Soruya lütfennn🫶🏼

ksk191235

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2024
153
33
31
Merhabalarrr ,
26 haziran sat
28 haziran femara başlangıç
2 temmuz femara bitiş
5 temmuz doktor kontrolü 17mm yumurta
6 temmuz ctesi sabah ilişki
7 temmuz pazar 13:00 ovitrelle vuruldu
8 temmuz ptesi (akşam ağrı var)
8 temmuz pazartesi gece ilişki
10 temmuz çarşamba gece ilişki
12 temmuz cuma gece ilişki
14 temmuz pazar gece ilişki

Belirti sıfırrr.
2.denemem
Test ne zaman yapılması sizce kızlar ?

Teşekkürler..

Merhabalarrr ,
26 haziran sat
28 haziran femara başlangıç
2 temmuz femara bitiş
5 temmuz doktor kontrolü 17mm yumurta
6 temmuz ctesi sabah ilişki
7 temmuz pazar 13:00 ovitrelle vuruldu
8 temmuz ptesi (akşam ağrı var)
8 temmuz pazartesi gece ilişki
10 temmuz çarşamba gece ilişki
12 temmuz cuma gece ilişki
14 temmuz pazar gece ilişki

Belirti sıfırrr.
2.denemem
Test ne zaman yapılması sizce kızlar ?

Teşekkürler..
21 temmuzda yapabilirsiniz, iğneden 14 gün sonra.

Teşekkürler öncelikle, Bugün falan çok erken dimi daha doğru sonucu gösterme
Yeni yeni iğne etkisi geçiyordur, değerlendirmeleriniz güzel insallah pazartesi günü gece olan değerlendirme gece 12-1 gibidir..
bu ay bende iğne oldum 12 sinde beklemedeyim..
insallah olumlu sonuç olur. Bende de belirti vs yok hayırlısı valla..

Çatlamadan 14 gün sonra diye biliyorum yani 21 Temmuz

yok iğnenin etkisi geçmemiştir pozitif cıksa bile yanıltabilir. Bat ne zaman ?
Çok özür dilerim eklemeyi unuttuğum önemli bişey var 15 temmuzda iğnenin etkisini kontrol etmek için sadece kaset test yaptım saat 11de sabah. 8.gün yani negatif çıktı iğnenin etkisi geçmişti..

İğnesiz olsa belli olabilirdi aslında ama iğne olunca net olmaz
İğnenin etkisi 8.gün kontrol amaçlı test yaptığımda (kaset) negatifti. Geçen ay ilk denemem de femara/ovitrelle ikilisini iğnenin 17.günü regl oldum. Bu ayda aynı hesabı yaparsam 23temmuzda regl olacağım

Yeni yeni iğne etkisi geçiyordur, değerlendirmeleriniz güzel insallah pazartesi günü gece olan değerlendirme gece 12-1 gibidir..
8 temmuz ptesi olan ilişki gece tam 01:00 da :)

İnşallah 🫶🏼 ilk denememi ?

İğnenin etkisi 8.gün kontrol amaçlı test yaptığımda (kaset) negatifti. Geçen ay ilk denemem de femara/ovitrelle ikilisini iğnenin 17.günü regl oldum. Bu ayda aynı hesabı yaparsam 23temmuzda regl olacağım
İnsallah olmazın hamissindir.. kader artık sizinkisi, bebeğin geleceği varsa gelir. İğne olsun değerlendirme olsun diye elinizden geleni yapmışsınız.. aynısı benim içinde geçerli.. Yaz mevsiminin tadını çıkarmak lazım :KK66: erken teste ne gerek var boşverin valla ben öyleyim bu ay misssss..

İnsallah olmazın hamissindir.. kader artık sizinkisi, bebeğin geleceği varsa gelir. İğne olsun değerlendirme olsun diye elinizden geleni yapmışsınız.. aynısı benim içinde geçerli.. Yaz mevsiminin tadını çıkarmak lazım :KK66: erken teste ne gerek var boşverin valla ben öyleyim bu ay misssss..
Valla çok doğru söylüyosun çooook umarımmmm ikimizde hamileyizdir 2senedir biraz yoruldum isyan etmek gibi olmasında🥲

İnşallah 🫶🏼 ilk denememi ?
23 şubatta iğne ile hamile kalmıştım ama acil bi ameliyata alınmam gerekti kaybettik.. şimdi yine iğne oldum hayırlısı..
7 Temmuz Cuma Öğlen 12.30 da iğne
Ctesi 13.00 ilişki 13.30 ilişki (24 saat sonra)
Pazar 02.00 ilişki (38 saat sonra ilişki)
Pazar 21.55 ilişki ( 55 saat sonra ilişki)
Çarşamba 02.00 ilişki (107 saat sonra)
Beklediğim adet tarihi 27 Temmuz bakalım

Valla çok doğru söylüyosun çooook umarımmmm ikimizde hamileyizdir 2senedir biraz yoruldum isyan etmek gibi olmasında🥲
Elinden geleni yapmışsın ama aynısı benim içinde geçerli.. bu son yazımız seneye bebekli olabiliriz Allah nasip etsin. Tadını çıkarmak lazım yakında 4-5 güne belli olur sizinkisi

23 şubatta iğne ile hamile kalmıştım ama acil bi ameliyata alınmam gerekti kaybettik.. şimdi yine iğne oldum hayırlısı..
7 Temmuz Cuma Öğlen 12.30 da iğne
Ctesi 13.00 ilişki 13.30 ilişki (24 saat sonra)
Pazar 02.00 ilişki (38 saat sonra ilişki)
Pazar 21.55 ilişki ( 55 saat sonra ilişki)
Çarşamba 02.00 ilişki (107 saat sonra)
Beklediğim adet tarihi 27 Temmuz bakalım
Çok üzüldüm Allah bir daha yaşatmasın.. çabalarının karşılığını alman dileğiyle güzel haberlerinle inşallah🫶🏼

Elinden geleni yapmışsın ama aynısı benim içinde geçerli.. bu son yazımız seneye bebekli olabiliriz Allah nasip etsin. Tadını çıkarmak lazım yakında 4-5 güne belli olur sizinkisi

Valla zaten iştende izin aldım 29unda çıkıyorum tatile 1 hafta stresten mahvoldum yoksa😂 yoksada nasip denemeye devam napalımmm

X