sonunda bitti:( terkettim seni

gozlerim dolu dolu okudum yazini.cok uzuldum.biliyor musun ates dusdugu yeri yakar ama senin bu yazdiklarini bende suan yasiyorum.ayrilmadim sevdigimden ama onun ailesi yuzunden ayriliga 1 adim kaldi bizim de.heran vaz gece bilirim herseyden.ailesine karsi cikamiyor.benden de vaz gecemiyor ama ne bilim vaz gecemezken bile benim istedigim gibi sarilamiyor bana.belki de simariklik ama neyse.ask ey ask ne acisin sen.bunu cok duydum ama dogru bence.zaman zaman zaman.1 ay gecsin,bir ay sonra bu gun inan bu aciyi yasamayacaksin.sadece nefret ediceksin sukur nefret kalici degil.zamanla o da gdince tamamen rahat olucak beynin kalbin golnun.namaz kil.allaha yakin ol.sabir dile.allahim icime huzur ver diye dua et.bana cok faydasi oldu.demek seni hak etmemis ablacim.hak edeni karsima cikar diye dua et.onu da allaha havale et.yazdigin her lafi ben beynimden geciriyordum,senin yazi okuyunca soke oldum.sanki beynimi okumussun.civi civiyi soker karsina cikan ilk akli basinda ahlakli adama golnunun kapisini ac.opdum

gozlerim dolu dolu okudum yazini.cok uzuldum.biliyor musun ates dusdugu yeri yakar ama senin bu yazdiklarini bende suan yasiyorum.ayrilmadim sevdigimden ama onun ailesi yuzunden ayriliga 1 adim kaldi bizim de.heran vaz gece bilirim herseyden.ailesine karsi cikamiyor.benden de vaz gecemiyor ama ne bilim vaz gecemezken bile benim istedigim gibi sarilamiyor bana.belki de simariklik ama neyse.ask ey ask ne acisin sen.bunu cok duydum ama dogru bence.zaman zaman zaman.1 ay gecsin,bir ay sonra bu gun inan bu aciyi yasamayacaksin.sadece nefret ediceksin sukur nefret kalici degil.zamanla o da gdince tamamen rahat olucak beynin kalbin golnun.namaz kil.allaha yakin ol.sabir dile.allahim icime huzur ver diye dua et.bana cok faydasi oldu.demek seni hak etmemis ablacim.hak edeni karsima cikar diye dua et.onu da allaha havale et.yazdigin her lafi ben beynimden geciriyordum,senin yazi okuyunca soke oldum.sanki beynimi okumussun.civi civiyi soker karsina cikan ilk akli basinda ahlakli adama golnunun kapisini ac.opdum

seninde benimle aynı şeyleri yaşamana gerçekten üzüldüm
bilmiyorum canım
ben aklımı allaha emanet ettim çok düşündüm çok emek verdim çok savaştım ama şunu öğrendimki fedakarlığıda sevgiyide değeride mutluluğuda hakedene vereceksin
ailesine karşı gelemiyorsa evlensen bile yürümüyor emin ol
bak ben hala sürünüyorum resmen
biliyorum bi gün geçecek bir gün hayata tekrar dönücem
aama yüreğim parçalara ayrıldıktan sonra....

Yaşananları bi kalemde silip gitmek çok zor....
Sölemek istedigim yanında olmasını isteseydi gerçekten hiçbişeyi bahane etmezdi...
Benim bildigim aşka karşı durulmaz...
Buda geçicek her sabah kanayacak degil ya....

Yaşananları bi kalemde silip gitmek çok zor....
Sölemek istedigim yanında olmasını isteseydi gerçekten hiçbişeyi bahane etmezdi...
Benim bildigim aşka karşı durulmaz...
Buda geçicek her sabah kanayacak degil ya....

haklısın canım gerçekten haklısın zamanla silinir ama yazık hala kızıyorum ona

Yaşadığın duyguları yaşan bir çok kadın var keşke hepsi senin gibi yürekli olup bırakabilse...
İnşallah seni gerçekten mutlu edecek birini en kısa zamanda bulursun sinekcim.Yürek yarası kolay tamir olmuyor.Ama bak ne mutlu sana sana destek olan acını paylaşan bir sürü insan var.Belki gelip göz yaşını silemem sırtına elimi koyup varlığımı hissetmeni sağlayamam ama inan ki yazdıklarını okuyunca kalbimin büyük kısmını sana gönderdim.

Kalp denize benzer.Fırtınaları,sakin zamanları ve taşkınları vardır.Bazen de derinlerinde inciler gizlidir.

a.s. Heine

Yaşadığın duyguları yaşan bir çok kadın var keşke hepsi senin gibi yürekli olup bırakabilse...
İnşallah seni gerçekten mutlu edecek birini en kısa zamanda bulursun sinekcim.Yürek yarası kolay tamir olmuyor.Ama bak ne mutlu sana sana destek olan acını paylaşan bir sürü insan var.Belki gelip göz yaşını silemem sırtına elimi koyup varlığımı hissetmeni sağlayamam ama inan ki yazdıklarını okuyunca kalbimin büyük kısmını sana gönderdim.

Kalp denize benzer.Fırtınaları,sakin zamanları ve taşkınları vardır.Bazen de derinlerinde inciler gizlidir.

a.s. Heine

teşekkür ederim canım inan burada derdimi anlatmasaydım ve sıkıntımı anlatmasaydım atlatamazdım kolay kolay ve sana bişi sölimmi
ben uzun zamandır bu gel gitleri yaşıyordum
açıkcası eşim asla buna ihtimal bile vermiyordu yani onu bırakabileceğime
hiç ama hiç inanmadı
ve bu günde bunu belli etti
hani söz vermiştin gitmeycektin
bu nasıl bi laf beni metres gibi kullan diyemi söz verdim ben sana çok kızıyorum çok

bi arkadaşımın kardeşi bu gün doğum yaptı eğer bende bebeğimin sağlıklı olduğunu ve babasının yanımızda olduğunu bilseydim bu günlerde doğum yapacaktım senağlama

canım sinekcim ayrıldığın eşin mi yoksa sevgilin mi idi ?
çok afedersin ben bilmediğim için. konunu takip ediyorum da merak ettim

canım benim bende sevgilisiniz sanmıştım
o halde zorlu bir dönemindesin hayatının
ama bir kadın o ince narin yapısına inat güçlü olmalı
sakın olaki bırakma kendini güçlü ol
ve şuna emin ol her şeyde bir hayır vardır
bu sıkıntılı dönemlerinin ardından mutlaka güzel günlerin de olucak.
Yeniden mutlu olucaksın.. yeniden sevilecek sevicek.. hatta eski günlerinden bile neşe dolu günlerin olucak İNŞALLAH..

canım benim bende sevgilisiniz sanmıştım
o halde zorlu bir dönemindesin hayatının
ama bir kadın o ince narin yapısına inat güçlü olmalı
sakın olaki bırakma kendini güçlü ol
ve şuna emin ol her şeyde bir hayır vardır
bu sıkıntılı dönemlerinin ardından mutlaka güzel günlerin de olucak.
Yeniden mutlu olucaksın.. yeniden sevilecek sevicek.. hatta eski günlerinden bile neşe dolu günlerin olucak İNŞALLAH..

sağol canım benim umarım çabuk atlatırım bu dönemi ama inan kimseyi istemiyorum
bi bakşasına seviyorum demek çok ağır bi yük olur benim için
ve o beni çok güçlü sanıyor su an hiç üzülmüyorum sanıyor
bıraktım öyle bilsin
dünki sözü çok yaraladı beni
''HANİ GİTMEYECEKTİN''
ve ben bu lafı yüzünden iki gündür haticenin bu şarkısını dinliyorum :çok üzgünüm:

sağol canım benim umarım çabuk atlatırım bu dönemi ama inan kimseyi istemiyorum
bi bakşasına seviyorum demek çok ağır bi yük olur benim için
ve o beni çok güçlü sanıyor su an hiç üzülmüyorum sanıyor
bıraktım öyle bilsin
dünki sözü çok yaraladı beni
''HANİ GİTMEYECEKTİN''
ve ben bu lafı yüzünden iki gündür haticenin bu şarkısını dinliyorum :çok üzgünüm:

Aferin daha fazla acı çekmek için birebirdir hüzünlü şarkılar :kahve: Devam et aferin.Senin şimdi yapman gereken, acı çekmeni azaltacak şeyler yapmak ama, sen tersini yapıyorsun sinek efendi.Kendine gel. :tomato::tomato:

Aferin daha fazla acı çekmek için birebirdir hüzünlü şarkılar :kahve: Devam et aferin.Senin şimdi yapman gereken, acı çekmeni azaltacak şeyler yapmak ama, sen tersini yapıyorsun sinek efendi.Kendine gel. :tomato::tomato:

abla bu acıyı kanıksayarak yaşamam gerekmezmi şu an ben mi yanlış yapıyorum ki :çok üzgünüm:

abla bu acıyı kanıksayarak yaşamam gerekmezmi şu an ben mi yanlış yapıyorum ki :çok üzgünüm:

Acıyı en iyi olaylara dışardan bakarak kanıksarsın.Tamam yaşadığın şeyleri hafife almak mümkün değil ama, kendini acıların içine de gömme sinekim.Kendini kaptırıp bir de kendine acımaya başlarsan daha kötü olmamıııı :sm_confused:
Bir şarkı daha var
http://www.youtube.com/watch?v=DWVni5kcR4M

Sardı korkular gelecek yıllar
Düşündüm sensiz nasıl yaşanacaklar
Gözlerimde canlanırken yaptığın haksızlıklar
Güçlendim herşey bambaşka olacak

Döndün bak geldin şimdi
Bugünü aslında nasıl sabırla bekledimdi
Seni yalvarırken görmek seni ağlatabilmek
Geçmişi senden geri almak bütün ümidimdi

Olmaz artık kapı açık
Arkanı dön ve çık istenmiyorsun artık
Bir zamanlar sen de bana acımadın
Yalnız kaldım yıkılmadım ayaktayım

Oh yaşadım yaşıyorum
Başım yukarda meydan okuyorum hayata ve sana
Gönlüm doluyor aşkla barıştım bak hayatla
Başladım yaşamaya hey hey

Şimdi gel de gör beni bambaşka biri
Topladım dağılan kalbimin her köşesini
Ardından ağlayan o zavallı kız nerede şimdi
Gel gör beni

Sevenlere vereceğim sevgimi herşeyimi

Olmaz artık kapı açık
Bir zamanlar sen de bana acımadın
Yalnız kaldım yıkılmadım ayaktayım

Acıyı en iyi olaylara dışardan bakarak kanıksarsın.Tamam yaşadığın şeyleri hafife almak mümkün değil ama, kendini acıların içine de gömme sinekim.Kendini kaptırıp bir de kendine acımaya başlarsan daha kötü olmamıııı :sm_confused:
Bir şarkı daha var
http://www.youtube.com/watch?v=DWVni5kcR4M

Sardı korkular gelecek yıllar
Düşündüm sensiz nasıl yaşanacaklar
Gözlerimde canlanırken yaptığın haksızlıklar
Güçlendim herşey bambaşka olacak

Döndün bak geldin şimdi

Olmaz artık kapı açık