Sonunda bitirdim...

Beni yapmadigim şeylerle yargılayamazsın ıstemiyorsan sadece istemiyorum diyebilirsin iftira atamazsın dedim baktım fikri değişmiyor konu uzuyor, sadece böyle düşünme istedim hoscakal yazdım çünkü birileri ile görüştüğümü düşündü ama öyle yapmadım
Adam yeterince çirkinlesmıs seninde bunu hak ettiğini düşünmüyorum

Buraya konu acıp onca fikir alıpta yine yazmısınız ve sonuc yine hakaret başka ne bekliyordunuz ki ?? Hakareti işitikten sonra birkes daha bu sefer unuturum heralde diyorsunuz biraz kendinize saygınız olsun

Yalvarmak için yazmadım o kadar hakaretten sonra cevap alamamak içime oturdu bişey yaz yazdiklarinin arkasında ol çocuk değilsin dedim daha kötülerini işittim yine de bana iftira attı içime oturan bu oldu istediklerini yapsaydim devam edicektik kendime olan saygımi tercih ettim

Siz en başından her şeyi anlatmıştım beni de uyarmıştınız keske ilk seferde bitirseydim

Bugün ınsta hikâyelerimi izlemiş gerizekalı
Evet hatırlıyorum ama böyle olması gerekiyomuş demekki.
Profilinizi gizli yapın. Size onca hakaret edip de bi yandan da sizi takip etmesine fırsat vermeyin bence

Evet hatırlıyorum ama böyle olması gerekiyomuş demekki.
Profilinizi gizli yapın. Size onca hakaret edip de bi yandan da sizi takip etmesine fırsat vermeyin bence

Bana mesaj bile attı tekrar fake hesaptan izliyor

X