sorum hamilelere; adet olacağımız zaman rahim aşağı iniyomuş,hamileyken yukarı çekili

mram

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2009
4.025
87
sorum hamilelere; adet olacağımız zaman rahim aşağı iniyomuş,hamileyken yukarı çekiliyormuş doğrumu ben 30 günde 1 adet gören birisiyim 4 aydır hiç şaşmıyor.2 gün oldu günüm geçeli bende şuan kasık ağrısı,akıntı,kabızlık var ama göğüslerde hassasiyet yok bu yazdığım konuya ilişkin bir sitede bilgi okudum doğrumumudur acaba bilgisi olan paylaşın cumartesi günü test yapacam ama çatlicam meraktan

bu dogru...ben de yukarda oldugunda test yapmistim..asagida oldugunda test yapmaya gerek duymadim..regl olmadan 1-2 gün önce asagi iner eyer hamilelik yoksa...

bu dogru...ben de yukarda oldugunda test yapmistim..asagida oldugunda test yapmaya gerek duymadim..regl olmadan 1-2 gün önce asagi iner eyer hamilelik yoksa...

ah canım inşallah öyledir benimkide yukarda şuan ve 1 haziranda hasta olmam lazımdı 4 -5 aydır hiç şaşmyordu sence hamilemiyim sol kasığımda arada sızı oluyor bide mide kazıntım fazla idrarımın rengi koyu bide kokusu değişti sankizemuszemus

Kızlar birşey sorcam nasıl anlıyorsunuz aşağıdamı yukarıdamı???

Ben de çok merak ettim, nerden anlıyonuz sahi bilmiyorumkismile

evet gerçektende nerden anlıyosunuz? cevap verecek kimse yok mu?

insallah hamilesindir canim...istersen bi test yap..

inşallah canım yarın yapacm.kızlar sormuş nasıl anlıyosunuz. orasıda bize kalsın dimikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ama cevap verin de biz de faydalanalım.kendinize saklamayın.kötükedihüso
anlatın işte nasıl anlaşılıyor rahim yukarıda mı aşağıda mı

evet arkadaşım ne bu devlet sırrımı kaydirigubbakcemile3 söyliyin bakım:ecrin_bebek:

sanki doktor muyuz arkadaşlar böyle seyler yapılmamalı mikrop kapılır ya da yanlış teşhis olur en iyisi alın bi test 5liraya yapın..

parmak sokulup ellenıyo galiba.bu kadar özelse kimse söylemıyosa :)
ama kızlar eşleriniz sizi hiç parmağıyla tatmin etmıyo mu ki nıye utanıyorsunuz söylemeye ?

hamileyim ama hiç fark etmedim ilk defa burda okudum kaydirigubbakcemile3

Hepimiz hamile kalmayı çok istiyoruz ve günü gelmeden test harici yöntemlerin olduğunu bilmek ve uygulamak insana değişik geliyor..Bu ne ayıp nede sakıncalı..Burası bir paylaşım sitesi adı üstünde herkes bildiğini anlatıyorki bilmeyenlerde yararlansın..

parmak sokulup ellenıyo galiba.bu kadar özelse kimse söylemıyosa :)
ama kızlar eşleriniz sizi hiç parmağıyla tatmin etmıyo mu ki nıye utanıyorsunuz söylemeye ?
ayni seyi bende yazacaktim..dün ne güzel aciklama yapmistim...o halde eslerimizde bize dokunmasin...

sanki doktor muyuz arkadaşlar böyle seyler yapılmamalı mikrop kapılır ya da yanlış teşhis olur en iyisi alın bi test 5liraya yapın..

ay güzelim ben zaten duyduğumu söledim. hamileyim ve şöyleyim demedim. teste gelince 6 günüm geçti hala tek çizgi herşey test değil onun için bazı değişik yöntemler arıyoruz kişi kendindeki değişikleri az çok bilir diye soruyoruz bunda ne var.sen hamilemisin pekikaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…