Sonunda bitirdim...

hazalee98

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2018
1.227
1.040
26
Merhaba konu açmıştım burda erkek arkadaşım ile ayrıydık, herkes onun bana saygısı olmadığını iletişim kurmamam gerektiğini yazmıştı çünkü bana bir sürü hakaret etmişti ama ben yine de aklımdan çıkaramıyordum dün dayanamadım ve mesaj attım özet olarak " çocuk değilsin bunca hakaret edip sonra görmemezlikten gelemezsin " yazdim bana neler yazdı inanamazsınız " sen leşe dusmussun, tek istediğin kendini erkek muhabbetine meze etmek, sen piyasa kızı misin " instagramdan istediği insanları silersem devam edicektik ama " sen bana geç cevap verdiğinde bu seni ekleyenler ile birlikteydin " demesini kaldıramadım pekala hoscakal yazıp bitirdim

Dün 2 saat ağladım sonra üzerime bir ferahlık çöktü ara sıra aklıma geliyor umarım en kısa zamanda tamamen unuturum

Bravo bu kadar hakarete ben cildirirdim sabirliymissin.Artik atarsan hakaret citasini yukseltir.

Kurtulduğuna zaman geçtikçe daha çok sevineceksin, hatta kendine bile kızacaksın nasıl bana saygısı olmayan biriyle birlikte olabilmişim diye. Unutursun fakat sakın geri adım atma.

Mesajlarını simeyin, ekran görüntüsü alın, daha da cirkinlesirse dava edeceginizi söylersiniz. Yazdıkları çok çirkin.

Kurtulduğuna zaman geçtikçe daha çok sevineceksin, hatta kendine bile kızacaksın nasıl bana saygısı olmayan biriyle birlikte olabilmişim diye. Unutursun fakat sakın geri adım atma.

Bugün ınstagram hikâyelerimi izlemiş birbirimizi takip bile etmiyoruz geri adım atmaya niyetim yok

akıcı bir kitap okuyun, aklınızI farklı şeylerle meşgul edin

Bnce yazman gereksiz olmuş çünkü sana saygısızlık yapmıştı seviyesi düşük olan biriule ne konuşacaktın ?
hadi yazdın diyelim madem o laflardan sonra HOŞÇAKAL demek yerine ağzının payını verseydin keşke.
Sonuç olarak bi kez daha görmüş oldun ki seviyesiz ne dediğini bilmeyen birisi bundan sonra onun adını ağzına alma asıl senin onunla işin olması.
ayrıca bu salak sana geri döner sakın kandırmasına izin verme unutma huylu huyundan vazgeçmez uslubü bozuk biriyle ömür geçmez.
ha unutma mevzusun geline unutuyorsun merak etme zamnla atlatıyosun sadece sürekli unutmaya programlama kendini akışına bırak ...

Siz en başından her şeyi anlatmıştım beni de uyarmıştınız keske ilk seferde bitirseydim

Bugün ınsta hikâyelerimi izlemiş gerizekalı

Adam sana piyasa diyor sen hoscakal diyosun bu şekilde bitirsen nolur

Beni yapmadigim şeylerle yargılayamazsın ıstemiyorsan sadece istemiyorum diyebilirsin iftira atamazsın dedim baktım fikri değişmiyor konu uzuyor, sadece böyle düşünme istedim hoscakal yazdım çünkü birileri ile görüştüğümü düşündü ama öyle yapmadım

Buraya konu acıp onca fikir alıpta yine yazmısınız ve sonuc yine hakaret başka ne bekliyordunuz ki ?? Hakareti işitikten sonra birkes daha bu sefer unuturum heralde diyorsunuz biraz kendinize saygınız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…