Soru....Güderi koltuklarımı nasıl temizleyebilirim

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
Herkese merhaba ben Seheri.Bugün aranıza ben de katıldım.Bilmedikleri öğrenmek,tecrubelerinizden yararlanmak,sizlerle güzel bir arkadaşlık kurmak istiyorum.Ben ilk olarak krem renk güderi koltuklarımı nasıl ve neyle temizleyebileceğim konusunda bilgisi ve tecrubesi olan arkadaşlardan yardım isteyeceğim.

• Konu Sahibi EU3
hoşgeldin canım,ben arap sabunu ile silerim ne olursa olsun.halı koltuk,bide genel temizlik ürünü anwayin loc kullanırım,güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle

• Konu Sahibi EU3
a.s.Hosgeldin aramiza...Bu cok onemli 1 konu bunun icin basvuracagin,bilgi alabilecegin en guzel yer kuru temizlemeci...kumaslar hakkinda onlarin bilgisinden yararlan...Burada herkes farkli seyler kullaniyodur ve sen hepsini merak edip tek tek deneyip yipratmaktansa.....jeyyar

• Konu Sahibi EU3
Merhaba,Ezgili ve Ceylanmelek..Acemilikten olsa gerek bu mesaj benim ilk mesajımdı ve gönderdikten sonra nerede olduğunu bulamamıştım.Zahmet edip cevap yazmışsınız ama ben teşekkür etmekte oldukça gecikmiş oldum.Kusura bakmayın lütfen.Her şey gönlünüzce olsun.Sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…