Sonunda Meleğim Merhaba Dedi;Hamileyim:)

çok teşekkürler arkadaşlarım darıs hepinizin başına . asıl test günüm yarın bakalım inş katlayacağız:)

hayırlı olsun saglıkla 9ay gecır ve kucagına al ıns merak telas hıc bıtmıo kan testlerı sonra kese gorelım klap atısı testler cınsıyet derken gecıcek gunler.ıns hayırlısıyla saglıkla tabııı

demetcim tekrar tekrar tebrik ediyorum canım Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin canım hcg değerini tekrar yaz buraya

demetçim bugün test yapıcaktın aldın mı sonucunu umrım senin de yüksek çıkar :Saruboceq:

Evet ılk degrım 40.96 dı buugun yaptırdım 117.60 cıktı pazartesı tekrarlıcam yıne dr begendı guzel ılerlemıs dedı hayırlısı rabbım onlara tutunmaları ıcın guc ver

humus sen ne yaptın ıkıncı test sonucun ıcın dr ne dedı tekrarla falan dedımı 3.test ıcın

Evet ılk degrım 40.96 dı buugun yaptırdım 117.60 cıktı pazartesı tekrarlıcam yıne dr begendı guzel ılerlemıs dedı hayırlısı rabbım onlara tutunmaları ıcın guc ver

humus sen ne yaptın ıkıncı test sonucun ıcın dr ne dedı tekrarla falan dedımı 3.test ıcın

Demetcim benim de sonucum 132 cikti doktorum cok iyi dedi ama katlanmasi icin pazar testi tekrarlayip bildirecegim :)

hadı hayırlısı bende pazartesı ıstedı benımde 3.testım hakkımızda hayırlısı neyse o olsun benım acaıpo yanmam oluyo cok ılgınc sadece yanma ve sudan nefret edıyorum su ıcemıyorum

demetcim hayirli olsun arkadasim cok sevindim . Darisi bizim basimiza insallah. Sen tedavini nerede yaptirmistin? Neler tavsiye edersin bizlere?

tatlım umARIM SIZLEERINDE HAYIRLI SONUCLANIR BEN SUYLEYMAN BEYE UMUT TUPTE TRANSFER OLDUM ISIN DOGURUSUNU SOYLEEK GEREKIRSE INANIN BEN HALA TUP DENEDIGIMIE INANMADIGIM ICIN HERSEY BENIM DISINDA GELISTI BEN COK RAHATTIM HERSEY OLUP BTIVERIYORDU TRANSFERDEN SONRAGERCEKTEN COK KASMAYIN NE YAMAK ISTERSENIZ YAPIN ILLA YATACAKSINIZ DIYE BIR SART YOK EVDE YURUYEBILIRSINIZ OTURABILIRSINIZ SIKMAYIN KENDINIZI GERCEKTEN RAHAT OLUN

sagol canim . bende bugun yarin reglim le birlikte bahcecide tdaviye baslayacagim ama ben heyecandan olmesem iyidir:) Sanirim bizimde transferler umut ta yapiliyormus. Umarim hersey yolunda gider .

evet tatlım umutta yapılıyor hayırlısıyla umuduna kavusacaksın stres yapma tedavın boyunca gayet rahat ol

evet 432 .80 cıktı haftaya cuma kontrol verdı ıkız falan degıldır dımı yanı bu degrdekı fıkırlerınız neler

Blemıyorumkı senın 3.test yapıldımı sonucun ne tatlım buarada bana msn adresını yaz ozelden tamammmı

X