Sonunda çok basit bir yöntemle Bıyık lekelerine sonsuza kadar elvedaaaa:)))

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eyllll33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2019
11
6
40
Kızlar toplanıınn, dudak üstü bıyık lekerine kesin çözümmm bulunduuu!! Hem de tek seferde kalıcı çözüm başka yerde başka kremlere işlemlere tonlarca para dökmeye gerek yok

Kızlar toplanıınn, dudak üstü bıyık lekerine kesin çözümmm bulunduuu!! Hem de tek seferde kalıcı çözüm başka yerde başka kremlere işlemlere tonlarca para dökmeye gerek yok
bir reklam müziği eksik oda olsaymış tam olurdu hatta tv lere çıkardı dizinin en heycanlı yerinde :KK9::KK9:

Bir arkadaşımın vesilesiyle hemen hemen her hastalığa doğal yöntemlerle ilaç hazırlayan bir şifacı ile tanıştım beyfendinin eczane tarzı bir yeri var derdini söylüyorsun hopp ilaç hazırlıyor ama içeriğinden asla bahsetmiyor sana bir a4 kağıdıyla nasıl kullanacağını yazıp gün gün veriyor bende bu şekilde yıllardır geçmeyen bıyık bölgesinde ki lekem için danıştım çok küçük bir şişede bir krem hazırladı verdiği kağıtta ki kullanma talimatıda harfiyen uyarak kullandım ve sonuç bebeek gibi cildim hemde sadece 3 günde yok denecek kadar kayboldu ama yinede 1 hafta kullan dediği için devam ettim ve şuan her yolu deneyip binlerce ilaç krem tedavi lazer dr gezdiğim lekemden eser yok hemde inanılmaz ucuz bir fiyata 🌸

Bir arkadaşımın vesilesiyle hemen hemen her hastalığa doğal yöntemlerle ilaç hazırlayan bir şifacı ile tanıştım beyfendinin eczane tarzı bir yeri var derdini söylüyorsun hopp ilaç hazırlıyor ama içeriğinden asla bahsetmiyor sana bir a4 kağıdıyla nasıl kullanacağını yazıp gün gün veriyor bende bu şekilde yıllardır geçmeyen bıyık bölgesinde ki lekem için danıştım çok küçük bir şişede bir krem hazırladı verdiği kağıtta ki kullanma talimatıda harfiyen uyarak kullandım ve sonuç bebeek gibi cildim hemde sadece 3 günde yok denecek kadar kayboldu ama yinede 1 hafta kullan dediği için devam ettim ve şuan her yolu deneyip binlerce ilaç krem tedavi lazer dr gezdiğim lekemden eser yok hemde inanılmaz ucuz bir fiyata 🌸
Sagol canım bu işten senin komisyonun ne peki

Öfff keyfiniz bilir binlerce insan bu konudan muzdarip iyilik olsun diye üşenmedim geldim üye oldum yazdım gerçekten ihtiyacı olan yazar mı diye bekledim herkes işin saçma sapan kısımlarında uğraşamam ne haliniz varsa görün o zaman napalım

Sagol canım bu işten senin komisyonun ne peki
Bi de böyle tipler var işte 100 liralık kremden komisyon mu alıcam ve üç kuruş için burda sizin saçma muhabbetinizi mi çekecem? Ben direk sizi eczacıya yönlendirecektim ve zorla değil isteyen araştırır soruşturur alan alır almayan almazdı banane ya kapatıyorum

Bi de böyle tipler var işte 100 liralık kremden komisyon mu alıcam ve üç kuruş için burda sizin saçma muhabbetinizi mi çekecem? Ben direk sizi eczacıya yönlendirecektim ve zorla değil isteyen araştırır soruşturur alan alır almayan almazdı banane ya kapatıyorum
Ya bırak Allah askına
Eczacı baban abin sevgilin o zaman.

Reklam işte neyin tatavasını yapıyosun
Senin gibi tipler olacagına benım gibi tipler olsun.

Duruşu olur hıc degılse
Isıne bak hadi keko hadi.

Öncesi sonrası fotoğrafınız var mı?

Ya bırak Allah askına
Eczacı baban abin sevgilin o zaman.

Reklam işte neyin tatavasını yapıyosun
Senin gibi tipler olacagına benım gibi tipler olsun.

Duruşu olur hıc degılse
Isıne bak hadi keko hadi.
Aa aaaaa terbiyesiz insanın fikri neyse zikri odur manyak mısın nesin hangi eczacının reklama ihtiyacı olur bu senin zihniyetin adam googlea yazdığında bile binlerce haberi çıkan bir şifacı 90 yaşında bir adam ne babası ne sevgilisi bunca kişi tarafından tanınan bir adamın burda üç kuruş fiyatı olan bir krem için reklamımı yapılır ne kadar basit bir insansın bir de duruştan bahsediyor çok komiksin gerçekten allah senin şifanı versin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X