Sosyal medyadan ekleme

oylesinebir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2024
10
4
25
Merhabaa, diş hekiminiz olur, doktorunuz olur, veterineriniz, öğretmeniniz vs sosyal medyadan ekler misiniz? Yoksa hasta-doktor, müşteri-uzman ilişkisi olarak mı kalmalı? Ne düşünüyorsunuz bu konuda? Ben öğretmenim, velilerimden gelen istekleri kabul etmeli miyim ya da aynı şekilde ben mesela diş hekimime atabilmeli miyim bu sınır konusunda tam emin olamıyorum.

mezun olduktan sonra öğretmenlerimle takipleştim, beni takip eden velileri kabul etmedim. veterinerimi sürekli bir sey sorduğum için takip ediyorum 😂 doktorum benim numaramı telefonuna kaydetmeyip, esiminkini kaydettiği için kırgınım o yüzden onu da etmem kfkfkd saka bu arada kaydetse de takip etmezdim 😂😂 taciz gibi geliyor bana. veterinerim kendisi takip edin, bir sey olursa dmden ulaşın bana demisti. doktorumun zaten numarası var ona wpden ulaşabiliyoruz.

Merhabaa, diş hekiminiz olur, doktorunuz olur, veterineriniz, öğretmeniniz vs sosyal medyadan ekler misiniz? Yoksa hasta-doktor, müşteri-uzman ilişkisi olarak mı kalmalı? Ne düşünüyorsunuz bu konuda? Ben öğretmenim, velilerimden gelen istekleri kabul etmeli miyim ya da aynı şekilde ben mesela diş hekimime atabilmeli miyim bu sınır konusunda tam emin olamıyorum.
Hayır veli niye kişisel medya hesabımda olsun. Armut ile üzümü ayırt edin. Siz öğrencinin öğretmenisiniz. Veli niye kişisel hesabınızda olsun ki? Sınırsız insanlar bence.
Doktorumu niye ekleyim ki
Ha sosyal medyada tedavi için sayfası vardır herkese açık takip ederim. Kapalı sayfadan istek atıp arkamdan deli mi ne beni bulup niye eklemiş dedirtmek istemem şahsen

Veterinerime takip ediyorum bilhassa oda beni ilkokul öğretmenimi de yeni buldum onunlada takipleşyoruz hatta konuştuk özlem giderdik doktor vs gerek yok açıkcası

Veterinerime takip ediyorum bilhassa oda beni ilkokul öğretmenimi de yeni buldum onunlada takipleşyoruz hatta konuştuk özlem giderdik doktor vs gerek yok açıkcası
Çocuğunuz varsa onun öğretmenini takip eder misiniz ya da takip etseniz ve kabul etmese kötü bir izlenim oluşur mu sizce?

Oglumun ögretmeniyle takipleşiyoruz hatta birinci sınıf dan bu yana aramızda farklı bi bağ var sanırım ama bende yerimi haddimi bilirim nasıl davranacagımı falan okulda vıcık vıcık yalakalık yapmam mesafeliyizdir ama kapıdan çıkınca hal hatır sorma vardır ( ama şunu da belirtmek isterim bazı veliler hadlerini sınırlarını zorlar insanın kendini bilmesi gerekiyo tabi takip etme ve ekleme zorunluluğunuz yok )

Ben takip etsem o kabul etmese niye kötü izlenim olsun ki gayet mantıklı bir sebebi var ki istememiş derim hani benim için eksilmez veya çoğalmaz yine aynı olurum ( mesela Oglumun diğer öğretmenleride var etmiyorum gerek yok çünkü )

X