sorumsuz elti

Kocanızı milletin diline sakız eden sizsiniz ama😒
ah canım vallaha o konudaki hiçbir konuya cevap yazmadım ama buna yazıcam :KK42: kocası ile ilgili ne konu açanlar var hatta bazıları yasal suç. Ama açıcak çünkü böyle konular tanıdığın biriyle konuşunca yüzüne vurulan sonrasında unutlmayan konular. Ben kimseyi yargılamamaya özen gösteriyorum. Size de öneririm... Ayrıca varsın koksun ne beni aldattı ne bir güne bir gün küfür etti kötü söz söyledi .Her zaman sevgisini aşkını gösteren bi adam. Kokuyu da çözdük sayılır Allahın izniyle

ah canım vallaha o konudaki hiçbir konuya cevap yazmadım ama buna yazıcam :KK42: kocası ile ilgili ne konu açanlar var hatta bazıları yasal suç. Ama açıcak çünkü böyle konular tanıdığın biriyle konuşunca yüzüne vurulan sonrasında unutlmayan konular. Ben kimseyi yargılamamaya özen gösteriyorum. Size de öneririm... Ayrıca varsın koksun ne beni aldattı ne bir güne bir gün küfür etti kötü söz söyledi .Her zaman sevgisini aşkını gösteren bi adam. Kokuyu da çözdük sayılır Allahın izniyle
İşte keşke buraya yazmadaydınız bunu çünkü kocanız buradaki insanların hafızasına kokan adam olarak kazındı.

İşte keşke buraya yazmadaydınız bunu çünkü kocanız buradaki insanların hafızasına kokan adam olarak kazındı.
inanın bu kadar gündem olacağı aklımın ucundan geçmedi bir süre sonra unutulur en azından diyordum unutulmadı da:KK43: Ama ben bu konuyu anneme bile söyleyemezdim güzel öneriler de geldi dalga geçenler arasından da olsa olsun. Burda kendimi anonim olduğumdan özgür hissediyorum. Keşke açmasaydım ama o ayrı haklısınız

eğitimini verdikten sonra yukarıdaki hanımefendi çok güzel yazmış, bir sıkıntı olmaz. Benim istememe sebeplerim daha özel ama düzgün bir şekilde büyüyen çocuklarda zannetmiyorum böyle durumlar olsun
Çocuk hele ki erkek çocuk ne yapsan da misafirlikte ya da misafir gelince bir değişiyor bunun eğitimi vs yok
Dayım küçükken çok yaramazmis bide nereye giderse gitsinler açıktim dermiş anne annem ekmek taşımaya başlamış kadın artık en son
Eltiniz e gelmeyin deyin olsun bitsin

inanın bu kadar gündem olacağı aklımın ucundan geçmedi bir süre sonra unutulur en azından diyordum unutulmadı da:KK43: Ama ben bu konuyu anneme bile söyleyemezdim güzel öneriler de geldi dalga geçenler arasından da olsa olsun. Burda kendimi anonim olduğumdan özgür hissediyorum. Keşke açmasaydım ama o ayrı haklısınız
Sürekli konu açmaya biraz ara versen belki unutulur ama maşallah konumatik gibisin 😅😅

eğitimini verdikten sonra yukarıdaki hanımefendi çok güzel yazmış, bir sıkıntı olmaz. Benim istememe sebeplerim daha özel ama düzgün bir şekilde büyüyen çocuklarda zannetmiyorum böyle durumlar olsun
tabi tabi kesin oyle olur (misafir konusunda haklisiniz ama eltinin evine ahir demek haddini asmaktir)

merhaba,
eltimin çocuğu aşırı derecede yaramaz ve eltim sorumsuz. Beyaz krem rengi koltuklarım var ve örtü örtmeyi sevmiyorum. Kendi çocuğum da yok ve bir süre düşünmüyorum açıkçası. Eltim zaten sürekli bana gelme meraklısı ama çalıştığım için çok kabul etmiyorum yine de haftada bir muhakkak gelmek ister. Neyse gelsin misafirdir... Ama çocuğu o kadar yaramaz ki duvarın boyasını bile kaldırıyor. Elleri çikolatalı koltuklara tırmanıyor. Köpeğimizn üstüne oturmaya çalışyor. Çok kez uyardım ama elalemin çocuğuna kızınca da laf oluyor bir de annesi varken ben mi onunla ilgilenicem yani ? gelme desem diyemiyorum akrabamız. Cidden çok daraldım kendi evleri zaten affedersiniz ahıra dönmüş durumda tüm duvarlar kapılar çizili. Eminim size de denk geliyordur böylesi ne yapıyorsunuz kızlar
Annesinin takip etme,ilgilenme mevzusunu bir kenara bırakarak, böyle düşünenlerin çocuğu daha yaramaz olur inşallah diye düşünmüyor değilim bazen😂şaka şaka ama kinamayın başınıza gelir.Ahir gibi ne ya? Abartmayın bence çocuklu evde illaki bir şeyler kirlenir,çizilir, bozulur.Ama sizin evinizde tabi ki takip edip ilgilenmesi gerek

2 bebegim var, daha hicbiri icin soyle bir sikayet almadim. Evet cocuk yaramaz olabilir, yaramaz cocugu da severim ustelik, ama her cocuk evinde yaramazlik yapsin.

Kabul etmeyin, acikca soyleyin, evimi mahvediyor cocugun getirme deyin birsey deyin. Bas edemezsenizde onlar gelmeden once koltuklara ortu serin.
Kimsenin kolay kolay çocuğunu getirme sen gel misafirim ol demez bence.Biri bana böyle dese evine bir daha adım atmam açıkçası.Ne olursa olsun insanın evladı sonuçta

iki çocuğum var. biri biraz daha buyuk biri küçük. büyük olan çok uslu küçükken de usluydu küçük laf anlamaz söz dinlemez durdan sustan bir haber. o yüzden alıp kimsenin evine gitmiyorum ne yapacağı belli olmuyor çünkü. alıp gidersem de dur sus yapma diyorum. tepkisiz kalan annelere deli oluyorum. kimse bizim çocuğumuzun yaramazligini çekmek zorunda değil nokta

Yani şayet yeni değil de geri gelme durumu yoksa daha çok taze üyesiniz, acele etmeyin siz de yargılarsınız. Çok gördük böyle yargılamam, sizin hikayeniz daha bitmedi, düz ovanızda kolaylıklar zart zort falan edip zamanla herkesin önüne geçen.🥲

Yani şayet yeni değil de geri gelme durumu yoksa daha çok taze üyesiniz, acele etmeyin siz de yargılarsınız. Çok gördük böyle yargılamam, sizin hikayeniz daha bitmedi, düz ovanızda kolaylıklar zart zort falan edip zamanla herkesin önüne geçen.🥲
inşallah olmaz diyim o zaman :KK52:benim düşünceme göre insan yargıladığını yaşamadan ölmezmiş.. öyle derler yani ondan çok korkarım. Bir de her şey biz insanlar için

İnsanlar çocuklarını neden uyarmaz anlamıyorum.
Dün bina toplantısı vardı ama çocuklarınida getirmişler zaten kalabalikti konusan kisileri anlayacağım diye canım çıktı. Herkes dönüp dönüp çocuklara baktı ama anne babanın umrunda değil arkada çocuklar at koşturuyor.
Yapma, dokunma deyince çocuklarınızın özgüveni etkilenmez korkmayın.
Konu sahibi kabul etme musait değilim de, her hafta eltiyle görüşmek zorunda değilsin.

Geçen bir video gördüm bir cafede 2 yaş civarlarında bir çocuk sakin sakin oturuyordu. Biri yorum yapmış "bana normal gelmiyor o çocuğun orda bardakları falan fırlatması gerekirdi" diye. İşte böyle kendi gibi çocuktur yapar fikrinde olanların şımarık evlatları yüzünden sakin çocuklar sanki sorunlu gibi görülüyor. Çocuktur yapar diye bir şey yok. En azından belli bir noktaya kadar var. Gerisi insanların eğitimsizliği.

Sürekli konu açmaya biraz ara versen belki unutulur ama maşallah konumatik gibisin 😅😅
konumatike baya güldümm hahaha. bişiler oldukça yazıyorum ya anneme desem iki gün sonra eltimle iyi olurum annem laf eder. Arkadaşıma desem bi gün küser gider eltime eşime duyurur bilmem ne der aman uğraşmak istemiyorum onlarla burda yine kız kıza sohbet ediyoruz seviyorum burayı bazı şeyler hariç tabii :KK48:

konumatike baya güldümm hahaha. bişiler oldukça yazıyorum ya anneme desem iki gün sonra eltimle iyi olurum annem laf eder. Arkadaşıma desem bi gün küser gider eltime eşime duyurur bilmem ne der aman uğraşmak istemiyorum onlarla burda yine kız kıza sohbet ediyoruz seviyorum burayı bazı şeyler hariç tabii :KK48:
Bu arada yorum olarak evinde koltuk örtüsü bulundur. Eltin geldiğinde “şunları serelim de koltuklar leke olmasın” de. Ortada kalem bulundurma. Bu arada kiracı olduğun eve o kadar takılma çıkmadan bi boya geçersin salona oldu bitti.

merhaba kendi kedileri vardı bıyıklarını kesti zavallı kedinin ki dengesi vs için çok önemli hayvanlarda. Kedinin sürekli kuyruğunu kulağını falan çekiyordu. Eşime dedim abisiyle konuştu da sahiplendirdiler. Daha neleri neleri yani. Benim pamuğum da kapalı odada duramaz daha genç hareketli havlıyor daralıyor kapatılınca hep gözüm üstünde zaten oğlum yanımdan ayrılmaz ama içim titriyor.
Annesi ve babası çocuk kediye bunları yaparken ne yapıyorlar acaba :KK62:? Çocuğu akışına bırakıp ne yaparsa yapsın modundalar mı?

X