Sözlümün gögüslerimden rahatsızlığı :((

Benimkiler de büyüktür bedenime göre, çok zayıf olmama rağmen 90 falanlar bu yüzden de öyle rahat rahat giyinemem. Bikini mayo sorunu da buna dahil.Ayrıca bir ara ani kilo alıp verdiğimden biraz sarktılar da. Bunun tek çaresi ameliyat, meme dokusunda kas olmadığından egzersiz de fayda etmez.

Ben kabullendim bikini yerine de uygun mayolar giyiyorum, bulmak zor olmuyor:KK34:

yaa bu memişlerın buyugu de dert oluyor kucugu de :KK9:

canım senı uzmek ıstemem ama ,dogal yontemlerle kucultemezsın .

operasyon sart :/

Bende 15 yasındayım 90 beden takıyorum yaşıma göre büyükler rahatsizlikta duyuyorum son bi kac gundur egzersiz yapiyorum ve şınav çekmeye başladım toparlandılar bicime girdiler gibi bi de soguk su ve masaj uygulayacagim en azindan buyukse sekilli olsun hos dursun şınav işe yarayabilir yani birazda olsa toparlar bence :)

cnm benimde göğüslerim büyük her sütyenide giymiyorum kom markanın toparlayıcı ürünleri var ben barbara modelini kullanıyorum mesela. destekli veya içinde elyf olanlar büyük gösteriyor. bikinidede evet göğüsler fırlıyor sadece güneşlendiğim anda giyiyorum diğer türlü mayo giyiyorum. mayomuda komdan almıştım göğüs tarafında destek var. erkekler kıskanır sonuçta etraftaki kişilerde bakmışsa oda içine dert olmuştur. fazla takma kafana allah böyle yaratmış ne yapalım :)))) sütyeni çıkardığında sarkık gibi druması büyüklüğnden kaynaklanıyor. dert etme bu kadar o bişey dediyse sende cevabı yapıştır geç ne kendini üzüyorsun

sütyeni çıkarınca göğüslerin sarkması durumu bende de var, çok sinir bozucu bi durum ama göğüsler büyük olunca doğal olarak yer çekimine ayak uyduruyo.. ilerde evlendiğimde sorun olur mu falan diye düşünüyorum bazen ben de.. ama her insanın ufak tefek kusurları vardır.. ben 90 giyiyorum şu an.. bikini falan giyince öyle çok büyük gözükmüyolar ama çok sarkık benimkiler :/ bi de 28 kilo verdim son 9 ayda.. iyice nineye döndüm ya :/

neden küçültecekmişsin ki millet büyütmeye çalışıo
sakın küçültme
rahatsızsan dikleştirme operasyonu ol

bende komun toparlayıcı sütyenini kullanıyorum çok güzel memnunum ama sütyeni çıkarttığmda sarkıyorlar.. 5-6 sene sonra ameliyat olmayı düşünüyorum ..

pahali ama buyuk gogusler icin ozel sutyenler var kucuk gostermeleri icin toplu duruyor ve gercekten de kucuk duruyorlar

belki de bikini giymeni istemediğinden öyle davranıyordur
ee bir de 7 senelik ilişki diyorsun niye evlenmediniz şimdiye kadar?
7 senede evlenenler bile boşanıyor sıkılmaya başlıyorlar
ben bu kadar uzun süre çıkma ve nişanlılık sürmesini doğru bulmuyorum sanki onların evlillikleri daha kısa sürermiş gibi geliyor bana neden?çünkü zaten çoğu yaşanacak şeyi evlenmeden yaşamışlardır
açık açık konuş kendisiyle sor bakalım bahaneler mi aramaya başlamış

ben bu kadar uzun süre çıkma ve nişanlılık sürmesini doğru bulmuyorum sanki onların evlillikleri daha kısa sürermiş gibi geliyor bana neden?çünkü zaten çoğu yaşanacak şeyi evlenmeden yaşamışlardır

Evlenmemizin sebebi şuan 22 yaşındayımda ondan :) zamanı geldı ve adımlarımızı attık senye yaz allah ızın verırse evlı olucaz zaten .bikini giymemi istemiyo değil kıskanıo daha kapalı gıymemi istio evet ama bende onları denedğimde hep sarkık duruo sütyen seklınde aldım oda büyük gösterio :KK43: bu arada allaha çok şükür ilk günki gibiyiz aşk anlamında

Bikini yerine straplez mayo giysen daha derli toplu durabilir.Toplayıcı destekli straplez çok şık mayolar var.

Evlenmemizin sebebi şuan 22 yaşındayımda ondan :) zamanı geldı ve adımlarımızı attık senye yaz allah ızın verırse evlı olucaz zaten .bikini giymemi istemiyo değil kıskanıo daha kapalı gıymemi istio evet ama bende onları denedğimde hep sarkık duruo sütyen seklınde aldım oda büyük gösterio :KK43: bu arada allaha çok şükür ilk günki gibiyiz aşk anlamında

destekli mayolar da olmuyorsa estetik operasyon mu yaptırsan? :44:

ellerini göğüslerinin hizasında birleştir, avuçlarını birbirine bastır, ittir yani, hatta aynanın karşısında yap gör bak nasıl çalışıyor göğüs kasların düzenli yaparsan toparlanır baya

Arkadaşının iyi niyetini tebrik ediyorum.Kşke hepsi böyle olsa seni sahiplenmiş demektir.Büyük göüs konusunu çok takardım.Senelerdir denize gimek benim için bir sıkıntı olmuştur.Normal bir bikiniyle denize girdiğimi hatırlamıyorum desem yeridir.Yüzücü bikinileri hoşuma gidiyor ama içinde sünger olması gerek veya altı etekli ikisi biranda bulmak çokzor ama sana mutlaka kom un nelly sütyenini öneririm.O sütyeni buldğumdan beri dar badilerimi istediğim gibi giyiyorum.denizegirme konusunda ise bence saçlarını uzatmalısın:)Ben yanımdakinden ziyade kendim rahatsız olduğum için doğru düzgün yüzemem malum ilgi çekiyorlar.

yanlış bir bakış açısı olmuş bence :) 7 yıl hiç bir zorunluluk çoluk çocuk mahkemeler imzalar olmadan beraber olmak çok daha zor ve takdir edilecek birşeydir çünkü bu iki insanı birlkte tutan aşktan başka herhangi hiç bir zorunluluk olamaz. bizimde durumumuz hemen hemen aynı, 8 bçk yıl oldu ama daha 22 yaşındayım bende. seneye evleniyoruz inşallah... ayrıca önceden her şeyi yaşamışlar sıkılırlar ne demek... e o zaman 5 yıl sonra kocanızdan mı sıkılacaksınız? evlilik süresince de yaşanacak çok daha farklı ve güzel şeyler var. büyük göğüs konusu hakkında bilgim yok maalesef ama bir tanıdığımız küçltme ve dikleştirme ameliyatı oldu çok memnun.(çocuk doğurduktan sonra düşünebilirsin)

canım ben de benim durumu yazayım sana moral olsun...inan çok küçük olması da o kadar kötü ki :KK43:( benim çok ama çok küçük hatta hiç yok gibiler...kilo aldığım için şuan 75 i bırazcık dolduruyo ama düşün 75 beden de hala boşluk bile kalıyor...bi de kendim iri yapılıyım görüntü o kadar kötü ki...iri bir vucut omuzlar ama olmayan göğüs :KK43:( herneyse gelelim konuya...ben bu yüzden hep dolgu sütyenbler kullanıyorum hatta eskiden pamuk yada ekstra sünger bile koyuyordum dolgulu sütyenin içine...üstüne kıyafet giyince o kadar takviyeden sonra güzel duruyo ama o güzel duruşun altında aslında koskocaman bir FOOOOOOSSSSSSSS var :)) erkek arkadaşım ilk çıktığımızda eminim içinin boş olduğunu aklından bile geçirmemiştir :)) ve ben bunu o kadar sorun ediyordum ki çok utanıyordum ilişkimizin ilk başlarında...beraber denize gittiğimizde napıcam ileride beni çıplak gördüğünde napıcam diye...çünkü bikiniye destek koydurunca o kadar kötü oluyo ki tahta gibi...millette ne çatallar var bikini nasıl güzel duruyo ama bende ise göğüs kısmı süngerden dolayı dolu ama orta tahta gibi adeta ben çakmayım diye bağırıyo bikininin göğüs kısmı:)) neyse ilişkimiz ilerledikçe erkek arkadaşım maalesef bu acı gerçeği öğrendi ve sanırım küçük bir hayal kırıklığı yaşadı ve itiraf etti bu kadar da küçük olacağı aklıma gelmezdi diye... ama anladım ki kızlar seven erkeğin gözü ne küçüklük görüyor ne büyüklük... göğüslerimin tahtalığına takılmıyor bile...ona göre dünyanın en güzeli de benim en seksisi de benim en tatlısı da...ve bana bunu sonuna kadar hissettiriyor... onun sayesinde göğüslerimle bile barıştım önemsemiyorum artık küçük olmalarını çünkü herşeyimle beni seviyo sevdiğim...bu sene denize gittik beraber...bikinimin içine destek süngeri gözünün önünde yerleştirdim bakıp muzüp muzip gülüyor... ileride silikon taktırcam diyorum müsade etmem doğal olsun sen doğal güzelliğinle kal hep der... yani canımmm sırf büyüklük değil inan küçüklük te çok zor ama yapımız bu napalım...Allah vergisi işte...bizi seven erkekler de bizi böyle kabul etmek zorundalar... sakın canını sıkma hiç olmadı ileride sırf kendin için kendini mutlu etmek için operasyon olursun belli mi olur :)) laf aramızda ben olmak isityorum da :p

Kavitasyona git canım. İnternetteki şehir fırsatlarının olduğu sitelerde 500-600 liralık uygulamalar 69-99 liralara düşüyor. Bu günlerde ben de gitmeyi düşünüyorum. Ameliyattan çok çok iyi bir çözüm. Bölgesel incelme için birebir kavitasyon :) bir de bana fizyoloji doktorum, kolları iki yana açıp önce geriye doğru sonra ileriye doğru çevirmemi söylemişti. Her tarafa 50 kere çeviriyordum. Faydası oluyor. Sarkıklığı önlüyormuş.

ne kadar yanlış bır bakıs acısı :) topıcte bır suru baslık var 10 yıldır cıkıp evlenen ve cok mutlu olan ben bılmem esım bılırde katılanlarn nerdeyse %80 nı 5 yıl 8 yıl vs flört edenler ve bı elmanın 2 yarısı gibiler ki bence uzun bı flört dönemi olmalı yoksa karsındakı adamı nasıl tanıcaksın ayrıca evlenmeden once yasamısıınız derken sızde demekkı bı 7 yıl sonra sıkılcaksınız kocadan.. aşk bu demek deıldır aşk 10 20 hatta 30 yıl aynı seyı yapıp aynı heycanı almaktır :).
inşallah bende aşkım laa uzun bır flörttden sonra evlenıcemmmm :))

yanlış bir bakış açısı olmuş bence :) 7 yıl hiç bir zorunluluk çoluk çocuk mahkemeler imzalar olmadan beraber olmak çok daha zor ve takdir edilecek birşeydir çünkü bu iki insanı birlkte tutan aşktan başka herhangi hiç bir zorunluluk olamaz. bizimde durumumuz hemen hemen aynı, 8 bçk yıl oldu ama daha 22 yaşındayım bende. seneye evleniyoruz inşallah... ayrıca önceden her şeyi yaşamışlar sıkılırlar ne demek... e o zaman 5 yıl sonra kocanızdan mı sıkılacaksınız? evlilik süresince de yaşanacak çok daha farklı ve güzel şeyler var. büyük göğüs konusu hakkında bilgim yok maalesef ama bir tanıdığımız küçltme ve dikleştirme ameliyatı oldu çok memnun.(çocuk doğurduktan sonra düşünebilirsin)

sana aynen katılıorum canım . ama sanırım bu duyguyu tatmyan bunları bılemez emınım kı sen kadının kocasını tanıdgndan çok daha ıyı tanıorsundr sevgılını kı buda eşssiz mukemmel bısey :))

X