Erkek İnfertilitesi Sperm için klomen kullananlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Seni en iyi anlayan benim İnan ki çaresizlik çok zor ne olduğunu ne olacağını bilmediğimiz bir yoldayız..kesinlikle ne yaşarsak doktor ne söylerse bilgi veririm.bitkisel karışım olarak ne verdi peki
Ben de her yerden bilgi ve umut aradığım için çok mutlu olalım. İletişimde kalalım. Bitkisel ilaç biraz yoğun. Günde 3 farklı çeşit bitki çayı (çakşır, çoban çökerten, ısırgan), macun, polen. Dikkat edilen beslenme düzeni var. Balık dışındaki et grubu haftada 1 gibi. Senin eşin bitkisel neler kullanıyor?

Ahmet maranki kürünü yaptık.maranki küründe çoban çökerten çaktır vs Baya karışımlı birşey ve İbrahim saraçoğlundan böğürtlen kökünü duyduk şuan onu içiyor.bide yine Saraçoğlunun e vitamini takviyesi sentetik olmayan günde bir tane.ben hastanedeyken yine bizle aynı olan birisiyle tanışmıştım eşinin keçi boynuzu pekmezi tükettiğini ve 200 bin sperm çıkışı olduğunu söylemişti o yüzden sabahları aç karnına eşim o pekmezden de tüketiyor.yani bu işler çok zor sizin eşiniz çakşır çoban çökerten ve ısırganı nasıl tüketiyor macun şeklindemi

Bize doktorumuz bir tarif verdi macun için. 1,5 kg pekmez içine fıstık ceviz çoban çökerten goji berry çörek otu gibi malzemeleri robottan geçirip karıştırdım. Her gün sabah akşam 1 kaşık yiyor. Ayrıca ısırgan ve çakşır sabah çoban çökerteni akşam çay olarak demliyorum. Polen de yiyor her gün 1 kaşık. Bunların hepsini doktorumuz verdi. Onun reçetesine göre yapıyoruz. İnşallah işe yarar. Tam miktarları verebilirim istersen.

Doktoruna sordun mu bu bitkisel şeyleri. Mesela ben keçiboynuzu kürü yapıyordum. Yok onu yapma kalsın dedi doktor. Danış mutlaka doktoruna.

Doktoruna sordun mu bu bitkisel şeyleri. Mesela ben keçiboynuzu kürü yapıyordum. Yok onu yapma kalsın dedi doktor. Danış mutlaka doktoruna.
Sorduk canım keçi boynuzu kürü fsh yüksek olan kişiler kullanamazmış dahada fazla yükseltirmiş,hormonlarda problem olmadığı için sıkıntı yaratmaz dedi.saraçoğlunun sitesini aradığımızda ise azosperm için böğürtlen kökü,çoban çökerteni e vitamini ve havuç suyunu önerdi

İyi güzel. İnşallah yaptıklarımız iyi gelir. En kısa zamanda iyi sonuçlar alırız. Önümüzdeki hafta bir kan testi daha verecek eşim. Orada göreceğiz bakalım.

İyi güzel. İnşallah yaptıklarımız iyi gelir. En kısa zamanda iyi sonuçlar alırız. Önümüzdeki hafta bir kan testi daha verecek eşim. Orada göreceğiz bakalım.
İnşallah iyi olur herşey bizde çarşamba günü gideceğiz kan verecek eşim ve sperm testini de yenileyeceğiz demişti doktor bakalım ne yapacaklar.

Canım sonuçlar nasıl?
Ay çok berbat bi gündü sabah erkenden gittik doktor ameliyata girmiş tekrar döndük sana yazacaktım yorgunluktan yazamadım.biz İstanbuldayız testleri verdiğimiz özel hastane sonuçlar çıkınca çam ve sakuraya yönlendirmişti.tam bi rezalet oldu boşuna gittik geldik.doktor pazartesi salı muaynesinde oluyormuş pzrtsi eşimin nöbeti var salı gideceğiz

Ya işte hastane işi böyle maalesef illa yoruyor. İnşallah güzel haberler alın da gerisi önemli değil.

Ya işte hastane işi böyle maalesef illa yoruyor. İnşallah güzel haberler alın da gerisi önemli değil.
Canım ne yaptınız gittiniz mi doktora.biz dün gittik kan aldı doktor bugün çıkmış ama doktor pzrtsi salı çalışıyor pazartesi gidecez sonuçlara göstermeye.ama estradiol Die bi hormon biraz yüksek çıkmış.total testesteron düşüktü o biraz yükselmiş.diğerleri hala aynı normal.total testesteron yükselmesine sevindik böyle böyle artış olacaktır belkide,ama estradiol canımızı biraz sıktı

Biz de kan verdik. Bizde de çok yükselme var. Total testesteron çok yükselmiş, estradiol ve fsh da öyle. Ben de korktum baya ama doktorumuz tedaviye yanıt verdiğini ve gittikçe düzeleceğini söyledi. Birkaç ilacın dozunu azalttı ve yeni ilaçlar ekledi. Bir ay sonra tekrar tahlil istedi. Estradiol ve fsh benim de canımı çok sıkıyor. Bakalım hayırlısı. Testesteron 9, fsh 25, estradiol de 100 çıktı. Çok mu kötü sence?

Yaaa Testesteron baya iyi çıkmış ne güzel.bence çok kötü degil doktor zaten söylemiş galiba sadece zamana ihtiyacımız var bizim sonuçlarda şöyle fsh 3.71 total testesteron 3.82 estradiol 46.8.(total testesteron daha önce 2.55 di estradiol 27 flandı fsh zaten aynı seviyelerdeydi.)sizin testesteron sonucu baya yüksek çıkmış ilaç olarak ne kullanmıştı eşin.

Biz de kan verdik. Bizde de çok yükselme var. Total testesteron çok yükselmiş, estradiol ve fsh da öyle. Ben de korktum baya ama doktorumuz tedaviye yanıt verdiğini
Yaaa Testesteron baya iyi çıkmış ne güzel.bence çok kötü degil doktor zaten söylemiş galiba sadece zamana ihtiyacımız var bizim sonuçlarda şöyle fsh 3.71 total testesteron 3.82 estradiol 46.(daha önceki sonuçlar şöyleydi fsh 4.35 total testesteron 2.55 estradiol 27) siz ilaç olarak ne kullanmıştınız?bide sperm testini ne zaman yenileyecek doktor söyledimi

İnşallah öyledir. Doktor da zamanla rayına oturacak deyince bekliyoru bakalım. İlaç klomen ve trental kullandık. Bunları aynı gün içmedi her gün birini. Meriofert iğneyi haftada 1 gün vurdu. Bir de mucovit içti her gün. Ama son sonuçlarla beraber değişiklik oldu. Klomen 2 günde bir yarım, iğne 2 haftada bir, trental her gün 2 tane oldu. Bir de D vitamini ile zinco ekledi doktor. 1 ay sonra tekrar kan tahlili olacak. Bir de Ağustos sonu gibi semen analizi vereceğiz.

Canım çok teşekkür ederim bide bana yaptığın karışımı detaylı yazarmısın eşimde kullansın bide ısırganı çoban çökerteni flan hepsini bir mi kaynatıp içirdin

Bizde eşime iğne flan vermedi sadece klomen günde bi tane em multifer kapsül olan sabah bi tane de toz olanı vardı onuda akşam içmişti.

Bizde eşime iğne flan vermedi sadece klomen günde bi tane em multifer kapsül olan sabah bi tane de toz
Bizim doktor sanırım hem hormonal hem de tıkanıklık için ilaçlar yazmış. Aile hekimine ilaç yazdırmaya gittiğimizde o doktorunuz şu an bütün tuşlara basıyor hızlı sonuç almak için dedi. İnşallah öyle olur.

Canım çok teşekkür ederim bide bana yaptığın karışımı detaylı yazarmısın eşimde kullansın bide ısırganı çoban çökerteni flan hepsini bir mi kaynatıp içirdin
Sabah ve akşam aç karnına doktorun hazırlattığı bir macun var onu yiyor. Kahvaltı sonrası çakşır ile ısırgan otu çayı demliyorum. Ayrı ayrı. Gün içinde polen yiyor. Akşam da çoban çökerteni demliyorum. Çayların hepsi 1 yemek kaşığı 1 bardak suya şeklinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…