Soruya lütfennn🫶🏼

Regli olmazsanız bence kan testi verin ama iğneden sonra 16.gun pozitif olabilir çünkü 36-48 saat sonra falan catlar döllenme olursa diye.. benim iğnemin 8.gunu daha.. bende haftaya bugün regli olmazsam giderim doktora. Asla test yapmicam ben..
Bide çalışıyorum sürekli izin izin izin , şimdi başladom randevu aramaya ayarlamaya çalışmaya buda ayrı stres oluyo bana zaten

Ben regli oldum bugün doktora muayenede oldum şükürki kist vs oluşumu yok temiz, 3.gün tekrar başla femaraya bu son çatlatma tedavisi diyor.. hakkımızda hayırlıs
İğneniz insallah tatilinize denk gelir nokta atışı olur.. bu tatil insallah çocuksuz son tatiliniz olur suan o kadar içten dua ettim ki gelecek ay lütfen bana haber verin ♥️🐣 kendim için de amin ♥️

12 temmuzda iğne olmuştum 12.gundu.. yükselmez anacım pembislikkkk yapamiommmm 😔 hani 8-10 falan değer çıksa yine neyse.. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun bakalım bizleri ne bekliyor
12 de erken dahaa yaa du bakalım inşallah yanıltır bizidee ama her neolursa olsun hayırlı olan olsun inşallahh ikimiz içinde🫶🏼

Off inşallahh ya ikimizinde olsunnnnn çok uzun zamandır olmuyo kulağa hayal gibi geliyo🙈😂
Olacak :))) dr bana bu ay da klomen iğne yapalım dedi bende bu kadar ilaç alıyorsam aşılama olsun dedim.. ama emin değilim diyet ve spor düşünüyorum 2-3 ay bu durumlardan uzaklaşmak istiyorum. Dr da ikinci tedavi önemli vs dedi.. farklı bi dr a daha gideceğim.. Meryem suresine falan başlıcam kafam çorba gibi.. keşke yaşım 28 olsaydı akışına daha rahat bırakırdım..

Olacak :))) dr bana bu ay da klomen iğne yapalım dedi bende bu kadar ilaç alıyorsam aşılama olsun dedim.. ama emin değilim diyet ve spor düşünüyorum 2-3 ay bu durumlardan uzaklaşmak istiyorum. Dr da ikinci tedavi önemli vs dedi.. farklı bi dr a daha gideceğim.. Meryem suresine falan başlıcam kafam çorba gibi.. keşke yaşım 28 olsaydı akışına daha rahat bırakırdım..
Bende valla yaşım geçtikte geriliyorum.. bende bugün gittim iki yumurta var 1i 18 mm 1i 15 mm , cumartesi tekrar gidicem.. iğne yazcak yine bu son olmazsa öbür ay aşılama

Bende valla yaşım geçtikte geriliyorum.. bende bugün gittim iki yumurta var 1i 18 mm 1i 15 mm , cumartesi tekrar gidicem.. iğne yazcak yine bu son olmazsa öbür ay aşılama
Günde 2 mm büyüyor falan diyorlardı, böyle durumda iyi çok şükür.. hormon değerlerin nasıl? Ben bal polen karışımına başladım çörek otu tarçın bal da yaptım 🤣 tüm tuşlara basıyorum hergun yürüyüş yapıyorum.. dr a gitmeyi de bıraktım.. bende aşılama düşünüyorum kasım gibi falan.. o değilde insallah bu yediklerim yüzünden hormonlarım bozulmaz.. kist oluşmaz. Bide hacamat yaptırcam.. dr lardan bi hayır yok kendi başımın çaresine bakıyorum

Günde 2 mm büyüyor falan diyorlardı, böyle durumda iyi çok şükür.. hormon değerlerin nasıl? Ben bal polen karışımına başladım çörek otu tarçın bal da yaptım 🤣 tüm tuşlara basıyorum hergun yürüyüş yapıyorum.. dr a gitmeyi de bıraktım.. bende aşılama düşünüyorum kasım gibi falan.. o değilde insallah bu yediklerim yüzünden hormonlarım bozulmaz.. kist oluşmaz. Bide hacamat yaptırcam.. dr lardan bi hayır yok kendi başımın çaresine bakıyorum
Ctesi günü akşam 21:15 te iğnemi vuruldum. En son ctesi sabah muayene olduğumda yumurtam 22 mm e gelmişti akşamı bekle vurul dedi bakalım öyle yaptım.. değerler benim de eşiminde normal diye bu ayıda deneyelim dddi (bende aşılama yapalım direk bu ayı dedimde) ama gene çatlatma/ilişki olarak kaldı bu ayda. Son işte bakalım. Bende arı sütü bal polen propolis karışımını her sabah aç karna 1 kaşık eşime yediriyorum 3.kavanoz bitmek üzere. Hergün keçiboynuzu kaynatıyorum sabah akşam aç karna onu içiyo 1 er bardak. Bide ikimizde hergün 1 adet havuç yiyoruz antioksidan (ben özellikle yumurtlama döneminde yiyorum) akşamları falanda kavrulmamış kabak çekirdeği arada bir bunlar iyi diye duydum olmazsa bu ay bende zeytinyağlı incir kürü deneyeceğim bakalım. Benim değerler iyi diye ben folik asit dışında kendim bi takviye almadım hiç

Ctesi günü akşam 21:15 te iğnemi vuruldum. En son ctesi sabah muayene olduğumda yumurtam 22 mm e gelmişti akşamı bekle vurul dedi bakalım öyle yaptım.. değerler benim de eşiminde normal diye bu ayıda deneyelim dddi (bende aşılama yapalım direk bu ayı dedimde) ama gene çatlatma/ilişki olarak kaldı bu ayda. Son işte bakalım. Bende arı sütü bal polen propolis karışımını her sabah aç karna 1 kaşık eşime yediriyorum 3.kavanoz bitmek üzere. Hergün keçiboynuzu kaynatıyorum sabah akşam aç karna onu içiyo 1 er bardak. Bide ikimizde hergün 1 adet havuç yiyoruz antioksidan (ben özellikle yumurtlama döneminde yiyorum) akşamları falanda kavrulmamış kabak çekirdeği arada bir bunlar iyi diye duydum olmazsa bu ay bende zeytinyağlı incir kürü deneyeceğim bakalım. Benim değerler iyi diye ben folik asit dışında kendim bi takviye almadım hiç
Hacamatta 1 seans gitti 2-3 ay önce ama bende işe yaramadı sadece kanın koyu dedi kdın iyi bişey değil dedi hergün limonlu ılık su iç bi bardak dedi aklıma geldikçede onu içiyorum aç karna

Ctesi günü akşam 21:15 te iğnemi vuruldum. En son ctesi sabah muayene olduğumda yumurtam 22 mm e gelmişti akşamı bekle vurul dedi bakalım öyle yaptım.. değerler benim de eşiminde normal diye bu ayıda deneyelim dddi (bende aşılama yapalım direk bu ayı dedimde) ama gene çatlatma/ilişki olarak kaldı bu ayda. Son işte bakalım. Bende arı sütü bal polen propolis karışımını her sabah aç karna 1 kaşık eşime yediriyorum 3.kavanoz bitmek üzere. Hergün keçiboynuzu kaynatıyorum sabah akşam aç karna onu içiyo 1 er bardak. Bide ikimizde hergün 1 adet havuç yiyoruz antioksidan (ben özellikle yumurtlama döneminde yiyorum) akşamları falanda kavrulmamış kabak çekirdeği arada bir bunlar iyi diye duydum olmazsa bu ay bende zeytinyağlı incir kürü deneyeceğim bakalım. Benim değerler iyi diye ben folik asit dışında kendim bi takviye almadım hiçde
Dr ilişki için ne dedi? Üç gün falan değerlendirebilmek iyi de.. bu ay benimde tedaviye devam etmem gerekiyordu etmedim.. klomen kullandın mı? Bide sadece folik değil ya içinde multivitamin olan bisey al bence bende yeni başladım. Balık yağı falan olsun içinde yumurta kalitesi artar. Ben şubatta hamile kaldığımda bugün farkettim yurtdışından aldığım folik aşırı kullanıyordum içinde bütün multiler varmış. Sonra normal folik kullandım olmadı. Şimdi yine takviyeye başladım. Bu at hacamat sülük yaptırdım. Ama resmen seks savarım:) mosmor sırtım

X