Aile Planlaması sorumu cevaplayacak deneyimli bayanlar?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
canım normal durumda kullanıcagız bızde prezervatif ama ılk bırlesmede prezervatıf kuruluktan acı yapabılecegını soyledıler ona ıstınaden sordum :)

canım neden kuru oluyor işte orada sorun var demektir yani kadın zevk alamıyor demektir bu sadece erkek istiyor diye oluyor demektir. ki aksine condom kaygandir. işi daha çok kolaylaştırır.

boşalmadan da hamile kalınırmı ?

canım normal durumda kullanıcagız bızde prezervatif ama ılk bırlesmede prezervatıf kuruluktan acı yapabılecegını soyledıler ona ıstınaden sordum :)
Canım açık açık yazmak istemiyorum ama eşin seni hazırlamazsa birleşmeye , prezervatifle veya onsuz acı olabilir zaten. Korkuyorsan bu durumdan prezervatif kullanmayıp ertesi gün hapı kullan sen yinede, bebek düşünmüyorsunuz çünkü.

allah yardımcın olsun valla
bence ilk gecede kullanmayın biraz alıştıktan sonra kullanmaya başlayın.

dogum kntrol hapı bıle dusunmedım tatlım kımyasal bırsey istemıyorum vucudumda ertesı gun hapıda haliyle :) saol tatlış yardımların ıcın

erkeğin boşalması gerekiyor spremler için kadının spermi yok yumurtalıklarına yerleştiriyor öyle düşün.

kafam karısıyor tatlım buraya kadar normal korkum yok ama zevk suyundan da kalan var dıyorlar ::/:/:/ ozaman gerılıyorum korkuyorum hıc ıstemıyorum cunku aslı varmı canım

İlk gecenin heyecanı ile insanlar bazen kasılıp kalabiliyor. Acıyacak mı endişesi ile zevk almaya çok konsantre olunamayabiliyor ki kadılar için zevk almanın psikolojik boyutları da var. En çok zevk alınan şeyler endişeli zamanlarda, kafanın bin türlü soruyla mücadele ettiği zamanlarda tat vermeyebiliyor.

Ertesi gün hapının ise bonubon tadında alınmaması taraftarıyım. Yani çok ekstrem bir şey olur, kırk yılın bir başı alınabilir ama yok ben bu gece korunmayayım yarın bi tane ertesi gün hapı atarım denilecek kadar basit bir hap değil o.

Ha birde şu var damat düğünde çok hareketli oynayıp zıpladıysa ve hiç oturmadıksa bilki yataktada yorulmak nedlr bilmeyecektir ,oyun oynama şekline göre cinsel gücün yoğun olduğu varsayılıyor , ben değil bilim adamları söylüyor

Öyle ama hamile kalmaktan iyidir bence.
Bebekte birlikte olalım, hamile kalırsam aldırırım denecek bişey değil.

Öyle ama hamile kalmaktan iyidir bence.
Bebekte birlikte olalım, hamile kalırsam aldırırım denecek bişey değil.

İşte o yüzden korunuyoruz. Ve ertesi gün hapını korunmada bir aksilik çıkarsa alıyoruz. Yani sen ilk gece korunma ertesi gün hap al değil. Yani ertesi gün hapı bir korunma yöntemi değil, nasıl korunuruz sorusunu soran bir insana önerilecek şey değil. Bir kaza oldu ne yapayım diye soran bir insana önerilecek bir şey. Çünkü oldukça ağır bir hap.

Son düzenleme:
valla prezervatıf hıc kullanmadık bız..

kocam gerı cekılme yontemınde madalya sahıbı bır ınsan..

prezervatıfte kuruluk yasanırmı acaba? oyuzden mı acı verır dedıler bılemedım?

canım neden kuru oluyor işte orada sorun var demektir yani kadın zevk alamıyor demektir bu sadece erkek istiyor diye oluyor demektir. ki aksine condom kaygandir. işi daha çok kolaylaştırır.

ben condomların kuruluk yaptıgını dusunuyorum yanı ıslaklıgı alıyor
bence ılk gecede zor olur

Aman ha,ertesi gün hapı kullanmak çok günah.Nasıl olsa oluşmuş bir canlıyı öldürmek demek.

benım kocam dugunu tek basına yaptı nerdeyse,oynamayı cok sever..

aksamda kardeş kardeş yattık..

cunku ben stresten aybaşı olmuştum:S

ulkemın guzıde kızları ılk gece zevk almaktan cok korku yasadıkları ıcın kuruluk problemı oluyor..

Valla befer biz de kullandık bir sıkıntı da yaşamadık. Asla diyen arkadaşlar neden öyle dedi tıbbi bir açıklaması var mı? Bir de ulaşılmak istenen amaç nedir? Ben orayı da anlamadım.

Ben yazacakken millan yazmış

tıbbi bir açıklaması yok buarada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…