Sosyal medya paylaşımları

Yapan yapar, yapmayan yapmaz diyorum. Ben de çok çok paylaşmam ama paylaşana karşı da olumsuz bir tavır içine girmiyorum. He kocişimle şu keyfi, kocişimle bu keyfi diyenler başka konu.. Sanırsın bir onların kocası var.

Aa,nick değiştirmişsin,görümcenden tanıdım seniiMeraklı görümce seni bulmasın burada da, buldu mu yoksa,işi gücü yokmu o görümcenin?

Ben kullaniyorum ama foto paylasmiyorum. Sizin gibi endiselerim var benimde. Yani daha cok Nazar korkusu.

Ben kullaniyorum ama foto paylasmiyorum. Sizin gibi endiselerim var benimde. Yani daha cok Nazar korkusu.
Ama fotograf cekmeye bayilirim o ayri:)

Bide bizim Whatsappta Ailem diye bi grubumuz var. Paylasmak istedigim herseyi orda paylasiyorum onlarin yorumu yetiyor bana :)

Kocişimle çay çekirdek keyfisini görmüştüm bende.Çekirdek çekirdek olalı böyle havalı lanse edilmemiştir herhalde...Sanki everestin tepesinde piknik

İki sosyal medya sitesine üyeyim ikisinde de sadece tanıdığım arkadaşlarım ekli, huyunu suyunu sevmediklerimi sildim zaten kötü yorum yapacaklarını ya da dedikodu yapacaklarını sanmıyorum en azından :) ruh halime göre değişiyor bazen eski aile fotolarını bazen bi yere gidersek foto koyuyorum arkadaşlarımızla, eşimle de aşırı samimi pozlar koymuyorum özellikle yemek fotosu koymam karşıyım da, hamileyim kaç kişinin yemek paylaşımı yüzünden telef oldum gece vakti yazık günah be... üstelik yasak oluyor bana yiyecek hop kadın foto yüklemiş ben şok ... günahımı alıyorlar bitti günahlar :) bir de öyle sokakta gördüğüm hayvanlar çiçekler gibi detay fotolar çekmeyi seviyorum. Aynı kıyafetle elli poz çekip koyanlar da var ... Allahım ne dolmuşum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…