Bölgesel İncelme special K

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

siren16

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2010
362
1
arkadaşlar ben geçen yıl falan 43-44 kiloydum snra sınav stresi fln derken kndimi yemeğe verdm 55 oldm snra sınav bitti gene düştü kilom snra gene çıktı böle in çık in çık derken bacaklarımda çatlaklar oluştu onun tedaviside yokmş kendi kendine geçer dedi doktor e malum yazda glio bikini giycez tvlerde hep special K 2 hfta 2 öğün 2 kase yiyin 2 hftada 3 kilo gidiyor diodu asuman krause yiyen vrmı acaba etkilimi cidden ya nsl zayıflıcam ben şuan 58 kiloyum görenler kilo almşsn yakşmş dio ama geçen yıl aldıım bluzlar pantolonlar olmuo artk senağlama

canım kesinlikle denemelisin ben 2.5 kilo verdim bi haftada 2.haftama başladım 2.haftaya yarım kiloyla girdim kesin denemelisinkaydirigubbakcemile2

bende kullandım gerçekten işe yarıyo

fakat ben süt sevmiyorum bu yüzden yoğurtla denedim
onda da tadı hoş olmadı yinede devam ettim
2 ayda 6 kilo verdim

sabah special k
öğlen ekmeksiz istediğim gibi yedim
akşam tadını sevmediğim için bu meretin
salata yada meyveyle geçiştirmiştim

emziren anneler kulanabiliyor mu, içeriği nedir kızlar.

ben kırmızı meyvelı olanlardan denedim daha yenebilir gibi geliyor ama düzenli kullanmadım

ben de deniyorum.bazen sadece sabah bazen de hem akşam hem sabah yiyorum.ben normalde kahvaltıdan bir saat sonra hemen acıkırım.ama sabah bunu yediğim zaman hiç acıkmıyorum.tartılmadım henüz kilo verdim mi bilmiyorum ama kendimi daha hafif hissediyorum.mısır gevreği gibi zaten.çikolatalısının tadını çok seviyorum.kırmızı meyvelisini de.sadesinden pek hoşlanmadım ama.tavsiye ederim.

kesinlikle dene canım. ben de zayıflamak için kendini paralayanlardanım. hatta aylarcaaa burada kendimi paraladım resmen. kanszlık olunca ilçalar falan iyice aldım gitti kilom 90lara vurdu. baktım olmayacak diyetisyene gittim. ilk 14günde 5kg verdim. diğer 1 ay da 3 kg verdim. vermeye devam ediyorum. ama son 1 ay da 3hafta boyunca verememiştim. farklıyım biraz. yemek tarzına hemen alışınca zayıflamam duruyor. her diyette bunu yaşarım. neyse son haftasında eski adıyla k-flakes yedim. 3kg verdim. gidince doktoruma da bahsettim, iyi yapmışsın dedi. artık sık sık değiştiriyoruz diyet listemi de. bazen haftada yine k-flakes yediğim oluyor. fakat doktorum daha tahıllı olanları öneriyor. müsli al bence. ölçüsü de hangisi olursa olsun 6 kaşığa 1 bardak süt. sabah öğlen ye farkı görürsün bence olumunekankayizsmile

bu arada diyet yöntemleri bölümünde bunun için özel bir konu var. orada da yorumları okuyabilirsin canım olumunekankayizsmile

bende diyete başlamıştım şekersiz çay içiyom 3kaşık şekerle içermişim meger resmen şerbet içiyomuşum oh şekersiz hayat güğzel ekmegide kestim emziriyom hemde ama etkilemiyo sütümü çünkü bol su tüketiyorum meyve sebze yiyorum salatalık anası oldum bide bu specal k alıyım bimden onuda yiyimde 6kilom gitsin bian önce bide mekik göbek gitsin resmen balkon kaldı dogumdan sonra

ya bide bnm göbeimle kalçam acaip büyüdü special k yersem kalçamda göbüşümde gidermi 60dan 52ye inebilirmiim :S

BEN DE ALDIM BU AKŞAM.YARIN sABAH BAŞLIYCAM BAKALIM FAYDA edıcek mı.gerçi ben 2-2.5 kg falan gıtsın ıstıyorum fazlası değil.-

moral bozmak istemem ama bence bu ürün yalnızca iştah açıyor en azından bende öyle yapmıştı.

bendemi alsam kızlarr tadı nasıll pekiivee en önemlisi tok tutuyor muu

Merhaba, special K diyetini uyguluyorum. Bugün 8.gün. 53 kg idim 50 kg oldum (boy:1.50). Sabah ve akşam special K yiyorum, öğle çorba salata ayran. Ara öğünlerde de bazen meyve yiyorum. Günde 2-3 litre arası su içiyorum. 2 km yürüyorum günlük. Hadi bakalim devami gelecek mi? Muhim olan diyete sadık olup dışına çıkmamak. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…