Soya Fasülyesi Ile Ilgili Yardim Lütfen

senemcik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
354
2
41
Kizlar Soya Fasulyesinin Bebeğin Gelişimi Için çok Faydali Olduğunu Biliyoruz.bende Kilo Almadan Fakat Bebeğimi Sağlikli Beslemek Istiyorum Fakat Soya Fasulyesi Hiç Denemedim Bilen Varsa Nasil Yapilacağini Bilgi Verirseniz Sevinirim.(gerçi Nette Var Fakat Ben Sizlerede Sormak Istedim) Sevgiler....

canım onu bende bilmiyorum ama soya filizini salatanın içine koyup yiyebilirsin

canım ben soya kıyması kullanıyorum,et kıymasını kullandığın heryerde kullanabilirsin.ben vejeteryan olduğum için kullanıyorum ve tadı hoşuma gidiyor...birazcık sıcak suya ısladıktan sonra kıyma gibi istediğin her yerde kullanabilirsin...

e peki nasıl bişi o yaa duyuyorum amam hiç cesaret edip almadım.tadı et gibi mi ot gibimi

e peki nasıl bişi o yaa duyuyorum amam hiç cesaret edip almadım.tadı et gibi mi ot gibimi
canım sıcak suya ısladıktan sonra kıymayı nerde kullanıyorsan onuda öyle kullanıyorsun.mantı yada karnıyarık yapabilirsiz soğan filan katıp.tadının ete benzediğini söylüyorlar ben 9 yıldır et yemediğim için kesin bir şey söyleyemeyeceğim.bazen eşimin kıymalı yemeğinin içine (kolesterol olmasın diye) birazda soya kıyması katıyorum hiç farketmiyor bile.tüm marketlerde soya kıyması diye paketli satılıyor dene bence

canım görüntüsü öyle.soya kıymasıda onun kıyma haline getirilmiş yani çekilmiş hali.şu an kabak pişiriyorum kabak soğan ve yeşil biber soteledim içine birazda soya kıyması kattım.görüntüsüde kıymalı kabak gibi oldu tadınında kıymayı banzediğini söylüyorlar.ben tadını seviyorum bence denemekte fayda var.soya filizinide salatalara katabilirsin yada sade yersin o da çok güzel oluyor

bitkisel proteinler ve hayvansal proteinler vardır.hayvansal proteinlerin besin değeri ve kıymeti daha fazla olsa da sonuçta o da protein..özellikle vejeteryan olanlar için önemli.soya da iyi bir kaynak.ama benim bu konuda bazı çekincelerim var: soya ve mısır genetiğiyle en çok oynanan gıdalar..ve avrupa ülkelerine göre Türkiye geri kalmış bir ülke olduğu için basıyolar bütün soyayı piyasaya.......ben bu düşüncemin önüne bitürlü geçemiyorum...sonumuz hayrola ne diyeyim........kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…