Sonunda benim de bir işim var:)

Efsa

ÖMER ZEYNEP ZEHRA...Hayatımın en geniş özeti
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2008
338
395
arkadaşlar ne yeni evleniyorum nede hamileyim.bu iki güzel duyguyuda allaha şükürler olsunki yaşadım.bu seferki başka bir mutluluk hayatta hep çok istediğim bir şey gerçekleşti kendi işimi kurdum.Hep olmaz dediğim ve hiç ihtimal vermediğim şey gerçekleşti.Yün dükkanı açtım.Tam bana göre bir işti zaten elimden şişim tığım hiç düşmez herkes illallah etmişti artık benden.Evet zor iki çocukla vede çocuklar küçük olunca yük ikiye katlanıyor ama ben razıyım birşeyleri başarabilmek beni çok mutlu ediyor.Dilerimki Allahtan herkes istediğine kavuşsun.:teytey::sm_cool:

çok sevindim canım senin adınaa.s
hem sevdiğin bir iş,hem de çok uygun bayanlara.
Allah dileyen herkese böyle gönlüne göre versina.s

cnm tebrik ederim allah bol müşteri versin

tebrik ederim çok sevindim sizin adınıza :1hug:
umarım bol kazançlar elde edersiniz herşey hayallerinizdeki gibi olur :Saruboceq:
bende iki yerden cevap bekliyorum umarım en kısa zamanda bende böyle bir başlık açarım :teytey: :içelim:

hayırlı olsun yeni işiniz..işyeriniz..yeni vaktiniz..
bereketli günler olsun Efsa ..

mutluluğunuza ortak olmak da ayrı bir güzel ..

Tebrik ederim seni canım hayırlı olsun
bereketli işler dilierim sana :1hug:

Hadi gözün aydın canım benima.s.
Yeni işinde bütün başarılar seninle olsun,tabi bol kazançlarda:jeyyar:

Hayırlı olsun canım
Bol kazanç ve başarı diliyorum sana
Dükkanı nerede açtığını öğrenebilir miyim acaba

hayırlı,uğurlu ve bol kazançlı olur inşallah...
sevgiler...

Canım benim Allah hayırlı etsin, tüm isteyenlere de en güzellerini versin

Canlarım hepinize teşekkür ederim güzel dilekleriniz için darısı tüm isteyenlere:)

hayırlı olsun ne güzel inanın bunu bende çok düşündüm halada düşünmekteyim hele bir butik açmak hiç aklımdan çıkmıyor ama kimbilir bi gün gerçekleştiririm bellkii

hayırlı olsun ne güzel inanın bunu bende çok düşündüm halada düşünmekteyim hele bir butik açmak hiç aklımdan çıkmıyor ama kimbilir bi gün gerçekleştiririm bellkii
inşallah istegin gercek olur canıma.s

Hayırlısı olsun inşallah yün yumakların kadar bol müşterin olsun hayırlı işlerin olsun :içelim:

hayırlı olsn canım allah bol kazançlar versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…