sonunda bitti:( terkettim seni

bu konuda hiç bişey bilmiyorum seninlede tanışmıyoruz ama yanına gidiyorum bişeyleri düzeltmeye yazmıştın hatırlarsan , o zaman işallah düzelir diye geçmişti içinden ama olmamış , senin yaşadığın kadar hissedemesemde inan içim acıyor şu anda , çok üzüldüm fakat senin iyiliğine olduğunu düşünüyorum , ilerde yaşanacakların önü kesilmiş gibime geliyor ki şu ana kadar yaşadıklarınıda haketmemişsin , işallah bundan sonra bunu atlattıktan sonra hep isteğin , hakettiğin gibi bir hayatın olur dilerim..

hep gülmen dileğiyle , sevgiler a.s.

bende neler yaşandığını bılmedığım için sadece sabır dılıyorum..dunyada okadar buyuk acılar varkı insan herşeye alışıyor yaşamasını oğrenıyor..bununda caresı tabıkı butun arkadaşların soylediği gıbı zamannnnnnnnn...allah hakkında hayırlısını versin..bi şans varsa herşey duzelebılırse inş barısırsınız..ama yoksa sana mutluluklar dılerım...oyle bı zaman gelır oyle bırı cıkarrki karşına bu acılarına guler gecersın...dılerım tatlım acı devresı kısa sursunn

ana herkes burdaymış,bir ben yokmuşumCADIARZU
sinek kafa bende bişe var sandım topici okuyunca
la dana niye üzülüyorsun.ne için kime üzülüyorsun sen:teselli:
yazıklar olsun ki ona 5 yıl da mı bunu görebilmiş.tühhhhh
sen üzülme benim çorbamdaki sinek
sevinki;böyle geç algılayan birinden kurtulmuşsun

sen var ya sen kimlere layıksın:içelim:
hem ben seni oğluma alacam bacım
üzüldüğümü de söyleyemem yani

canım arkadaşım,fıstığım benim kendine gel toparlan,silkin bir
bak nasıl kolay atlatacaksın sineğim benim
a.s.

ana herkes burdaymış,bir ben yokmuşumCADIARZU
sinek kafa bende bişe var sandım topici okuyunca
la dana niye üzülüyorsun.ne için kime üzülüyorsun sen:teselli:
yazıklar olsun ki ona 5 yıl da mı bunu görebilmiş.tühhhhh
sen üzülme benim çorbamdaki sinek
sevinki;böyle geç algılayan birinden kurtulmuşsun

sen var ya sen kimlere layıksın:içelim:
hem ben seni oğluma alacam bacım
üzüldüğümü de söyleyemem yani

canım arkadaşım,fıstığım benim kendine gel toparlan,silkin bir
bak nasıl kolay atlatacaksın sineğim benim
a.s.

canım artık eminimki ondan çok daha iyilerine layığım o beni gerçekten haketmemiş acım kızgınlığa dönüştü
yakında nefrete dönüşecek herşeyim boyut değiştirdi yazıklar olsun diyorum sadece benneyaptımki

sorun ailesinin beni istemiyor olması
ve onunda bunu geçememesi
sevgi filan hikayeymiş artık anladımsenağlama

benim mezhebim onlara uymadı
bela okumıcam okumıcam işte okumıcam
ama tek isteğim o benim yerimde olsaydı
keşkesenağlama

Vay bee insanlar Allahla kul arasına girmeye ne kadar da meraklılar.Canım kaç yaşında sevdiğin insan ?Bazen erkekler kendilerinde ailelerine sevdikleri kızı kabul ettirecek gücü göremiyorlar malesef.Bak sen ne kadar güçlüymüşsün, ailene kabul ettirmişsin sevdiğini.Şimdi de sevgisini kabul ettirene kadar onunla görüşme bence.O kadar uzun süre sen bu adamın büyümesini ve ailesini ikna etmesini mi bekledin.Keşke dememek için elinden gelen herşeyi yaptın mı tamamdır.
Ayrılmakla iyi yaptın, şimdi top onda, ya sevgisini ailesine kabul ettirecek karşına öyle çıkacak ,ya da gücü yetmeyecek aşkını savunmaya ve mutsuz olacak.
Hakkında hayırlısı neyse o olsun . Acılar zamana direnemez.En kötü ihtimalle bu yaşadığın sana tecrübe olacak.Hayat devam edecek ve senin karşına bir gün doğru insan çıkacak.

Vay bee insanlar Allahla kul arasına girmeye ne kadar da meraklılar.Canım kaç yaşında sevdiğin insan ?Bazen erkekler kendilerinde ailelerine sevdikleri kızı kabul ettirecek gücü göremiyorlar malesef.Bak sen ne kadar güçlüymüşsün, ailene kabul ettirmişsin sevdiğini.Şimdi de sevgisini kabul ettirene kadar onunla görüşme bence.O kadar uzun süre sen bu adamın büyümesini ve ailesini ikna etmesini mi bekledin.Keşke dememek için elinden gelen herşeyi yaptın mı tamamdır.
Ayrılmakla iyi yaptın, şimdi top onda, ya sevgisini ailesine kabul ettirecek karşına öyle çıkacak ,ya da gücü yetmeyecek aşkını savunmaya ve mutsuz olacak.
Hakkında hayırlısı neyse o olsun . Acılar zamana direnemez.En kötü ihtimalle bu yaşadığın sana tecrübe olacak.Hayat devam edecek ve senin karşına bir gün doğru insan çıkacak.

26 yaşında ama benim için hiç bişi yapamıcak kadar çocuk maalesef çok acı bi durum ama yıllarca ben onu mutlu etmek için elimden geleni yapmışım o değil :çok üzgünüm:
sadece beklemiş nasılsa o yapıyor demiş va başka bişi yapmamış
ve artık inanıyorumki hiç sevmemiş :mymeka:

İyiki böyle bir adamla evlenmemişsin.Okuyoruz burada ,yaşıyoruz,ailem nedir ki bana karışamaz,ben ne dersem o olur diyenler evlendikten sonra süt kuzusu olup çıkıyorlar anacım,benim eşim bunların başını çekenlerden biridir.Düşünsene bu baştan demiş ailemi çiğneyemem diye.Ulan adammmmmm ne işin vardır o zaman bu kızla g.....n yemiyorsa ne işin vardı bu kızla,sevdanla yakmaya,ağlatıp bir de üstüne ahını almaya ne gerek vardı,can yakmaya,masumun hisleriyle oynamaya.Allaha havale et canım.Allahım herkesin hakkındannnn birrrrr birrrr geliyor.İnşşaaaaaalllh seni mumla arar.Öyle biriyle karşılaşır ki ahhhhhhhhhhhhh ların onu tutar inşalllahhh.Üzme sen kendini,topla hayatını,biz kadınlar herşeyin en güzeline layığız,asıl o erkek olacaklar bize layık olmaya çalışmalılar..

26 yaşında ama benim için hiç bişi yapamıcak kadar çocuk maalesef çok acı bi durum ama yıllarca ben onu mutlu etmek için elimden geleni yapmışım o değil :çok üzgünüm:

Hiç bir erkek sevmediği biri için 4-5 yılını harcamaz canım:)) Sevmiştir ama sevgisini ailesine kabul ettirecek kadar güçlü değildir.

sineğim canım ne olursun üzülme, yıpratma kendini.:teselli:
bak biz varız senin yanında bi tanem.
dök içini bize azda olsa rahatlarsın.
canım kötü düşünme eşini savunmuyom ama sevmiştir seni sineğim.
sevmiş ve bence halada seviyoki arıyor
ama eli kolu bağlıki gelemiyor sana.
canım üzülme dualarım seninle biliyorsun..
:teselli:

canım arkadaşım seni çok seviyorum yeni okudum üzülmeni istemem giden gider üzülme biz varız yanında her zaman senin yüreğin çok güzel bebeğim.yanındayım güzel arkadaşım.lütfen kendini yıpratma öptüm

canım arkadaşım seni çok seviyorum yeni okudum üzülmeni istemem giden gider üzülme biz varız yanında her zaman senin yüreğin çok güzel bebeğim.yanındayım güzel arkadaşım.lütfen kendini yıpratma öptüm

canım iyiki varsınız zaten siz olmasanız ben şu an kafayı yemiştim çoktan buna eminim senağlama

bu gün msnden yazdı bana
hani gitmeyecektin hani bitmeyecekti diye
cevaplarım yine sert oldu içim yansada acı çeksin çekmesini istiyorum

bu gün msnden yazdı bana
hani gitmeyecektin hani bitmeyecekti diye
cevaplarım yine sert oldu içim yansada acı çeksin çekmesini istiyorum

Allah allaaaah bitmeyecekti de bir ömür böyle mi gidecekti yani fisfisfis Bunu mu bekliyormuş :uhm:
Büyü de gel çocuk, büyü de geel diye bir şarkı vardı tam uydu yani. Top sen de deseydin, benimle birlikte olmak istiyorsan, sen bir şeyler yapacaksın deseydin.

bu işi ben beynimde bitirdim
bana sahip çıkacak delikanlı gibi beni savunacak anasının eteğine saklanmıcak insan lazım bana
bana adam lazım adammmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Allah allaaaah bitmeyecekti de bir ömür böyle mi gidecekti yani fisfisfis Bunu mu bekliyormuş :uhm:
Büyü de gel çocuk, büyü de geel diye bir şarkı vardı tam uydu yani. Top sen de deseydin, benimle birlikte olmak istiyorsan, sen bir şeyler yapacaksın deseydin.

hiç bişi demedim azarladım ben azarladıkca kabuğuna çekildi
artık istemiyorum onu

X