Sonradan çıkan 2. Çizgi 🤔

hayatbeninedenyoruyosun

Madem çok günah. oyunu sen bozuyorsun.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2022
986
551
Kızlar merhaba ben kaset testi yaptim dün sabah işe giderken ama pek bekleyemedim işe gitmem gerektiği için baktim tek çizgi attım çöpe çıktım akşam da çöpü atarken dedim bi bakıyim sabah bekleyemedim baktim 2 çizgi ben şok tabi kuruma çizgisi de olabilir diye düşündüm bir tane erken gebelik testi vardi evde onu yaptim ama o negatif çıktı adetime 5 gün var ve bu ayı dolu dolu değerlendirdik bel ağrım iştah artması göğüslerimde batma var adet tarihimi bekliyorum yeni bir test yapmak için ama bu sonradan çıkan çizgi olayı kafamı karıştırdı başına gelen varmı hiç böyle bir olay?

Eklentiler

• 20230408_131917.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 1.019
kuruma cizgisine benzemiyo
Ayy insallah da değildir ben ilk gebelik olacak dabkuruma çizgisi de görmedim hic nasıl oluyor bilmiyorum o yuzden kafam karıştı cok. Bugün bir test daha alıcam istahım çok açıldı sürekli ac hissediyorum ve bel agrim cok var kasiklar arada agriyor göğüslerim çok sismisti ama 3 gündür geçti şişliği adetime 4 gün kaldı tekrar test alicam bugun

Kuruma çizgisi nasıl oluyor bu kuruma çizgisi mi

bence hamişşin

Bende ilk düşük yaptigimda bu testle ogrenmistim ilk baslarda cizgi yoktu 2 3 saat sonra baktigimda ayni bu sekildeydi kan vermistim hamile cikmistim tabi sonradan dustu malesef kan ver canim rabim insalah nasip eder hayirli haberler alirsin

Geçmiş olsun çok üzüldüm senin adına Rabbim tekrar nasip eder inşallah sağlıkla gelen bir bebek sana da. Ben aksam bir test daha alicam da yarin tekrar yapicam ona göre adetime 4 gun var sonra kan vermeye gidicem inşallah

Merhaba tecrübeli olanlar bir bakabilir mi acaba. İlk foto 20 dk da çıkan 2. Foto 1 saat sonra diyebilirim. Sizce var mı yok mu çok anlayamadım adetim 5 Gün gecikti.
Kist oluştuğunu öğrendim onun yüzünden olduğunu düşünüyorum gecikmenin ama.

Eklentiler

• 0B1846D2-BD03-46A5-A389-AF793847C959.jpeg
    207,8 KB · Görüntüleme: 1.147
  • 083C969D-73E3-4EFF-90CD-4A0E6E412F94.jpeg
    280,5 KB · Görüntüleme: 1.110
Amin kuzum rabbim isteyen herkeze versin hic birimizin kucagini bos birakmasin ayn tekrar dene adetin gecimce de kan testi veririsin

Cizgi gorunuyor aslinda testi tekrar yap canim ama en sagliklisi en net sonuc kan testi kan ver bakalim ne cikiyor

Cizgi gorunuyor aslinda testi tekrar yap canim ama en sagliklisi en net sonuc kan testi kan ver bakalim ne cikiyor
Ya emin olamadım bende. Aslında olacak gibi değil kist oluştu tüp bebek 2. Tedavime başlayacağım onun için çok stres yapmış da olabilirim ama emin olamadım yarım saat sonra böyle belirtisiz olunca orucuz malum ilk idrar gibi bişet de olmuyor ne zaman yapsam sizce doğru sonuç verir ki elimde 1
Adet daha var test.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…