Sorunlarımızı sevinçlerimizi çocuk sağlığı & eğitimi başlığı altında paylaşalım

Begum84

KAYRA VE DEFNE'NİN ANNESİ
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2007
1.086
1
40
Mart anneleri sorunlarımızı,sevinçlerimizi çocuk sağlığı & eğitimi başlığı altında paylaşalım. Hem birbirimize faydalı bilgiler verir tecrübelerimizden yararlanırız. Sizleri oraya bekliyorum...

o zaman ben sorunlarımla başlayım resmen yorgunluktan ölüyorum gözlerim çöktü şöyle kesintisiz 5 saat uyumak isterdim oglum çok aksi bugün 40 cıktı bakalım düzelcekmi inşallah düzelir tek iyi yönü hızlı bi şekilde kilolarımı vermeye başladım ama piskolojikmende yavaş yavaş çöküyorum ayakta ruh gibi geziyorum ama yinede ben ogluma aşığım

merhaba kızlar benim oğlum günde 7-8 kez kaka yapıyor bu normalmı birde günde bir kez yeşil kaka yapıyor

ya kızlar bana hep derlerdiki 6-7 kez kaka yapar bez stoklayın filan kızım doğduktan 3 gün sonra kakasını yaptı. Günde 3 kez kaka yapıyo bazen 4 Yeşil kaka karnı ağırdığı zaman yapar demişlerdi

bebeğinizin çok kaka yapmasına şükredin kızlar benimki 3 gündür kabız oldu sıkıntıdan doğru düzgün uyuyamıyor sürekli ağlıyo gazını çıkarmak için yapmadığımız şey kalmadı gece gündüz uykusuzuz

bide şu takvimde bebek olmasını nasıl sağladınız ben de istiyom ama bi türlü bulamadım bi yardım edin lütfen

kabız olan bebekler ıcın bıyerden duydum esas zeytınyagını makatına surun ve 3 4 damla ıcıne damlatın ıyı gelıyomus bıde sızlerle bıseyı paylasım yıne zeytınyagıyla bebegınızın vucuduna masaj yapın heryerıne kemıklerını kuvvetlendırıyomus surdukten sonra aksama kadar beklesın ama sonra banyo

kızlar benım oglusumda cok aglıyo kolık denılen bır rahatsızlık varmıs ondan galıba ınternette baktıgım kadarıyla butun belırtıler aynı
uykuya dalıyo 10 dakıka sonra cıglık cıglıga bır yarım saat aglıyo tekrar bıcak gıbı kesılıp uykuya devam edıyor bu boyle tam 5-6 saat suruyo susuturamıyorum
sızlerde oluyor mu bana yardımcı olursanız sevınırım oglum 1 aylık oldu

benimde oğlum kolik canım çok zor biliyorum. özellikle akşamları felaket oluyo. ben süt ve süt ürünlerini tamamen kestim doktorum bunu önerdi. eğer bunun faydası olursa böyle devam edicem.

ya kızlar biraz özel olacak ama normal doğum yapan arkadaşlar, eşinizle cinsel hayatınız ne durumda? biz daha yakınlaşamadık. bilmiyorum birazda korkuyorum açıkcası:KK43: sizdede aynı sorun varmı?

benim oglum emiyo emiyo bi zaman sonra kavgaya başlıyo cok sinirleniyo o zaman acaba niye

benim oglum emiyo emiyo bi zaman sonra kavgaya başlıyo cok sinirleniyo o zaman acaba niye

canım onun sebebi belli bi zamandan sonra sütün akış hızı yavaşlıyo daha doğrusu çekiyo çekiyo az geliyo buna kızıyordurn yakışıklı benimkide yapıyo öleee sırnaşık şey

üzülme begümcügüm öyleyse ilk soru benim kizimin dünden beri karninda bir gurultu sesidir sürüyor bugünde afedersiniz kakasi hafif suluydu acaba ishal belirtisimi ama ishalde cok sik diski oluyor demi yani gunde bir iki defa kaka yapmasi normal mi? birde ben cok panik yapiyorum bebegimle ilgili zannediyorumki hemen ona bir sey olacak panik atakmi oldum neee!!!!!:bbo:

X