Sorumsuz eş

Hayatzor46

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2019
19
5
39
Oturduğum sitede kapıcı dan tüm daireler hepimiz sikayetciyiz.
yonetim sitenin müteahhiti.. apartmanda oturuyor ama işi dolayısıyla apartmanla ilgilenmiyor.eside çalışıyor..
bu kapiciyida zamanında inşaata bekçi diye almış sonrası ailesi gelmiş apartman görevlisi olmuşlar.
1 seneye yakındır oturuyorum 3 tane canavar gibi çocuk ve herkesin evini taciz eden devamlı sorun yaratan karısı ile mücadele ediyoruz .
48 dairelik sitede hiçbir iş yok ..
3 çocuk sabah 7 akşam 10 11 e kadar bahçede ..
dışardan gelenin poşetlerine yapismalar nerden geldin nereye gittinler..
esi elinde kaplarla devamlı konu komşudan pirinç bulgur istemeler .
İnsanların evlerine günde 3 5 kez seni merka ettim diyip devamlı girmek istemeler..
Tlfnu bozulur bunu tamire götür diye yolunu kesmeler ..bunu aynı zamanda en az 5 daire sakinine yapıyor..vsvs vs...

5 dk çocuklarımı aşağı göndersem biyerleri yaralanmış geliyorlar .
o çocuklar 7 24 aşağıda ana baba bakmıyor üst baş pis ..
onlar ev sahibi biz oturanlar azınlık kaldık.
yangin alarmını devreye sokmalar ,asansörü bozmalar..
park oyuncaklarini kirmalar ekstra yaptıkları isler...
Akla hayale alınamayacak sayfalar yetmez sorunlar ..
yoneticide mutehhit olduğu için
Kendi farklı işlerinde kullandığından pek ses etmediği..
Kendini de 9 aylık çocuğunu aşağı indirdiğinde o çocuklardan artık mikrop kapabileceginden korkup indirmedigi.
ben ve diğer sakinler yöneticiye ve aileye söyleye söyleye en son çocukları biraz evde tutmaları gerektiği
sabah 7 den geceye kadar aşağıda kalmamaları
kaliyorlarsada annelerinin başında durması gerektiğini söyledik.
biraz eve alma dışında bir gelişme yok.
bu giristi😅

asil sorunum benim görüştüğüm bir komsunun eşi yurt dışında ..bu hoduk te (arkadaşın eşi) galiba kapıcıya hanıma göz kulak ol girip çıkanı haber ver dedi diye sanıyorum.
bu dün evine bayan arkadaşlarını kahve içmeye çağırıyor
bu kapıcı musveddeside gelenlerin güvenlik kamera kayıtlarını filan adama yolluyor
.vs saçma bir sorun oluşuyor.

Sonra Adamada başlıyor bu Ayşe hanım bize çocuklara zıt gidiyor senin hanimida doldurmuş oda bize artık slm vermiyor çocukları disliyor (alakası yok herkes illallah etmiş durumda ) vs adama beni anlatıyor.
Buda gelip kapıcı eşime böyle böyle anlatmış seninle gorusmemi istemiyor ki kadınla 15 gündür görüşüyorum ve çok iyi anlaştık.(bu kısmı sonra hallettik )
Tabi ben çok sinirlendim
kapıcıya indim sen kimsin ki buradaki görevini yapmadigin gibi senin 3 çocuğun ve arsız eşinle burda çekiyoruz
üstüne maaas alıyorsun.
birde onun bunun eşine fotolar atiyosun.
beni kotuluyosun.
Sen kimsin de benim senle bir muhabbetimmi var tanımadığım yurtdışındaki adama beni konusuyosun diye açtım ağzımı yumdum gözümu..
Yöneticiye bildirdim ben onun haddini bildiricem dedi.boyle birşey olamaz dedi.
Eşimi aradım sen basimizda değilsin iş güç dedin şehir disinda elin adamı beni millete konuşmuş ..belki birileri girip çıksa evime neler yapicak..neler diyecek başıboş kalmış gibi hissettim.
Bunada bağırdım çağırdım.evine gel diye
( Memurluktan ihraç ..bulunduğumuz şehirde iş yok diye başka bir ile saçma sapan bişey için gitti günlük para alıyor sigorta bile yok )
Bende sinirlendim gel burda hurdacılık yap coculugunun çocuğunun başında dur.
Sorumsuz ben herşeyi hallederim zaten.
Tlf kapattım sonrasında bir armaa bile yok naptın ettin.
Msj attım bı sorar insan noldu naptın
Cvp sen zaten yapılacağı yapmissindir
Ben_ bari bir sakinlestirseydin bir şeye yaramiosun boşver takma vs deseydin oda yok..sen nasıl insansın nasıl hiçbir şeyi umursamazsin.
Cvp beni adamların ustunemi salacaksin
Kavgami edeyim .
Ben_ bidaha bana saygı göster ben kocayim cart curt dersen seni bozarim dedim .
Dünden beri ses yok
Bende saydım sayistirdim.
Ya erkeklik sadece gidip kafa gozmu kırmak yada insanlarını saldırmak.
Ben erkek olsam yöneticiyi arar .
Arkadaşım ben çoluğu cocugu oraya emanet ettim .şehir dışındayım ulaşamıyorum .
Ama kapıcının yaptığı terbiyesizlik lütfen gerekeni yapın vs.. bir açıp konuşsa
Belki sahipsiz vs demezler
Buda benim gözümde beni koruyup kollayan koca olarak vasfı yükselir ...
11 senelik evliligimde zaten tüm sorun bu
Sorumsuz kendi halinde .hiç sahipleniciligi yok .
Soru soracaktım ama olay iç dökme oldu okuyabilen varsa bravo 😪😪

eşinde hep böyleyse yapacak bişey yok sen kendi kendini sahipleneceksin. kendine mukayyet olacaksın. bu sebepten boşanılmayacağından canını da sıkmayacaksın.

Oturduğum sitede kapıcı dan tüm daireler hepimiz sikayetciyiz.
yonetim sitenin müteahhiti.. apartmanda oturuyor ama işi dolayısıyla apartmanla ilgilenmiyor.eside çalışıyor..
bu kapiciyida zamanında inşaata bekçi diye almış sonrası ailesi gelmiş apartman görevlisi olmuşlar.
1 seneye yakındır oturuyorum 3 tane canavar gibi çocuk ve herkesin evini taciz eden devamlı sorun yaratan karısı ile mücadele ediyoruz .
48 dairelik sitede hiçbir iş yok ..
3 çocuk sabah 7 akşam 10 11 e kadar bahçede ..
dışardan gelenin poşetlerine yapismalar nerden geldin nereye gittinler..
esi elinde kaplarla devamlı konu komşudan pirinç bulgur istemeler .
İnsanların evlerine günde 3 5 kez seni merka ettim diyip devamlı girmek istemeler..
Tlfnu bozulur bunu tamire götür diye yolunu kesmeler ..bunu aynı zamanda en az 5 daire sakinine yapıyor..vsvs vs...

5 dk çocuklarımı aşağı göndersem biyerleri yaralanmış geliyorlar .
o çocuklar 7 24 aşağıda ana baba bakmıyor üst baş pis ..
onlar ev sahibi biz oturanlar azınlık kaldık.
yangin alarmını devreye sokmalar ,asansörü bozmalar..
park oyuncaklarini kirmalar ekstra yaptıkları isler...
Akla hayale alınamayacak sayfalar yetmez sorunlar ..
yoneticide mutehhit olduğu için
Kendi farklı işlerinde kullandığından pek ses etmediği..
Kendini de 9 aylık çocuğunu aşağı indirdiğinde o çocuklardan artık mikrop kapabileceginden korkup indirmedigi.
ben ve diğer sakinler yöneticiye ve aileye söyleye söyleye en son çocukları biraz evde tutmaları gerektiği
sabah 7 den geceye kadar aşağıda kalmamaları
kaliyorlarsada annelerinin başında durması gerektiğini söyledik.
biraz eve alma dışında bir gelişme yok.
bu giristi😅

asil sorunum benim görüştüğüm bir komsunun eşi yurt dışında ..bu hoduk te (arkadaşın eşi) galiba kapıcıya hanıma göz kulak ol girip çıkanı haber ver dedi diye sanıyorum.
bu dün evine bayan arkadaşlarını kahve içmeye çağırıyor
bu kapıcı musveddeside gelenlerin güvenlik kamera kayıtlarını filan adama yolluyor
.vs saçma bir sorun oluşuyor.

Sonra Adamada başlıyor bu Ayşe hanım bize çocuklara zıt gidiyor senin hanimida doldurmuş oda bize artık slm vermiyor çocukları disliyor (alakası yok herkes illallah etmiş durumda ) vs adama beni anlatıyor.
Buda gelip kapıcı eşime böyle böyle anlatmış seninle gorusmemi istemiyor ki kadınla 15 gündür görüşüyorum ve çok iyi anlaştık.(bu kısmı sonra hallettik )
Tabi ben çok sinirlendim
kapıcıya indim sen kimsin ki buradaki görevini yapmadigin gibi senin 3 çocuğun ve arsız eşinle burda çekiyoruz
üstüne maaas alıyorsun.
birde onun bunun eşine fotolar atiyosun.
beni kotuluyosun.
Sen kimsin de benim senle bir muhabbetimmi var tanımadığım yurtdışındaki adama beni konusuyosun diye açtım ağzımı yumdum gözümu..
Yöneticiye bildirdim ben onun haddini bildiricem dedi.boyle birşey olamaz dedi.
Eşimi aradım sen basimizda değilsin iş güç dedin şehir disinda elin adamı beni millete konuşmuş ..belki birileri girip çıksa evime neler yapicak..neler diyecek başıboş kalmış gibi hissettim.
Bunada bağırdım çağırdım.evine gel diye
( Memurluktan ihraç ..bulunduğumuz şehirde iş yok diye başka bir ile saçma sapan bişey için gitti günlük para alıyor sigorta bile yok )
Bende sinirlendim gel burda hurdacılık yap coculugunun çocuğunun başında dur.
Sorumsuz ben herşeyi hallederim zaten.
Tlf kapattım sonrasında bir armaa bile yok naptın ettin.
Msj attım bı sorar insan noldu naptın
Cvp sen zaten yapılacağı yapmissindir
Ben_ bari bir sakinlestirseydin bir şeye yaramiosun boşver takma vs deseydin oda yok..sen nasıl insansın nasıl hiçbir şeyi umursamazsin.
Cvp beni adamların ustunemi salacaksin
Kavgami edeyim .
Ben_ bidaha bana saygı göster ben kocayim cart curt dersen seni bozarim dedim .
Dünden beri ses yok
Bende saydım sayistirdim.
Ya erkeklik sadece gidip kafa gozmu kırmak yada insanlarını saldırmak.
Ben erkek olsam yöneticiyi arar .
Arkadaşım ben çoluğu cocugu oraya emanet ettim .şehir dışındayım ulaşamıyorum .
Ama kapıcının yaptığı terbiyesizlik lütfen gerekeni yapın vs.. bir açıp konuşsa
Belki sahipsiz vs demezler
Buda benim gözümde beni koruyup kollayan koca olarak vasfı yükselir ...
11 senelik evliligimde zaten tüm sorun bu
Sorumsuz kendi halinde .hiç sahipleniciligi yok .
Soru soracaktım ama olay iç dökme oldu okuyabilen varsa bravo 😪😪
Eşin neden halletsin sen halletmişsin işte . Kimsenin korumasına muhtaç değilsin şükür. Adam ekmeğinin peşinde zor durumda çalışmaya gitmiş. Sende burdan adamı darlamışsın. İzne gelince konuşur yöneticiyle.

eşinde hep böyleyse yapacak bişey yok sen kendi kendini sahipleneceksin. kendine mukayyet olacaksın. bu sebepten boşanılmayacağından canını da sıkmayacaksın.
Benim so
Ozaman ben ona saygı duyamam .doğru soyluyorsunuz ama bu sebepten bosanilmazmi ? Çok ayrıntılı ve takintiliyim kabul ediyorum ama bir erkeğin böyle davranması benim aklıma yatmıyor.ama ya bu deveyi gudeceksin... Olayına dönüyor 😢😢😢

Eşin neden halletsin sen halletmişsin işte . Kimsenin korumasına muhtaç değilsin şükür. Adam ekmeğinin peşinde zor durumda çalışmaya gitmiş. Sende burdan adamı darlamışsın. İzne gelince konuşur yöneticiyle.
Evlimisiniz ? Gerçekten bu bir sorun degilmi ..benmi çok beklenti içindeyim

Ya eşim beni burda tek bırakmış bütün yük bendeymis gibi hissediyorum.tabi öyle değil oda para kazanmaya çalışıyor .ama biraz ilgilense bu beni değerli hissettirmezmi
Adam orda ne sartlarda calısıyor nasıl yasıyor psikolojisi nasıl evinden cocugundan ailesinden uzakta ne hissediyor biliyormusunuz ?
Biraz empati lütfen

Bulunduğunuz şehirde iş bulamamış adam çalışmaya gitmiş.
Ben sizin yaşadığınızı yasasam eşime uzakta huzursuz olmasın diye birşey anlatmam. Dönem dönem eşimde yanımızda olmuyor iş dolayısıyla,burada bir sorun yasasam da belli etmem gerekliyse gelince konuşurum.

Siz zaten konuşmuşsunuz, size eşinizin sahiplik etmesine ihtiyacınız yok.

Kadınlar kendilerini ve çocuklarını koruyabilir. Kim çiziyor bu erkeklik ve kadınlık sınırlarını da eşinize bu kadar yükleniyorsunuz bu mesele icin.

Son düzenleme:
valla sonuna kadar okuyamadım bir noktadan sonra ipler bende koptu .. Sonçta apartman görevlisinden dertlisiniz değil mi? :|

Eşiniz de zor durumda. Erkek diye her zorluğu göğüslemek zorunda değil. Siz niye calismiyorsunuz?

VALLA ben okudum sonuna kadar
yani siz haklısınız da eşiniz de uğraşmak istememiş olabilir
çok böyle ne bileyim saçma sapan bir sorun, bu da sizin yüzünüzden değil kapıcı bozuntusundan olmuş

valla kapıcılığı kocanız yapsın daha iyi. Şimdi zaten kapıcı dediğimiz insanlar apartman görevlileri oluyor, sigortaları ödeniyor vallahi ben bulsam öyle bir iş ben yaparım. oh çocuklarımın eşimin yanında tüm gün... mis gibi yaa
eşinize de üzüldüm, umarım güzel bir iş bulur.

VALLA ben okudum sonuna kadar
yani siz haklısınız da eşiniz de uğraşmak istememiş olabilir
çok böyle ne bileyim saçma sapan bir sorun, bu da sizin yüzünüzden değil kapıcı bozuntusundan olmuş

valla kapıcılığı kocanız yapsın daha iyi. Şimdi zaten kapıcı dediğimiz insanlar apartman görevlileri oluyor, sigortaları ödeniyor vallahi ben bulsam öyle bir iş ben yaparım. oh çocuklarımın eşimin yanında tüm gün... mis gibi yaa
eşinize de üzüldüm, umarım güzel bir iş bulur.
Gerçekten şu saate kadar kapıcı denmesine bile karşıydım apartman görevlisi derdim artık onada saygım yok.keske olsa yöneticiye bile dedim sigorta yatiyor 2000 kusur ilra maaas ev kirası yok suyu elektriği ödeniyor .valla olsa yok demem keşke olsada öyle bir yapsak .ama yoneticinin bir tanıdığı galiba öyle bir şeyin söz konusu olabileceğini sanmıyorum .yoksa her zaman diyorum verin bana ben daha iyi yaparım ..

Basvuruyorum bulunduğum ilde genc ıssız +Suriyeli çok .dönüş olmuyor.
Demek ki aynı sebepten eşiniz de iş bulamayıp başka ile gitmiş. İster mi karısından ayrı kalmak? Hayat işte, memurken insanın aklına bile gelmez bu hale düşeceği. Belli ki siz de bunalmissiniz. Ama sabredin. Apartman görevlisinden de memnun değilseniz komşuları toplayıp konuşun yöneticiyle. Hiç suçu olmayan küçücük çocuklara pislik muamelesi yapmayın ama.

Siz site görevlisinden nasıl bir iş bekliyorsunuz

48 daire iş yok diyorsunuz

Çöp almıyor mu apartmanı temizlemiyor mu bahçeyi düzenlemiyor mu

İş tanımı bu

O çocuklar site görevlisinin değil de benim çocuğum olsaydı böyle davranabilecek miydiniz

Gürültüye vs şikayet edebilirsiniz makul da dışarıda hep onlar oynuyor vs gerçekten garip

Komşunun kocasına bilgi vermesi yanlış vs de bu konuda da komşu kendi işini görsün

Demek ki aynı sebepten eşiniz de iş bulamayıp başka ile gitmiş. İster mi karısından ayrı kalmak? Hayat işte, memurken insanın aklına bile gelmez bu hale düşeceği. Belli ki siz de bunalmissiniz. Ama sabredin. Apartman görevlisinden de memnun değilseniz komşuları toplayıp konuşun yöneticiyle. Hiç suçu olmayan küçücük çocuklara pislik muamelesi yapmayın ama.
Bende öyle düşünüyordum standardı yüksek bir sitede..site sakinlerinin (hepsi belli bir meslek sahibi vs ) 11 yaşındaki aşkım deyip insanların yüzünü avuclayip sırtına atlarmi ..nerden geldin nereye gittin ne aldın bize ver ...poşetlere saldirirmi.yangın alarmını çalıştırıp asansörü devre dışı bırakmak .. devamlı biyerleri kırmak ..
Hemen girişte olan evlerine gitmeyip devamlı büyük küçük tuvaletlerini kapı önüne yapmak ..suç tabi anada babada ama resmen canavarlar .yağmur çamur kış sıcak güneş demeden sokakta olurmu.

Bende öyle düşünüyordum standardı yüksek bir sitede..site sakinlerinin (hepsi belli bir meslek sahibi vs ) 11 yaşındaki aşkım deyip insanların yüzünü avuclayip sırtına atlarmi ..nerden geldin nereye gittin ne aldın bize ver ...poşetlere saldirirmi.yangın alarmını çalıştırıp asansörü devre dışı bırakmak .. devamlı biyerleri kırmak ..
Hemen girişte olan evlerine gitmeyip devamlı büyük küçük tuvaletlerini kapı önüne yapmak ..suç tabi anada babada ama resmen canavarlar .yağmur çamur kış sıcak güneş demeden sokakta olurmu.
İşte suç ailede. Gerekirse sosyal hizmetleri arayın.

X