Mutfak Püf Noktaları Sorularnz yantlamak sterm

Fountain

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
3.199
119
kızlar ılkokuldan berı yemek yapıyorum dogal olarak tecrubelerım artttı hemen hemen hıc bırsey sormaz kıtaplara bıle bakmaz hale geldım m puf noktaları falan derken bılgıler paylasarak cogalır eger bılıyosam sorularınızı ynıtlamak ısterım bılgınıze....hepınıze sevgıler)))))olursa bende sızlere sorarım tabıkı oğrenecek cok sey vardır

ee sorayım bari:))
ya ben poğaça yapıyorum ama nedense poğaçalrım sararıyor.((neden olur bu...ya herkesin koyduğu malzemeyi koyuyorum ama olmuyor.(( undan olurmu böyle şeyler.yada neden olur.beyaz un kullanıyorum

ee sorayım bari:))
ya ben poğaça yapıyorum ama nedense poğaçalrım sararıyor.((neden olur bu...ya herkesin koyduğu malzemeyi koyuyorum ama olmuyor.(( undan olurmu böyle şeyler.yada neden olur.beyaz un kullanıyorum

kalıtesız unlardan oyle oluyo ben pastalık un alırım etkısı cok yagı bıle var pasta ıcın yapacaksak ıyısı olsun yoksa yapmam üzerıne yumurta surunce kızarır sararmıs derken ne kastetdın yazarsan eger bıde orta derecede pısır hamuru katı yapınca olabıır kulak memesı yumusaklıgında olsun yumurtanında sadece sarısını sur

beyaz olmuyor..içi sarımsı oluyor..kulak mesesi kıvamında.yumurtanın sarısını süğrüyorum sadece..belkide undan.(

nesrincim yumurtanın sarısı eğer çok sarıysa oda sarartıyor ve bence bu güzel bişey

X