Sonunda ben de hamileyim

sule80

Meleğini Çok Sever
Kayıtlı Üye
12 Mart 2007
134
3
44
Bu güzel haberi sizlerlede paylaşmak istedim arkadaşlar:1hug: 4.5 haftalık hamileyim,işin tuhafı çokta endişeliyim,korkuyorum,karman çormanım anlıyacağınızbenneyaptımki,sanırım daha şimdiden doğum korkusu yaşıyorum:çok üzgünüm: daha duruma pek alışamadım,böyle benim gibi düşüncelere kapılalanlar varmı aranızda?Ama Allah isteyen herkeze nasip etsin yavrularına kavuşmayı...

tebrik ederim canım ALLAH hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallah....

tebrikler canım allah tamamına erdirsin sağlıkla al bebeğini kucağına gözün aydın olsun inş.

tebrik ederim allah kucagına almayı da nasip etsin..

tebrikler canım allah tamamına erdirsin..sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiinn

tebrik ederim Allahım tamamına erdirsin..
ben bile bu haftamdayım daha doğum korkusuna gelmedim ya bebeğime bir şey olursa diye..
sende hamileliğinin tadını çıkar bence canım

Tebrikler.Rabbim sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin yavrunuu.

ALLAH nazarlardan korusun seni ve bebegini canımm.
hiç korkma benim kardeşimde senin gibiydi alışıyorsun sonrada diyor.kimsenin karnına bile bakamazdı:)))
rabbim sag salim kucaklamanı nasip etsin canım.

ne mutlu sana tatlım... babayıda senide tebrik ederim...
RABBİM sağlıkla bebeğinizi kucaklamayı nasib etsin inşallah....

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…