalde ekim ayında baktırdığımızda %70di. nisan ayında baktırdığımızda %1 çıktı. anlamadık biz de. simdi beslenmesine ve takviyelerine dikkat ediyor. temmuz ayında tekrar test yaptırıcaz bakalım. inşallah hepimiz güzel haberler alırız
İnşallah rabbim en kısa zamanda nasip etsin . Varikosele baktırın birkaç yerde belki ondandır bizde hafif düzeyde var

İnşallah rabbim en kısa zamanda nasip etsin . Varikosele baktırın birkaç yerde belki ondandır bizde hafif düzeyde var
benim esimde de var. ama doktor ameliyat önermedi kücük olduğu için. ve varikosel ameliyatları sonucu daha kötü de yapabiliyormus. o yüzden doktorumuz da en azından bir süre ameliyatsız takviyelerle ilerleyin dedi. inşallah güzel sonuc alırız. esimin dediğine göre etkisi olmus ama bilemiyoruz 😂😂

benim esimde de var. ama doktor ameliyat önermedi kücük olduğu için. ve varikosel ameliyatları sonucu daha kötü de yapabiliyormus. o yüzden doktorumuz da en azından bir süre ameliyatsız takviyelerle ilerleyin dedi. inşallah güzel sonuc alırız. esimin dediğine göre etkisi olmus ama bilemiyoruz 😂😂
Dediğiniz etkiyi bizde gördük tabi takviyelerle inşallah bakalım . Kaç zamandır uğraşıyorsunuz benim bir kimyasal bir dış gebelik geçmişim var

Bırakma kendini rabbim kolaylık versin inşallah . Siz 13 aylık süreçte hiç takviye kullanmadınız mı kaç aydır kullanıyorsunuz . Keçi boynuzu kürü kullanın mutlaka
doktorun söylediği her seyi kullanıyoruz valla. benim esime bal+polen kullan dedi ama esimin midesini kötü yapıyor o da. yine de kullanıyor. keçiboynuzu pekmezi de yiyor ama çok düzenli değil, 2-3 günde bir. bu kadar yükleme yapıp adama da kalp krizi gecirtmek istemiyorum 😂 zaten kullandığı vitamin bayağı etkili. araştırdığımda ilacın bayağı ödüller falan aldığını öğrendim. bakalım valla inşallah güzel sonucları olur. tamamen saldım su an i, olacağı varsa olur kafasındayım 😂

doktorun söylediği her seyi kullanıyoruz valla. benim esime bal+polen kullan dedi ama esimin midesini kötü yapıyor o da. yine de kullanıyor. keçiboynuzu pekmezi de yiyor ama çok düzenli değil, 2-3 günde bir. bu kadar yükleme yapıp adama da kalp krizi gecirtmek istemiyorum 😂 zaten kullandığı vitamin bayağı etkili. araştırdığımda ilacın bayağı ödüller falan aldığını öğrendim. bakalım valla inşallah güzel sonucları olur. tamamen saldım su an i, olacağı varsa olur kafasındayım 😂
Takmayınca daha kolay atlatılır bu imtihan gerçekten ilacı eczaneden mi alıyorsunuz bende araştırayım bari . Şase toz şeklinde mi günde kaç kere kullanılıyor acaba

Takmayınca daha kolay atlatılır bu imtihan gerçekten ilacı eczaneden mi alıyorsunuz bende araştırayım bari . Şase toz şeklinde mi günde kaç kere kullanılıyor acaba
hap şeklinde. şöyle bir şey. biz eczaneden alıyoruz. ama internet siteleri de var ben de yeni keşfettim 😂 sabah aksam 1 tane içiyor.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    144,3 KB · Görüntüleme: 26
  • image.jpg
    image.jpg
    123 KB · Görüntüleme: 29
Maşallah hayırlı olsun şuan hatırlayamadım sizin morfoloji ve sayınız kaçtı neler kullandınız
tüm değerleri normaldi. sadece morfoloji %1di. esim genovita tb, keciboynuzu pekmezi kullandı sadece. bir de hacamat yaptırmıştı o ay. onun etkisi var mı bilemiyorum ama 😂

X