Sperm hareket azlığı olup normal yolla hamile kalanlar?

Byblack

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2018
99
61
28
Hanımlar eslerinde sperm sayisi ya da hareketi düşük olup da kendiliginddn hamile kalanlaf varmi?Varsa uyguladiklari bir yöntem iliski duzeni yahut baska bir fikir varmi?

Hanımlar eslerinde sperm sayisi ya da hareketi düşük olup da kendiliginddn hamile kalanlaf varmi?Varsa uyguladiklari bir yöntem iliski duzeni yahut baska bir fikir varmi?
Canım benım eşimde 1 yıl önce sperm sayısı 72 ML di Hareketsizlık yuzde 55 ti doktor north vıtal dıye özel bir ılac ve kecıboynuzu özü pekmezi önerdi esim 6 ay kullandı bundan 4 ay önce de hamıle kaldım ama 7 haftalıkken kaybettim bebeğimi 6 y sonra eşimin sperm sayısı 160 ML hareketsizlikte 45 e düşmüştü

Ayyy cok sevindim masallah valla darisi basima ben de kendime bir umut ariyorum hep cok sevindim

bu ben oluyorum
hareket azlığı vardı canım ileri hız %10 du
ramazanda sigarayı günde 2-3 e düşürdü.
ramazanda yine kür uyguladım incir kürü
2 kuru inciri yıkayıp kurulayıp kare kare doğruyosun 3 yk zeytinyağında 1 gün bekletiyosun ertesi gün aç karnına eşin yiyor.
ben sahurda yapıyodum küçük kavanoza bi sonraki sahurda yiyordu.
yağı hiç dökmüyosun azaldıkça üstüne göz kararı ekledim zeytinyağı.
özel bi zeytinyağı kullanmadım normal marketlerden aldıgımızz komili tarzi kullandım.

bide her akşam çilek soğuk süt ve bi avuç fındığı blendrdan çekip içirdim
smoothie tarzı yani soguk soguk içti :)

bide ovu testi kullandım ramazanda malum çok ilişki olamadı.
pik günü ve ertesi günilişki ile hamile kaldım şükürler olsunki 12. haftaya girdik bugun :)
darısı tüm isteyenlerin başına.

Allah bekleyen isteyen hakeden herkese nasip etsin inşallah
bu arada
sperm testini verdiğimiz ay bunları yaparak hamile kaldım ilk aydan yani :)

AYY insallah yaaa cok umutlaniyorum biyle duyunca insallah esimin de degerleri duzelir 1 sene oldu olmadi halen bebis.ilk evliligimden 5 yasinda kizim var o da cok istiyo kardes dua edinn

Bir de hamile kaldignizi anladiniz mi yani bariz farkli bir belirtiniz oldu mu?Genelde derler ya hissetmistim diye öyle bisi var mi yani.hep adetle ayni diyorlar belirtilere ama kendini belli eden bir degisik fark var mi ki?

Esiniz zin kullandığı birşey varmiydi

Benim eşimin ileri hız sıfır maalesef, bu durumda olup düzelen var mı? Sperm 24 milyon ama hareket kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…